ikar34
Dołączył/a: październik 2015
Bydgoszcz
5 obserwujących
6 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Criss18Barca Pewnie Zmarzlik po sezonie się zawinie i ten marny pisowski klubik z Liblina wróci tam gdzie jego miejsce 2 liga
0
Od początku powiedziałem że Deco to nie żaden dyrektor sportowy! Dość kolesiostwa, zresztą cules powinni go na teczce wywieść.
0
@Kacperous321 Ty się chłopie na piłce nie znasz? Gość 2 sezon zalicza zjazd a ty myślisz że będzie na poziomie Alby???
0
@Marek43a Nie konieczne musi być otwarte tu trzeba działać. Zaraz zarząd sie odpali i kupi J.Davida bo wczoraj hattricka strzelił z Katarem. Czekajcie na info że zarząd zgłosił zapytanie do Juve
0
Perez kolejnego ma pilkarza a Deco na wakacjach... Jprd za optymizm nie kupimy zawodników. Przecież to jest kompromitacja całego zarządu wszyscy powinni wiedzieć czy w klubowej kasie sa pieniądze czy pustki. Wygląda mi to na kolejną telenowele az w końcu przyjdzie kolejny Braithwaith albo Mathieu
0
@Bombelek951 Po co nam Guerra skoro nie przyszedł Silva bo środek pola jest obstawiony. Deco jest zjebem z teansferami prześpi okienko transferowe i zostanie szrot
0
Komentator Tiki taka polegała na tym że Messi potrafił okiwać kilku zawodników. Faulowany w polu karnym Rodri a to Pedri... JPRD skąd ich biorą
1
@malicinho Daje głowę że przyjdzie napastnik typu Braithwaitha.Bo tak jak mówisz nie będzie już żadnego sensownego zawodnika. A jeśli czekają że na MŚ wypłynie jakiś placek co bedzie miał turniej życia to Deco wypłaci 100 baniek i powie że takie ceny.
2
@Sergio_Devils Bo nikt nie przyjdzie! Wyskoczy ten pryszczaty ryj Deco i będzie gadał że Balde jest młody , że dostanie kolejny rok bo jest potencjał.Zamiast dogadać Silve to myślą co z Casado zrobić. Bezradność i kłamstwa co sezon. Ale odczucia są dobre.
5
Perez robi transfery a Deco opierdala się aż miło. Swoją drogą 80 mln poszło i w kasie pustka. Gdzie odejscia gdzie te szybkie transfery? Bernardo dogadany,Alvarez dogadany,Gvardiol na tapecie, kudłaty z Chelsea dogadany tylko że nie z Deco ale Perezem. A co do wczorajszego meczu Szwecji? Gdyby byli w takim ciągu w meczu z nami jak wczoraj to myślę że byśmy skonczyli jak Tunezja.
0
@Lokoo Nie bierz Suv-a opchnę ci swoją Skode superb 2014 r.
0
@Laminedependencia Nie długo będzie taka informacja że ICE Police zapakowało Ziobro do samolotu i wysłało do Polski
3
@QQL5 Dawaj źródło a nie robisz konfo-pisowską propagandę!!!!
3
Zaraz poleci do Amigos Yamala,Gaviego, Cubarsiego by za nim się wstawili. Przecież gość jest totalnie bez formy i to nie będzie nawet w swoim Prime jak Alba na schyłku kariery. Postawić dziś Albe i jego to Jordi go wpierdala na sniadanie
4
@Eto'o9 R10 A teraz odwróćmy sytuację ile Polaków tzn dzieci prominentów z Pis czy Konfederacji uczą się zagranicą? Absurdem jest to że to zwykły rasizm dlaczego sądy nie sądzą takich ludzi co głoszą takie teorie.Nie jeden "murzyn" ma wiecej w glowie niz idiota Bosak z kupionym dyplomem
3
Ten mały klubik wykupuje wszystko co chce jak w biedronce..... Villa,Griezman,Turan,Luis Garcia,Felix i teraz Alvarez. Ciao Materace
4
@Pawci023x Poczuł przeciążenie i nie ma nic poważnego.
4
@EzioAuditoreDF A ty nie potrafisz normalnie napisać!Takich idiotów jak ty powinni z miejsca banować. Po prostu odpisz normalnie w temacie albo zamilcz.
1
@Borneo ale oczadziali ludzie tego nie widzą. Tylko że konfa dogada sie z z PiS ale warunek bedzie jeden utopią Mentzena .... Już Bosak się o to postara
1
@Karol145 To może kogoś z Konfederacji ponoć Berkowicz z patelniami się pcha na kandydata. Przecież to cyrk na kółkach. Zresztą krakusy zawsze byli do podkupienia i nie zdziwię się jak dadzą się sprzedać konfie albo pisowi.
1
@Karol145 Prawilniacy krzyczą że idą po następne miasta z Zajcevą i Kaletą na czele. Czy ludzie nie widzą że Pis nie może wiecej dojść do władzy. Chcą powrotu Ziobry na białym koniu z emigracji jako bohatera. Albo Brauna jako ministra nauki.
1
@Eklerek Słucham dawaj swojego kandydata na premiera trochę się pośmiejemy.Kto bedzie kolejnym farmazoniarzem? No pokaż że masz cojones.
0
@barcelonaLM Drugorzędna sprawa??? Gdyby teraz prezydentem został jakiś z Pis i Jarek kopie w kalendarz jest duża szansa że za zasługi dla kraju znajdzie sie miejsce na Wawelu.Mam nadzieję że nie wygra nikt z Konfederacji bo to strzał w kolano.
0
Czyli krakusy chcą pisiora na prezydenta miasta???
1
@Tasde Możdżonek od lat jest uznawany jako idiota. Wielki kurwa myśliwy. Taki idiota nie powinien mieć pozwolenia na broń i przede wszystkim na odstrzał zwierzyny. Pomyli sie i może tragedię zrobić. Większość posłów powinna mieć badania psychiatryczne psychologiczne a za odpiedalanie o plecenie bzdur powinni tracić mandat. Np Mejza,Kowalski, Żukowska i wielu innych.
0
@gumaz Żarcik od Strasburgera chyba podebrałeś....
2
@Eto'o9 R10 On po prostu nie jest w tzw ciągu meczowym. Widać że dużo pomaga Joanowi.
1
Dobra La Ramblowicze jak myślicie kto przybędzie za Lewandowskiego? Ja myślę że nieudacznik Deco nikogo nie sprzeda i przyjdzie tylko Muruqi.Czekamy na dalszą kompromitacje tego "rekina" biznesu.
2
@bunek Nie nie nie. On duszę sprzedał Perezowi.
2
@reloaded No panie klasa! Kto kuzynki nie ........ nie znajdzie sie w niebie.I to nie akt despeacji lepiej być pierwszy niz jakiś inny koleś