0

daviido7
Deulofeu to na razie gowniarz jesli chodzi o styl Barcy i gre zespolowa. Przekonalem sie jak wszedl na boisko bodajże z Mallorcą. Jeżeli mielibyśmy już kogokolwiek sprzedać gdyby miał przyjść Neymar to najlepiej by było Pedro który nie zachwyca (lecz niestety jest nie na sprzedaż.) albo Ville który też ma już swoje lata. Wolałbym zostawić Alexisa bo to młody piłkarz i całkiem możliwe że rozwinie jeszcze skrzydła a jest na dobrej drodze.

0

MESSIah16
Żeby wszystko było takie ładne i cacy z tą zemstą. Brakuje nam motywacji niestety. A to teraz jest bardzo ważne. Nie chcę tego najbardziej na świecie ale fakt faktem że Barcelonie przydałby się taki kop w dupę właśnie dla większej motywacji. Żeby szli po swoje jak zgłodniała wataha wilków.

0

tristan87
Na livescore nie ma transmisji z tego meczu.

0

Ja pierdykam ludzie chcecie sie wymienić argumentami odnośnie komputeroznastwa to piszcie sobie na PW a nie zaśmiecacie to forum...

0

Oni tak pięknie grają że chyba zacznę Barcę B oglądać też... Rewelacja

0

bardzo ładnie grają. Szybką piłką, ciekawe rozegrania, podanie w pole karne na dobieg miedzy obrońców. Mecz może się podobać. Żeby nasza polska kopana grała jak oni... Marzenia :)

0

1-0 Barca

0

karny dla Barcy

0

Powiem przysłowiowo - "mamy mały problem i to wielki". Umiejętnościami myślę że Bayern łykamy. Ale ekipa z Monachium ma dwie przewagi co powoduje że możemy się obawiać. Po pierwsze mają nieziemską motywację... grają jak wygłodniałe stado wilków. Po drugie powinniśmy obawiać się również ich kontrataków i szybkich rozegrań ofensywnych... Ja jak najbardziej wierzę w naszych i bardzo chcę żeby Barca zdobyła tytuł, lecz motywacja odgrywa też jedną z kluczowych ról w futbolu. Będzie dobrze.

0

Nie podoba mi się, ale zobaczymy. Ja bym postawił na Songa w obronie zamiast Adriano i Alexisa zamiast Pedro.

0

Panowie będzie dobrze. Bywało że i Pique i Puyol o Abidal jednocześnie byli kontuzjowani i daliśmy radę. A nie było wtedy Songa ani Bartry. Damy rade!
Pozdrawiam

0

Antreole
Akurat jeden mecz o niczym nie świadczy.

0

Gówno tam Platini działa. Nie umie nawet przycisnąć sędziów ani sankcji przestrzegać nawet....

0

Mam taką cichą nadzieję że Iniesta nie pojawi się na skrzydle (z całym szacunkiem do niego oczywiście) gdyż o wiele lepiej gra jako pomocnik w rozgrywaniu akcji. Środek pola u nas miażdży to nie ma o co się martwić. Obrona? Tutaj mamy dość spore problemy, ale wydaje mi się że Tito postawi na Alvesa, Pique, Songa i Albe. Tak coś czuję. Song jest moim zdaniem w tej chwili najlepszą opcją. Bartra ostatni raz zawiódł oczywiście nie umniejszając mu mozliwości i talentu ale jest za młody na takie mecze tak mi się wydaje. Brak mu doświadczenia którym może pochwalić się Song. (Oczywiście nie jest tak wielkie jak u Puyola, ale napewno bardziej zadowalające niż u Bartry). A atak to już loteria. Nie wiadomo jak to będzie z Messim i przeczuwam że wejdzie jako zmiennik w drugiej połowie. Aczkolwiek mam nadzieję że pojawi się od pierwszego gwizdka. U jego boku chciałbym widzieć Ville i Alexisa. W przypadku tego drugiego to pewności nie mam gdyż jest on moim zdaniem piłkarzem ambitnym i zdecydowanie ma talent ale jest ogromnie nieobliczalny. Jest w stanie rozegrać na prawde świetne spotkanie, podczas którego ręce same składają się do oklasków. No i to co się zdarza częściej niestety rozgrywa spotkania które proszą o pomstę do nieba.... Jeżeli nie pojawi się Messi od początku to Alexis powinien bez problemu być w wyjsciowym skladzie bo wyraźnie bez Argentyńczyka czuje więcej swobody i co za tym idzie nie musi grać pod niego co zapewne też jest nie lada wyzwaniem dla nawet piłkarza takiej klasy jak on. Może to jest też taki indywidualista jak Ibra? Oby nie....
Pozdrawiam i życzę porywającego w środę widowiska.

0

Mam taką cichą nadzieję że Iniesta nie pojawi się na skrzydle (z całym szacunkiem do niego oczywiście) gdyż o wiele lepiej gra jako pomocnik w rozgrywaniu akcji. Środek pola u nas miażdży to nie ma o co się martwić. Obrona? Tutaj mamy dość spore problemy, ale wydaje mi się że Tito postawi na Alvesa, Pique, Songa i Albe. Tak coś czuję. Song jest moim zdaniem w tej chwili najlepszą opcją. Bartra ostatni raz zawiódł oczywiście nie umniejszając mu mozliwości i talentu ale jest za młody na takie mecze tak mi się wydaje. Brak mu doświadczenia którym może pochwalić się Song. (Oczywiście nie jest tak wielkie jak u Puyola, ale napewno bardziej zadowalające niż u Bartry). A atak to już loteria. Nie wiadomo jak to będzie z Messim i przeczuwam że wejdzie jako zmiennik w drugiej połowie. Aczkolwiek mam nadzieję że pojawi się od pierwszego gwizdka. U jego boku chciałbym widzieć Ville i Alexisa. W przypadku tego drugiego to pewności nie mam gdyż jest on moim zdaniem piłkarzem ambitnym i zdecydowanie ma talent ale jest ogromnie nieobliczalny. Jest w stanie rozegrać na prawde świetne spotkanie, podczas którego ręce same składają się do oklasków. No i to co się zdarza częściej niestety rozgrywa spotkania które proszą o pomstę do nieba.... Jeżeli nie pojawi się Messi od początku to Alexis powinien bez problemu być w wyjsciowym skladzie bo wyraźnie bez Argentyńczyka czuje więcej swobody i co za tym idzie nie musi grać pod niego co zapewne też jest nie lada wyzwaniem dla nawet piłkarza takiej klasy jak on. Może to jest też taki indywidualista jak Ibra? Oby nie....
Pozdrawiam i życzę porywającego w środę widowiska.

0

Ibra dostał za tego spalonego? bo nie wiem :)

0

przeczuwam dzisiaj wejscie Abidala na zmiane :)

0

Boże ale się wystraszyłem, patrząc po temacie wątku myślałem że on nie chce przedłużyć kontraktu.... KAMIEŃ Z SERCA!

0

Kamień z serca !!!

0

Może Barca potrzebuje na Neymara?

0

sorry ze odbiegam od tematu ale czy beda oceny za drugi mecz z Milanem?

0

@batigol86
A żebyś wiedział że na to samo wpadłem patrząc na te wszystkie zespoły.
Pierwsza myśl, Malaga.

0

Sorry nie MessiBois tylko Mekston cyz jakoś tak

0

MessiBois
Nie było tam żadnej ręki. Oglądałem te powtórki z 15 razy... z różnych ujęć. Nawet chyba na FcBarca.com był o tym wątek poruszany.

0

Nie chce nic mówić, ale Alexis zaliczył drugi udany występ z rzędu. Nie grał za długo, ale już za samo dogranie do Alby mu się oklaski należą. Mam nadzieję że zostanie w Barcie na kolejny sezon.

0

Massimiliano Allegri: "Myślę, że Barcelona przez pierwsze pół godziny grała w sposób niezwykły. Bardzo nas naciskali, a my popełniliśmy wiele błędów. trzy z czterech goli dostaliśmy po stracie piłki przy naszych wyjściach i można było tego uniknąć, bronią lepiej. Kwestia awansu wisiała na włosku, trafiliśmy w słupek, a oni natychmiast podwyższyli. To przykra porażka dla klubu, kibiców i przede wszystkim piłkarzy, ale z taką Barceloną było naprawdę ciężko. Musimy dojrzeć. Trzeba od razu skupić się na Palermo, aby osiągnąć awans do kolejnej Ligi Mistrzów. Podejrzewam, że teraz ten mecz zostanie opisany jako katastrofa, choć mam nadzieję, że tak się nie stanie, bo Barcelona spisała się po prostu znakomicie - wystarczy spojrzeć na akcję, po której strzelili pierwszego gola. Zrobiliśmy ile się dało i do samego końca walczyliśmy o awans. Również przy 3:0 kontynuowaliśmy grę, próbując naciskać Barcelonę. Przy odrobinie szczęścia moglibyśmy teraz komentować zupełnie inny wynik. Messi to niezmierny fuoriclasse - jest diaboliczny przed polem karnym. Xavi jest zawsze błyskotliwy przy rozprowadzaniu piłki. Mogę jedynie pogratulować moim chłopcom. Nie mogę im niczego zarzucić, bo w pierwszym meczu osiągnęliśmy nieoczekiwany wynik. Szkoda ostatniego gola: niestety czasem kombinujemy i tym razem przekombinowaliśmy. Bardzo przeszkadzała nam pozycja Villi, który rozciągał naszych środkowych i w to miejsce wbiegał Messi. Nie daliśmy im dojść do aż tak wielu okazji, ale przeciwko takim mistrzom ciężko jest awansować. Potrzebowaliśmy nogi z przodu i może gdyby Niang strzelił gola, teraz rozmowa wyglądałaby inaczej. Mieliśmy kilka okazji za sprawą Robinho, Muntariego, a także słupek Nianga, ale nie zdołaliśmy strzelić gola. Teraz już nie ma czasu na rozmyślanie o tym meczu, bo przed nami Palermo".
To jest klasa panowie!

0

0

Wie ktos gdzie na Cyfrze bedzie mozna obejrzec Barce dzisiaj?

0

barcaclue97
BarcaBest wyraził opinię. Od tego są komentarze między innymi? Nieprawdaż?

0

Czy to pierwszy taki jego mecz czy którykolwiek, jesteś ZAJEBIŚCIE szczęśliwy że mogłem zobaczyć w końcu dobre spotkanie w jego wykonaniu. Mowa oczywiście o Sanchezie. CHWILO TRWAJ !

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?