hanys_barca
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
0 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
10
Boże co za żałosne pier***. Oczywiście Lewy nie gra wybitnego sezonu, a Ferran ostatnio ma ogromny dołek, ale to nie 9tka była problemem w takich meczach jak z Chelsea czy Newcastle. Najlepsza 9tka gó*** zagra jak drużyna ma problem z rozegraniem piłki i dostarczeniem jej do przodu. City wczoraj to najlepszy dowód.
6
Lewy zrobił ze dwie głupie straty, poza tym ze 3–4 razy bardzo dobrze rozegrał piłkę, ale fatalny tego dnia był Raphinha. Oprócz tego wygrywał sporo piłek, które dostawał do walki na środku boiska, i pomagał wydatnie w obronie przy stałych fragmentach gry. Czasem zastanawiam się, czy ci dziennikarze oglądają w ogóle te mecze, czy tylko skróty? Jasne, Lewy nie zagrał wybitnego spotkania, ale i tak zagrał lepiej niż większość naszych zawodników.
0
http://rapidshare.com/files/230119093/md12_chelsea_barcelona_060509_highlight_en-uk.part1.rar
http://rapidshare.com/files/230118567/md12_chelsea_barcelona_060509_highlight_en-uk.part2.rar
[zrodlo: sport-video.pl]
Skrót w dobrej jakości, proszę spojrzeć na tym filmiku na sytuacje Abidala z Anelka !
0
Dodano: 2009-05-07 23:18:25, autor: miszczu2006 Moderacja
sam abidal sie przyznal ze faulowal wiec chyba kwestia rozwiazana :)
To akurat o niczym nie przesądza, może woli już oszczędzić sędziego ... Ja kurde nie widzę tam faulu.....
0
Oceny ocenami, ale kurde oglądam po raz któryś powtórkę z tego meczu w dość dobrej jakości i nie widzę tego faulu Abidal, w trakcie meczu też myślałem, że był jednak faul, ale teraz gdy na to patrze to nigdzie nie widzę tego kontaktu ....
0
*
Dodano: 2009-05-06 19:31:51, autor: messi1666 Moderacja
poziomek_ jak nie ma iniesty albo xavi'ego to sie robi problem bo nie ma kto rozgrywac pilek
transfery na nastepny sezon powiny byc takie: RIBERY,FABREGAS,ZIRKOW i jakies mlody utaletowany bramkarz
Ale to nie jest zawodnik, które będzie siedział na ławce, po co się ma marnować i nie piszcie, że sezon jest długi itp. Skoro sezon jest długi to zawsze mogą grać "juniorzy", a oni gdy nie wejdą w pierwszej 11 to na pewno się nie obrażą ....
Mimo iż Cesca bardzo lubie nie widzę pozycji dla niego w aktualnej Barcelonie .
0
Czy mi się wydaje, że na plecach piszę mu Abidal ? :p
0
*
Dodano: 2009-04-25 22:52:19, autor: Fiflok23 Moderacja
Niedawno się kłóciłem, że VV jest zbyt słaby do Barcy. Spotkała mnie fala krytyki, a co teraz powiecie ?
gdzie Ci niby zawalił Valdes ??
0
Włoska pasuje do Motty, dobrze że się tam odnalazł .
0
Intelsat i oglądamy Barce na TV :D ...
0
@ robokochambarce nawet nie wiesz jak łatwo na treningu o kontuzje... jak cię 20kg potrąci od "tyłu" to nie jest miło :P ..
0
Pep jak możesz Curlingiem się nie interesować ... wstyd :P .
Mógłby Laporta zainteresować się stworzeniem sekcji curlingu, osobiście przeniósł bym się do niej ze swojej :D ...
0
Dobrze ze Messi out, sobota ważny mecz, musi być o 100% gotowy.
0
Wszystkie są a platformie N ;] ..... n/c
0
Śmiech na sali....a niby po co nam taki zawodnik ..;]
0
3:2 Chyba mamy tego lidera, jeszcze nie całe 10min !!
VEB !!
0
1111111111111111111111