0

@FCBparasiempre Obyś w końcu Grzesiu skończył nosić futra i skończył karierę reprezentacyjną....Mam nadzieję że nie zobaczę cię w roli eksperta w tv bo to będzie znaczyło jak tv może nisko upaść.

0

@mkord Głos rozsądku.Fati stracił wszystko i jeszcze do tego on nie rozumie gdy. Biega zagubiony.Fati był skrzydłowym ale to już przeszłość.On nadaje się do Getafe albo Girony to jego poziom . Dawali 100 baniek za niego byłem przeciwny bo widziałem w nim diament ale szybko okazał sie cyrkonią.

1

Oczy dziś krwawiły na grę Fatiego i Raphinhy. Jeśli brazol jest kozak to niech pokaże połowę ci Dembele w ostatnich meczach.Fati niech sobie szuka innego klubu bo nie będziemy znów karmieni głupotami bo on jest po kontuzji.A tak na poważnie każdy z nas był chory ale gdy wracał do pracy nie żalił się że potrzebuje Bóg wie ile czasu na adaptację po chorobie.Do cholery zarabia miliony a jest na poziomie jakiegoś adepta piłki nożnej.Przecież nie zapomina się z dnia na dzień jak się gra.Wszyscy mówili że to talent na miarę Messiego.Messi gdy wracał po kontuzji to był głodny gdy był nie do zatrzymania a tu katastrofa kryminał.

0

Jprd przecież to jest kabaret;-D

0

@BorzyKrzys Przecież powiedziała że jeśli chce mieć się kasę trzeba tyrać. A może pani Wieniawa powie ile przez łóżek przeleciała? Zresztą młode aktorki i modelki mogą coś powiedzieć na temat Dziewczyny z Dubaju.

0

@FCB24 To w końcu co mecz Barcy czy siatkówka??? Zgadzam się trochę że sędziowie są decyzyjni ale mimo to wolę np ręczną od siatki. Zresztą każdy ma inny gust ale priorytet to mecz z Gironą

1

@Hubsao Pamiętam gdy Masłowski w szczycie formy grał w Zawiszy Bydgoszcz mega zawodnik ale kontuzja zniszczyła karierę.Gdy Osuch wydymał Zawiszę i sprzedał Masłowskiego do Legii tam zaczął się jego koszmar.Fajny grajek na poziomie reprezentacji taki 2 Zieliński

0

@Ojciec5tkidzieci Dzis skoki i mecz Barcy a nie jakaś tam siatkówka ????

0

@tbas To już wole oddać za darmo bo znając zarząd Barcy to wypożyczy za darmo i jeszcze opłaci pensję.

0

1

@Isso89 Wyroki to nasza specjalność. Fati,Ferran,Busi,Kessie,Alba,Roberto lut i ostatnie pół roku prawdy dla Alonso i Garcia

0

@Dejvo 50mln bez targowania.

0

@Bogan 50mln?? Bez targowania

0

@katalonczyk987 proponuje strumyk tv

0

Czy jeśli dziś Fati zagra słabo to sądzicie że trzeba go sprzedać bo gość jest zablokowany bardzo po kontuzjach nie ten zawodnik...

0

@Criss18Barca Dlatego mi pasuje bo jeszcze 100 km do domu:-D

0

@Kiok342 Pisałem na ten temat kilka dni temu ale cóż nie było żadnego komentarza.Moim zdaniem niech Tebasik zabierze Real i niech gra w Arabii Saudyjskiej razem z Krystyną.....

1

@Kapitan hawk Przecież ja jeżdżę Yariską 1,0 to można mi zaufać;-)

0

La Rambla to nie OtoMoto albo strona Motofan jeden pisze że kupuje ferrari drugi ma jechać Lotusem na myjnie. Proponuję hejt jak filmie Żona na niby jak ktoś gada takie bzdety to wszyscy piszą GIŃ

0

Dziś Dembele rozegrał najlepszy mecz w całej karierze w klubie... Takiego chcemy oglądać

1

Zastanawiam się czy jeśli większość klubów La ligi będzie chciała odejścia Tebasa czy jest to możliwe by został zdymisjonowany????

2

@Deviler Przecież on nie rządził kadrą tam rządził Krystyna. Leśny dziadek bez nowinek znów zreaktywuje Krychowiaka i Jędrzejczyka jeśli to prawda to będzie największy obciach.Moim zdaniem Kulesza niech wraca na Białystok i dalej produkuje disco polo bo wydaje mi się że kibice też powinni mieć coś do powiedzenia.

2

@Worny Szykownie. A nie jak nasza gwiazda z futrem.

0

Fati nawet w Wieczystej Kraków by był słaby

0

Faaatttttiiii :-)

1

Fati jest tak cienki że trzeba się zastanowić czy warto trzymac go w klubie czy wypożyczyć by ogrywał się.

5

@Krycha1899 Zgadzam się w 100% jeśli jest winny nie ma żadnego usprawiedliwienia. Piłkarzem był wybitnym ale jako człowiek może się okazać kanalią. Ale nie zakładam że tak jest wszystko sąd rozstrzygnie.

1

@RomanHoffer Troszkę wkurza mnie prowadzący bo zbyt bardzo okazuję swoją radość krzycząc Nooowwwyyyyyy Joooooooork czy też inne miejsca ale tak to ogólnie spoko lubię go słuchac gdy opowiada.

1

@MarcelNJ11 Zwykła awaria....

0

@saczers438 Aby zwiedzić Wiedeń to minimum 2 dni pałac letni Sisi i wszystko dookoła plus wszystkie pałace.I to wszystko szybkim krokiem.W Wiedniu można się zakochać.A jeśli jedziesz z kobietą omijaj centrum i boczne uliczki rynku bo Michael Kors może ci zniszczyć budżet ????

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?