jacobFCB
Dołączył/a: listopad 2010
32 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@Cochise Order Pamięci Wołyńskiej powinien otrzymać każdy obywatel Ukrainy przy wjeździe do Polski.
4
I dzień ojca zleciał.
Był figloraj, były lody, były bajki i pizza.
To dzień ojca, a nie dzień dziecka.
0
@kodi77 wiem co czujesz i życzę Ci masy sily.
Wszystkiego dobrego dla Ciebie!
0
Moze Widzew od nas kupi za rok Gordona.
1
@bartekvisca 100 lat zatem!
Zeby Rammstein zagrał w przyszłym roku w Polsce. :D
Podobno zgłosili do Niemieckiego ZAIKSu 5 nowych kompozycji, które nie są remixami. We wrześniu planowo premiera DVD. Czekam ;3
3
@AlexDark00 no ja sie bije w pierś.
18
Wszystkiego najlepszego dla wszystkich tatusiów z okazji dnia ojca!
0
Siemanko.
Czy ktos z Was korzysta może z materiałowych bagażników na dach auta? Podzielicie sie opinią? Jest ok, czy trzeba koniecznie kupować tą tak zwaną "trumne".
2
@Ignareks ponoc zdementowane.
0
@RosjaninBut ma klauzulę 75 mln euro.
0
A teraz na poważnie.
Czy kandydatura Oyarzabala, ktory kosztowałby dwa razy mniej nie byłaby lepsza?
Nawet wielki statystyk magister Cwiakala o tym mowil.
1
@Adran360 byłby solidnym zmiennikiem.
1
@heniusss strzelam w 120 stałej plus 30 zmiennych
6
Ja sie nie zdziwie, jezeli Widzew ściągnie Juliana. Są agresywni na rynku.
6
Swoją drogą, po tym wywiadzie Alvareza jestem coraz bardziej przerażony, ze to dojdzie do skutku. :D
Czy okaże sie nieoszlifowanym diamentem, czy może nieheblowanym drewnem.
0
@Dari0G no jasne ze tak
2
Julian Alvarez > Mbappe.
Od dzisiaj oficjalnie. Chyba, że znow nas Real wyprzedzi
2
@MaVii przy alkoholu sie zawsze robi najlepsze interesy.
0
@LukaszFan dobreeeeee :D
76
Jezu on to zrobil XD
Jutro oficjalka Realu wchodzi.
1
Zespol w których koszulkach jest z Europy w tym meczu? Nie zgadza sie tu nic.
0
Ale beznadziejny ten hymn Iraku.
Jakby ktos losowo na fujarce grał.
20
Messi to nie człowiek. To nawet nie Bóg.
To jest zjawisko, którego po prostu sie nie da opisać.
Niewiarygodne.
1
@Spider_Man ja popiłem alkoholem na wszelki wypadek.
2
@Rifek w strefie mieszanej moze cos powie. :P
5
@Derean e tam, Vermaelena kupiliśmy z kontuzja.
8
Ooo czekamy na konferencję pomeczową Juliana Alvareza zeby ogłosil swoje intencje dołączenia do Barcy? :D
Śmierdzi na kilometr słynną konferencja Verrattiego. :D
I mysle, ze dokladnie tak samo sie ten temat skonczy.
1
@Kgorecki2500 zawsze tak gadają.
5
@Kgorecki2500 Powodzenia! :) Jaka branża?
1
@John_Doe e tam. Za Szpakowskim nie tęsknię a tez mialem go dość.