hasan 7
Dołączył/a: grudzień 2011
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Abstrahując od ewentualnego zachowania zawodnika Benfiki należałoby zwrócić uwagę na to że "takie rzeczy" trafiają się właśnie Viniciusowi - jakby był jedynym czarnym na boisku.
7
Odkładając na bok sportową postawę Blaugrany i poziom sędziowania w LL to właśnie TAK powinien zachowywać się kapitan.
Walczyć dla drużyny na murawie i poza boiskiem.
2
To samo co przy Atletico.
Gramy jak skończone piz*y to i w piz*e dostajemy.
0
@Sulimo To że sędzia to dno i metr wodorostów to widzieliśmy wszyscy. Graliśmy jak pi*zdy to i w pi *dę zebraliśmy.
0
@Cziken26 Mogła.... to Barca grać w piłkę.
Prawda jest taka że NIC nie graliśmy.
2
Żaden wałek sędziowski.
Poprostu pan z gwizdkiem dostosował się poziomem do Barcelony.
Trzeba pamiętać że arbiter nie strzelił nam czterech goli.
0
No co oni kufa!!!
Cofną gola.
0
Te 4-0 dla Atletico to najniższy, jak narazie, wymiar kary. Łomot nam spuszczają jak się patrzy.
Najgorsze jest to że my nie wyciągnęliśmy żadnych wniosków.
To nie jest konsekwencja (np. tak wysoko ustawiona obrona) a wpuszczenie lisa do kurnika.
0
Zwróci należy uwagę że my od dłuższego czasu bardzo szybko tracimy bramkę albo i dwie, najczęściej w pierwszych minutach spotkania.
12
Nie zrzucajcie winy na sędziego.
Gramy jak skończone piz*y!!!
A w obronie więcej dadzą pachołki.
1
Pan Janek "martwi się" o Blaugrane! Niesłychane!!!
1
@malicinho
Za free, potrzebujesz tylko aktywnego Game passa i aplikacje Xklocka na PC.
1
Żeby to była wyłącznie kaczka dziennikarska. PROSZĘ.
3
@Pawlak1992
Znienawidzona partia:
- Każda
Ulubiona partia:
- Żadna
1
Do pieniędzy świąt się modli, za pieniądze świąt się podli.
Jesteśmy w sytuacji patowej.
Koniec końców i tak wszystko rozbija się o pieniądze.
0
Pomijając fatasmagorie ElNacional to teoretyczna wymiana za Bastoniego powinna być brana pod uwagę.
3
W pełni rozumiem że reklama jest dźwignią biznesu a przecież ta strona biznesem jest, no chyba że pracujecie tu pro publico bono :)
Casus oglądalności (a tym przecież jest "klik") polega na tym że im wyższa widownia tym szerszy zasięg i większa liczba odbiorców a co za tym idzie reklamodawców jest więcej (lub reklama pojawiają się częściej) a i nierzadko sama reklama trwa dłużej.
Dlatego z nieukrywaną chęcią poznam genezę twierdzenia że im więcej klików tym mniej reklam :)
I z tego miejsca gratuluję Wam dobrze wykonanej pracy i życzę Nam jak i Wam jednej reklamy :)))
0
@Szczygiel06 Moja teoria na zakończenie? Liczę że autorzy nie zakręca się wokół tematu "pętli czasowej" bo skończą jak Zagubieni.
Części bohaterów uda się uciec z miasteczka a wracając do "normalności" zabiorą ze sobą "tubylców"do naszego świata (choćby ze względu na ciąże Fatimy)
Choć samemu preferowałbym inne zakończenie :)
0
@damianex10 Mogą być i trzy kolejne sezony, żeby tylko tego nie spiep*yli.
0
@Metalowy14 Na szczęście jak widzę relatywizm ma się całkiem dobrze.
A tak dla jasności, zwrot - "chciałbym" to tryb przypuszczający (czyli życzeniowy) a nie naiwny ;)
6
A ciebie ten zakaz odciął od źródełka z kasą....
Chciałbym zobaczyć Rosję ponownie na arenie międzynarodowej i wspólną odmowę reszty krajów co do rywalizacji z nimi.
I minę Infantino :))) oczywiście
1
Ciekawi mnie czy napastnicy Realu przeszli kurs pływacki bo kartę nurka z pewnością posiadają.
Pomijam fakt doliczonych minut i karnego (dla mnie prawidłowo odgwizdany) ale czy jest jakiś przepis o zakazie karania żółtą kartką za próby (a dziś wielokrotne) wymuszenia karnego?
4
@misterio Henke :)
Larsson
0
To wstyd jak my gramy. Jak na Barce to antyfutbol.
2
@SzwagierLaporty
Dokładnie, mocno niedoceniony zawodnik. Może dlatego że w ostatnich latach mieliśmy całkiem sporo wirtuozów w koszulce Blaugrany, pomijany jest rzemieślnik wysokiej klasy (coś jak kiedyś casus Rakitićia) potrafiący zrobić autentyczną różnice na murawie.
1
Dobre i to :-)
0
Nie powiedział kto ma machać tymi chusteczkami, chyba że mówi o sobie (tzn. Tomaszewski będzie chusteczkować).
2
Czy my k*rwa mamy obrońców na boisku?!?
1
Według sędziego był karny.
W tym meczu były większe hmmm..... niedopatrzenia arbitra, jak choćby brak kartki dla Carrerasa.
14
Jednocześnie na boisku mamy w drużynie 11 zawodników. Wszyscy się nie zmieszczą.
Zresztą mieliśmy już cała masę "nowych" Xavich, "nowego" Inieste czy nawet Messiego :))
Pozostaje życzyć powodzenia.