0

@vangoor Pamiętaj leczenie zachowawcze.

3

@VbamboeB w kwietniu kontuzja a pojechał na zgrupowanie reprezentacji.Gość miał wrócić po 2 miesiącach do treningu jest już 6 i co dalej wierzysz w bzdury ma dyskomfort. Po prostu gra ofiarę że wypychają go z klubu a nie ma zamiaru się leczyć według opinii lekarzy.Nie chciałem pisać że jest pieprzonym pasożytem ale tak to wygląda. Będzie wykorzystywać każdą okazję by nie grać. To samo co z Dembele wroci na chwilę by później olać klub.De Jong to samo zrobi by później odejść i mówić jak to go źle traktowano.Frankie na trybuny kup sobie miejscówkę do końca kontraktu bo murawy już nie powąchasz.

1

@bartekvisca Kolego tylko On nie ma dyskomfort kostki lecz mięśnia...Ot nowa symulowana choroba.

2

On poczuł dyskomfort kto mu udowodni że go nie boli. Wykorzystuje teraz każda sytuację za wypchnięcie go z klubu. Także odesłać go na trybuny do końca kontraktu bo i tak nie będzie chciał grać. A do lamenciarzy że klub źle traktuje swoich piłkarzy i chu...wa reklama klubu.Ależ oto klub może powiedzieć nie mieści się w kadrze bo nie ma formy i młodzież daje więcej niż on.Posiedzi na trybunach przez kilka miesięcy i sam poprosi o odejście.Gość po prostu robi to na złość i nikt mu tego nie udowodni że jest inaczej.

0

Myślę że to specjalne zagrania bo chcą go sprzedać. Gość wali w ch..a jak nikt inny.Sprzedać i zapomnieć.

1

Tu szukają bez kontraktu a chcą w 2025 Haalanda. Nie mają żadnych pieniędzy. Laporta niech sprzedaje skarpetki pod stadionem

2

Jprd tych pikników nie wpuszczać na stadion.Krzyk dzieciaków gdy jakaś akcja.Fatalnie się to ogląda.Nawet Krzynówek powiedział że na narodowym to stypa

0

@AduŚ07 Ale zaraz się tu znajdą fachowcy od trenera tylko z Polski.Ja dawno powiedziałem tylko zagraniczny trener. Gdy został Santos od razu powiedziałem że to nie będzie funkcjonować. Trener który był popychadłem wielkiego Siuuuu.A Sousa brak wyników w jakimkolwiek klubie.

1

@Ogorinho1974 Najlepsze o tym typie nie mówić. On potrzebuje atencji non stop. Fachowiec od ..... owiec..

1

@ObiwanKenobi Wejdz na stronę kancelarii prezydenta tam masz czarno na białym. Dla mnie veto Dudy czy przesłanie to TK to jedno z drugim się łączy.

1

@zgiru A kto miał przez ostatnie 8 lat władzę?Najlepiej dla ciebie rząd pisu a prezydent konfy.Przecież oni powiedzieli wyraźnie że połączą siły.

1

@ObiwanKenobi Jprd ale ty jesteś odklejony.Ustawy gówno znaczące. Nie kompromituj się.Podpisał ustawę okołobudżetową,o Sadzie Najwyższym,ustawa o KRRITV,o wymianie ambasadorów.Są dziesiątki ustawa które odrzuca bądź przesyła do odkrycia towarzyskiego Kaczana do Przyłębskiej.

0

@Tollusiek Co porażek nie było Roma,Liverpool? Wszyscy byli winni cała drużyna.

1

@zgiru Słucham kogo byś widział za rządzących?

2

@Marian_Pazdzioch Widać jak mało wiesz o polityce Trumpa.Poczytaj sobie o nim o jego rodzinie jak doszli do majątku.Trump odda całe tereny Ukrainy później pozwoli na kraje bałtyckie by ruska swołocz zajęła.Także na granicy Polski będzie linia między NATO a Rosją. A w razie konfliktu to z Polski zrobią wszyscy poligon doświadczalny. Trzeba jak najdalej przesunąć granicę od naszej.Trump patrzy na swoje interesy a demokraci chcą zatrzymać zapędy ruskich.Także stan umysłu taki pisowski masz.Zresztą Trump to bajkopisarz co pojedzie do Putina i mu powie by zakończył wojnę? Jeśli to Putin by zrobił to przyznał by się do porażki a to nie wchodzi w grę. Ta wojna musi tak długo trwać by osłabiać ruskich kosztem naszego bezpieczeństwa. A po Ukrainie kolejny cel to Polska bądź kraje bałtyckie i Trump na pewno nie pomoże nam.

4

@ObiwanKenobi Powiedz mi jaką ustawę podpisał ten pseudo-prezydent którą przedstawił rząd. Ta pisowska miernota wszystko odrzuca na rozkaz kurdupla z Żoliborza. Ostatnie wystąpienie Dudy w Sądzie Najwyższym przejdzie do historii jako przykład politycznego debilizmu. Powiedział wyrazie ze nie jest długopisem do podpisywania każdej ustawy,tylko nie pamięta tego co robił przez ostatnie 8 lat.Ale idąc twoim tokiem rozumowania to jesteś raczej wyborcą Konfederacji .A tak szczerze ile masz lat by wyśmiewać się że w bajki wierzę?

4

@Lionel_Messi10 Chciałbym aby na otwarcie stadionu ale dla 100% publiczności kibice podziękowali Messiemu za wszystkie chwilę które spędził w Barcelonie. Były sukcesy i porażki ale zasługuje na królewskie pożegnanie.

20

Dziś z ciekawości obejrzałem kongres KO i PiS.Do KO mam zastrzeżenia bo wiadome było że nie ograną tych 100 konkretów no i że za wolno idzie rozliczanie tych ancymonów z PiS.Jednak nie mogą ich sądzić bo Duda ich wszystkich by ułaskawił. Teraz wystąpienie Kaczana,demencja i gadanie że oni są gwarantem demokracji i bezpieczeństwa państwa. Większość uczciwych polityków, aparatczyków,znajomych PiS są niesłusznie ścigani przez dyktaturę Tuska. Więźniowie są torturowani i niesłusznie aresztowani. Oczywiście cała prawda jest tylko tv republika. Oczywiście wielkie brawa dla słońca narodu za wystąpienie schodził ze sceny niczym gwiazda Hollywood a tłum wiwatował Jarosław Jarosław. Do jakich my czasów dożyliśmy że polityczne dno zakłamany perfidny,pełen nienawiści gnom ma 32% poparcia w kraju.Oby przyszły prezydent nie był z Pis a wszyscy winni przekrętów,łamania konstytucji pójdą siedzieć a PiS skończy na śmietniku historii. Może KO nie jest idealną partią ale mniej zakłamaną i złodziejską partią niż PiS. Mam nadzieję że kolejne podejście Tuska do władzy przyniesie Polsce transparentność i równość wszystkich obywateli wobec prawa itd.Chciałbym aby moja córka żyła w kraju gdzie będzie można spokojnie żyć nie martwiąc się o pracę itd. Chodź mam 43 lata to pamiętam ten dobrobyt lat 80 czy początek 90 a PiS chciał to ponownie wprowadzić.Dla wybranych wszystko a dla reszty okruchy z pańskiego stołu.

0

@Sulimo Nawałka to żaden trener. Wtedy Polacy byli w formie i dobre pokolenie piłkarzy którym chciało się grać a nie lansować

0

Tak poważna strona pokazuje tutaj wywiad z taką kreaturą piłkarską jaką jest Krychowiak.Te jego wylewy na temat emerytury w Barcelonie. Nie dość że piłkarz bez ambicji sportowych to jeszcze wielki zazdrośnik. Weryfikacja przyszła gdy poszedł do Psg!Szkoda że nie powiedział że jeszcze on by tam dał radę.

0

@bart_azz Olmo,Gavi,Pedri ale jeszcze najlepiej to Gavi jako plaster męczennika....

0

@Elvisek Będzie miał okazję posiedzieć

1

@Popitek12 Oraz z Bydgoszczy i Mainz

0

Myślicie panowie że pewien Nico Williams jest zachwycony że posłuchał brata.

1

@Bartula Chodz pod wpływem to w punkt.Faktycznie milo ogląda się teraz mecze Barcelony bo jeszcze nie dawno parę miesięcy temu to była katorga.

0

@sevs To to jeszcze jest pikuś.Dobrze że nie puszczają tych innych reality show. Bo generalnie w dzisiejszych czasach robienie z siebie idioty to sposób na zarabianie pieniędzy. Tu masz jeszcze jakaś przygodę i pokazanie jak w razie co przeżyć w odludziu.No ale takie jak Azja Express czy inne tego typu to już typowe okazanie swojej głupoty.Tam masz pokazanie jak twój instynkt zadziała a z drugiej strony Azja Express nabijanie kasy pseudo-gwiazdeczek i robienie z siebie durnia.

0

@ForcaMilosz Praca pracą.Zaznaczam że nie zarabiam miliony euro. Jednorazowy wybryk wiadomo że każdemu może się zdarzyć. Ale co tu odwalał Dembele to nikt go chyba nie przebije.Czy w takim przypadku jak Dembele dobre by było wprowadzenie kar finansowych.

2

Moim zdaniem pierwszy raz ostrzeżenie kolejne spóźnienie odebranie miesięcznego wynagrodzenia . Każde kolejne brać za cały kwartał .Takie spóźnianie to brak szacunku. Rozumiem korki itd ale chyba mozna poinformować telefonicznie że się np spóźnione na trening. A tu ważna odprawa przed meczowa gdzie obecność jest obowiązkowa. Karać pieniężnie bez wyjątku.

0

Jprd dawać Wojtka na bramkę bo ten idiota jeszcze będzie sam sobie strzelać bramki.Zamiast łapać bo nikogo nie było to on piąstkuje.

0

@Jonyx To posiedzi do końca kontraktu na ławce rezerwowych. Przecież wyraźnie powiedział że będzie walczyć o miejsce w pierwszej 11.On nigdzie nie odejdzie to jest piątek koło u wozu

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?