hasan 7
Dołączył/a: grudzień 2011
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Ziemny
Solidna alternatywa :)
Oczywiście życzę Panu Hansiemu jak najdłuższego i bardzo owocnego stażu na fotelu trenera Blaugrany.
A za uśmiech na twarzy i ręce wzniesiene w triumfie serdecznie dziękuję Panu trenerowi.
1
Piękna laurka dla Flicka :))
Jednak od pewnego czasu nurtuje mnie pytanie - kto po Niemcu?!
5
A czego można było się spodziewać po kimś kto "podrzyna gardła"?
2
@FiscaelBarca A wierzysz we wszystko co Laporta mówi?
1
(...) Bo nie chcieliśmy (...) - chyba jeden z największch farmazonów jaki "usłyszałem" od Laporty. :)))))
1
Doczytałem do -... Nikogo nie musimy pozyskiwać...
Rozumiem że kampania wyborcza ale nie zwalnia to Laporty od myślenia
0
@Bykunn Myślisz że obecna koalicja zbierze na tyle głosów by odrzucić weto prezydenta.
0
@draxidox
Z tego całego burdelu będzie maga cyrk na najbliższe miesiące. Teraz będzie przepychanka czyja to wina, dlaczego nie ma pieniędzy dla WP, czemu nie bierze się pieniędzy z NBP a koniec końców wojsko zostanie z niczym.
34
Xavi Hernandez jest wolnym trenerem , skonfliktowny z Laportą.
Kandydat idealny.
0
@Epean
Dokładnie :)
1
Syndrom oblężonej twierdzy u AA jak widzę.
2
No weźcie, serio!!?!?!
3
Legendarni Peszko i Pazdan
:)))))))))))))
2
@Martwy
W moim przypadku to codzienność.
Budzi mnie "For whom the bell tolls" :)))
2
@Martwy
"MoP" to kamień milowy ciężkiego grania, technicznie niemal perfekcja ale osobiście wolę "Ride the Lightning"
43
Dla mnie to fenomen we współczesnej piłce.
Rudiger uprawia MMA na boisku, Valverde uderza z pieści przeciwnika (to tylko przykłady z ostatnich męczy) i nie są karani czerwonymi kartkami a z mediów płynie komunikat że to wyłącznie Barcelonie pomagają sędziowie.
My to z tym Negreirą zrobiliśmy deal życia :)))
5
@esem91
My ich uszanujemy, oni nas nie. Dlatego należy pytać czy zrobiliby to samo w swoich krajach. Myślę że znamy odpowiedź.
Dalej niech się starają być bardziej papiescy od papieża.
1
@esem91
Ten to przebija większość "odklejonych".
Myślę sobie że opinie tego pana są tak nierzeczywiste jak atak USA na Polskę... choć ciekawi mnie po czyjej stronie wtedy stanie.
0
@clyde
Takie prawo "działa" w EU od, jeśli mnie pamięć nie myli, 2024 r
2
@BezglutenowyPedri
W Europie jest AI Act normalizujacy zasady działania i używania si ale widzimy jak to działa (albo i nie działa).
Pozostaje zdać się na własny rozum i osąd.
Ale TAK, trzeba jak najszybciej to ogarnąć.
6
@Safrani
Rękopis znaleziony w Saragossie
Popiół i diament
Nóż w wodzie
Matka Joanna od Aniołów
Pod mocnym Aniołem
11
UEFA :
Nie dla rasizmu.
UEFA :
Tak dla niesportowego zachowania (o ile masz odpowiedni kolor koszulki)
37
Bardzo niebezpieczny precedens.
0
Śmiejemy się z Realu i z dup*lota Asencio ale mnie bardziej martwi "śledztwo" La Ligi w sprawie nienawistnych przyśpiewek podczas wczorajszego meczu z z Osasuną.
Wiem, zaraz zlecą się obrońcy poprawności politycznej ale nie mam na myśli wyzywania od małpa itp ale żeby z przyśpiewki - Vinicius, piłka plażowa - robić taką szopkę?
0
@Never
Hmmm.... Chyba coś ominąłem ale na murawie podczas spotkania Benfiki z Realem (bo do tego konkretnego zdarzenia odnosi się mój wpis) widziałem więcej czarnoskórych zawodników niż sam Vinicius.
Nie wiemy jakie padły słowa między nimi ale jakimś cudem "oberwało" się tylko Viniciusowi.
Wiem że możesz to tłumaczyć tym że zdobywając bramkę zezłościł tłumy na stadionie ale to taki sam marny argument jak to, cytuje "kim jest młody Argentyńczyk" :)
Żeby było jasne jestem przeciwko jakiejkolwiek dyskryminacji.
A angielska liga to słaby przykład bo o ile mnie pamięć nie myli to właśnie tam krytykowano bodajże czarnoskórego (sic!) Zahe za to że nie klęka przy BLM.
41
Punkt widzenia zależy od punktu siedzenia, co nie Mou :))
1
Abstrahując od ewentualnego zachowania zawodnika Benfiki należałoby zwrócić uwagę na to że "takie rzeczy" trafiają się właśnie Viniciusowi - jakby był jedynym czarnym na boisku.
7
Odkładając na bok sportową postawę Blaugrany i poziom sędziowania w LL to właśnie TAK powinien zachowywać się kapitan.
Walczyć dla drużyny na murawie i poza boiskiem.
2
To samo co przy Atletico.
Gramy jak skończone piz*y to i w piz*e dostajemy.
0
@Sulimo To że sędzia to dno i metr wodorostów to widzieliśmy wszyscy. Graliśmy jak pi*zdy to i w pi *dę zebraliśmy.