1

@RozowaPantera Taki jest plan właśnie, tylko nie wiem jak z tym wyjdzie bo bym sobie kawałek Interu Miami obejrzał. xD Chyba, że mnie zmuli do spania zaraz to pewnie wstanę.

@Recha_0684 Być może, liczę na bardzo dobrą walkę. Nie mam swojego faworyta. :)

1

Obejrzałbym sobie Chimaeva, ale nie wiem czy dotrwam. Jak pójdę spać to nie wiem czy wstanę... Jak żyć?

0

@Czarny_ck Pewnie dałoby rade wyciągnąc więcej tak jak napisałeś, ale moim zdaniem to wciąż jest dobry deal, nawet te 11 milionów. :)

1

@ranger3120 To jak we Francji - zakaz testów na ojcostwo. xD Jedynie przez badania medyczne, naukowe lub sprawy sądowe można.

6

@Coveta Stary to jest pierwszy mecz, a nie środek sezonu... Po czym oni mają rotować po wakacjach i sparingach? Tutaj trzeba rytm meczowy i formę budować.

1

@PatrychoO Dla mnie 2010/2011, ale lubiłem też prostote 2005/2006

0

@Virusk3 To i tak krótkiego Ci dali

0

@Czarny_ck Spieniężą jeśli będzie w formie i prezentował się przyzwoicie. Równie dobrze może złapać kontuzje i nikt go nie kupi, zwykłe gdybanie. W Barcelonie tego nie było - dowodów na to, że jest warty 50 milionów więc jak mieli go za tyle spieniężyć?

2

@Azi W 45 to się mogli oszukiwać ludzie bez dostępu do informacji. Lend-Lease Act, polecam. USA po prostu opłacało się włączyć do wojny, dlatego się włączyli. Tak samo jak teraz opłaca im się rozmawiać z Putinem. Wciąż się kwestionuje czy USA wiedzieli, czy nie o ataku na Pearl Harbor a patrząc na ich zagrywki i szukanie powodów do podłączania się do konfliktów jestem w stanie uwierzyć, że ziarno prawdy w tym może być - w sensie w szukaniu pretekstu do podłączenia się do II WŚ. Teraz też możemy się oszukiwać, bo koniec końców kuluarów rozmów i planów globalistów nie znamy, a wnioski z nich wyciągamy najczęściej po fakcie.

"Według szacunków rosyjskich historyków do ZSRR wysłano 427 tys. samochodów (w tym 27 tys. samochodów ciężarowych[2]), 18 tys. samolotów[2], ponad 10 tys. czołgów[2], około 10 tys. armat[2], 9 tys. traktorów, 2 tys. lokomotyw, 11 tys. wagonów, 3 mln t benzyny lotniczej, 350 tys. t materiałów wybuchowych, 15 mln par butów, 70 mln m² tkanin ubraniowych, 4 mln opon oraz 200 tys. km drutu telefonicznego[3]. Dostawy 142 tys. t stali, 13,8 tys. t niklu i 16,9 tys. t koncentratu molibdenu pozwoliły ZSRR na wyprodukowanie około 45 tys. czołgów. Pomogły w tym dostawy 38 tys. szt. obrabiarek i tokarek" Wikipedia

3

@Azi Wchodzisz w komentarze i znajdujesz to. :)


1

@LambiPL Można go nie lubić, ale pisanie że jest słaby samo w sobie jest słabe bo jest zwyczajnie nie prawdą. Też za nim nie przepadam, ale trzeba mu oddać że jest bardzo dobrym piłkarzem.

0

@Czarny_ck

Chyba coś Ci się matematyka rozjechała. Gość nie jest wart 50 milionów, a jego wartość na transfermarkt nigdy nie przekroczyła 30 milionów w Barcelonie, teraz ma najwyższą 35 milionów nie grając już w Barcelonie.

https://www.mundodeportivo.com/us/en/20250815/728226/trincao-adds-another-11-million-to-barca-s-coffers.html

"In total, Trincão will have generated €27 million for Barça’s coffers. However, the club will not recover the nearly €31 million it paid for the Portuguese winger in the summer of 2020.
Beyond the €18 million from the permanent transfer to Sporting, Barcelona also earned €3 million from his loan to the Lisbon side in 2022, and another €6 million from his loan to Wolverhampton Wanderers."

Z 31 milionów za transfer Barca odzyskała 27 milionów.

0

@Kozinho. 7122433 xD Zresztą to jak z numerami telefonów, też na pamięć znam chyba z 40. Teraz już oczywiście tego nie robię, bo nie ma potrzeby ale kiedyś było to bardzo ważne żeby do znajomych i rodziców znać numer, przynajmniej dla mnie. xD

0

@Kgorecki2500 Jakby no... Lew Trocki był żydem i jednym z twórców ZSRR, matka Lenina faktycznie była pochodzenia żydowsko-niemiecko-szwedzkiego. Ogółem resztę posta można zlać, bo to lanie wody bez ładu i składu, ale zakładam że chodzi o książkę Antony'ego Suttona "Wall street i rewolucja bolszewicka" - kwestia tego czy autor posta w ogóle o niej wie, czy tylko gdzieś obejrzał filmik z żółtymi napisami i wziął to za prawdę objawioną. Książki nie czytałem, więc się nie wypowiem mogę jedynie podesłać fragment wywiadu.


1

@Faro Cóż szkodzi obiecać

1

Dalej pamiętam swój numer, a zakładałem go jakoś w drugiej klasie podstawówki. xD

4

Już wiem skąd ta pasja @Luciano99 do walk.


1

@fart Moje top3 razem z Białymi Różami i Szarą Piechotą

2

@zadafcb Zasłużone, Pan Gajdek zawsze klasa. Po pracy do obejrzenia. :D

3

@Faro 5-7 miliarda lat, za tyle Słońce wchłonie nas i Merkurego. Trzeba pamiętać też, że przez wiatr słoneczny i zachodzące procesy na ziemii możemy np szybciej stracić atmosfere niż się spodziewamy. Na razie badania wskazują, że tempo uciekania atmosfery jest wolniejsze niż moment, w którym Słońce nas wchłonie. W każdym razie koniec życia na Ziemii przewiduje się na 1-1.5 miliarda lat, bo planeta i tak ma się stać niezdatna do życia jakie znamy. Do tego dochodzą rzeczy jak wygaszanie jądra, spowolnienie lub przyspieszenie obrotu... Zbyt wiele czynników żebyśmy mogli cokolwiek przewidzieć. Zresztą... My nawet pogody dobrze przewidzieć nie potrafimy. :)

1

@Azi W końcu zaczyna się o tym mówić. Nie mówię, że Barca nie jest bez winy - ale ograniczanie klubów i całej ligi wprowadza stagnacje albo spadek sportowy, co wpływa odwrotnie niż się Tebasowi i bandzie wydaje.

1

@Azi Info od Chiringuito, które stworzył Pedrerol - naczelny madryciak. Jak myślisz? :D

0

@lithotripter Laporta jest założycielem firmy prawniczej, która obsługuje dużo firm w całej Katalonii i jeszcze kilka innych rzeczy.

“Laporta to absolwent prawa na Uniwersytecie w Barcelonie, posiada również tytuł magistra prawa spółek i ekspertyz podatkowych w Instituto de Estudios Superiores Abat Oliba w Barcelonie. Jest partnerem założycielem i właścicielem firmy prawniczej Laporta & Arbós Advocats Associats, członkiem Izby Adwokackiej w Barcelonie oraz patronem i członkiem komisji wykonawczej Fundacji Lluch oraz patronem Fundacji Pomocy Społecznej Johana Cruyffa.”

Parę miesięcy temu widziałem artykuł że jego “net worth” wynosi około 8 mln $

1

@kundee Pewnie zależy od tego jak wielki szpagat potrafisz zrobić. XD Nie miałem okazji jeszcze być na wakacjach, a to już 14 lat…

3

@barteq Nie napisałem, że jest gorzej tylko że dalej jest źle i żadne wybielanie pod hasłem “kiedyś było gorzej” do mnie nie przemawia. Jak stoję po szyję w gownie to się nie cieszę że później już tylko do pasa, bo koniec końców dalej w tym gownie jestem. Było źle, jest źle - takie jest moje zdanie.

0

@Hshdhrhdh To w jaki sposób on wykonał tego karnego to szkoda słów. Jak widzialem te kroczki to czułem, że to spier…

5

@Kgorecki2500 I ludzie mówią, że kiedyś to było zle, a teraz jest lepiej w TVP. XD Moim zdaniem to po prostu narracja się zmieniła i nic więcej, jak była padaka tak dalej jest

1

@fart Biedny Rubik, tyle lat minęło a ludzie dalej kręcą jego kostką.

0

@wojopancer O to, że Perez forsuje Superligę, a Tebas jest mocno przeciwko. Teraz Real się sprzeciwia meczowi w Miami, Tebas jest zachwycony. Przykładów jest pewnie więcej, ale to pierwsze z brzegu. Zresztą to nie było przypadkiem tak, że przy głosowaniu na nowego prezesa ligi Real był przeciwko Tebasowi?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?