2

@amanter ale Villareal cisnął aż miło

0

@barcelonaLM no i intensywny zawodowy sport po każdego rodzaju szczepionce tym grozi. To jednak interakcja w organizm

4

@barcelonaLM ja po grypie i ciężkim przebiegu miałem problem z mięśniem sercowym

0

4 dychy za zgrzewke mleka to?

2

Wróciłem z zakupów i mam chwilę przerwy.
Więc... Widzę, że w inicjatywach o Najmanie i gali VIP-ów coraz szerzej trafiają się głosy, że w sumie to nie oceniamy ludzi po przeszłości i tą gala niech się odbywa jak się miała odbyć. Każdy ma coś za uszami i nie możemy tak szufladkować ludzi. Dla jasności, nie udzieliłem się oczywiście tylko mi przemknęło. Moim zdaniem dramat i coś poszło nie tak, coś się zepsuło.

0

@anxted jeżeli mam powody sądzić,że to niezdrowe zjawisko to tym bardziej mogę sobie to sądzić nieprawdaż?

0

@KrystianR ale to był ręcznik, ostatni sezon był topowy a potem konti

0

@DonMatteo901 dla klubów grających w Europie? To rząd oszczędzi trochę pieniędzy

0

@KapiFCB rzeczywistość jest po to, żeby się do niej dopasowywać a nie z nią walczyć

0

@lucca87 dobra, odejmijmy punkty które zdobył Depay na początku sezonu i te które jak zdobył gdy z tonu opuścił. Nie chcę na siłę Memphisa bronić, ale dajmy mu czasu trochę. Takie ananasy go dostawały a gdy ktoś z miłości do klubu przychodzi i na prawdę chcę tu grać to chcemy się pozbywać. Zobaczymy jak fizyka się zmieni w przyszłości u Memphisa, jeżeli Xavi stwierdzi jednak, że odpalamy to odpalamy

1

@Emhyr fajnie, ale nadal nie grał broń boże pierwszy skład tylko zbieranina tego co akurat było pod ręką a już biorąc to pod uwagę uważam, że Xavi zrobił dużo pracy bo zadanie miał bardzo ciężkie. Już prawdopodobnie nie zobaczymy składu złożonego w połowie z Barcy B, emerytów i czego Xavi na ławce nie znajdzie. Po tym nie da się stwierdzić że nie poszło to w dobra stronę. Gdyby te wyniki i gra były by takie same z Alvesem, Pedrim, Ferranem, Fatim, Depayrm to już co innego

0

@Gaz nie było tak, był niedosyt, ale nie euforia

0

@anxted nikt nic nie ma do celów rozrywkowych, zatracanie się w tym świecie i to jako rodzaj rozrywki to już nic dobrego. Nie uważam też, że jakaś internetowa interakcja społeczna była rozrywka, tylko upośledzeniem tyłko i wyłącznie dla mnie

1

@Bunk420 owszem, trzy razy dziś, bo śniadanko wleciało godzinę temu, potem pościk, ząbki i jakoś z trzy już będzie

0

@MesQueUnClub_87 też dużo, dużo racji. Ja nie uczestnicze w niczym co przypomina społeczna interakcje w Internecie, uciekam od tego jak najdalej. Ale szczerze mówiąc, boje się co będzie dalej;)

0

@Medium pomijając wszystko, mogę tak sądzić i przysłowiowe i ch*j :v

1

@Bobo25 jestem w stanie się zgodzić

0

@ShawnC ja nie, możesz iść w dół na prof. Byłem przekonany o katastrofie już w sierpniu

0

@esem91 to nie jest tak, że ja mu zabraniam własnego zdania. To nie jest zdanie tylko stwierdzenie, jednego z najlepszych dziennikarzy w Polsce. Tak jakby on kompletnie o innej drużynie mówił, to jest błędna diagnoza a nie własne zdanie

0

@kamiVeB niestety, liga mistrzów w głowie gra, oczywiście mówisz prawdę, nawet Lepiej. Nienawidziłem trzy tygodnie czekać

7

Internet nie jest problemem. Media społecznościowe są problemem. O ile kiedyś Facebook ograniczał się do pisania z kimś i w zasadzie tyle. To dziś jest to pierwszy serwis informacyjny, możesz bezkarnie w pierwszym komentarzu napisać komuś, że je*iesz mu matkę i potem przez 4 dni 100 osób żwawo dyskutuje nad kulturą osobistą autora. Dziś w Facebooku najgorsza jest emotka "Ha Ha" jest wszędzie poza postami związanymi z dziećmi, psami i tragedia ludzką. ile to raka sieje! O ile to wszystko mocno irytuje i jestem w szoku jak ludzi pochłania jakas rozmowa w komentarzach na FB to sytuacja jaka panuje na Tik Tokach, Intagramach, YouTube to już wykracza pewne normy. Dziesiątki godzin zmarnowanych na nic nie wnoszących głupotach. Co najlepsze to osoby, które to oglądają to jeszcze se leżą z telefonem i znajdą raz na 100 shorta fajnego i ciekawego, no ale Ci co całe życie spędzają na "influenceringu" to jest hit xD
Moje rzeczy w Internecie teraz to shorty z piłki nożnej, siłowni oraz programy naukowe oraz kanał sportowy, to wszystko w zasadzie. Co jakiś czas przewija mi się gościu coś w wieku 20 lat, który przeżywa tą całą Ekipę i resztę tych sztucznych gwiazd internetu. Po prostu tragedia.

Gdyby Internet był ograniczony do rozwoju i pozbawiony społeczności w jakimś stopniu to przecież było by to zdrowe.
Człowiek to zwierzę stadne, nagłe przyszedł internet, który sprawił że ludzie patrzą w telefon i stracą naturalną cechę stadna. Patrząc na to globalnie i pewnie z dłuższej perspektywy to dla ludzkości będzie to wszystko fatalne w skutkach.
Tak jakbyśmy 20 000 tysięcy lat rozwoju przeszli sobie na skróty w 20.

Tak sobie na porannej toalecie wyrzucam zale na telefonie :D. Smacznej kawusi!

66

Tomek Cwiakała pięknie opisał Pedriego i jego fenomen, ale gdy ocenił pracę Xaviego to tak jakby mu prąd odcięlo i zapomniał o wejściu w środku sezonu do klubu czy o tym, że połowa składu była niedostępna od kiedy tylko został trenerem Barcy. Nie wiem w jaki sposób Xavi miał budować schematy na Jutgli, Abde, Coutinho, Puigu, Iliasie. To było bardziej potężne łatanie dziur czym kolwiek, nie da się mieć o co kolwiek pretensji do Xaviego no po prostu nie da. Wychodzi na to, że następny mecz będzie pierwszym w którym będą dostępni wszyscy i będzie po tym przepracowanym tygodniu wyciągnąć lekkie wnioski czy ocenić mała poprawę w grze Pedriego czy Ansu odnośnie czucia piłki i boiska.
Pierwsza ocena pracy Xaviego, którą będzie można ocenić poważnie to marcowy rewanż z Napoli. Jeśli Barca odpadnie to już będzie pierwsza ryska na piękniej twarzy Creusa. No bo jednak nasz pełny skład z gradem Goldenboysow, głębia składu w postaci Braitwhita np. i co najważniejsze Barca będzie mieć pierdyliard wariantów bo w końcu jest kogo wstawić i kim poszarpać. Jeżeli praca Xaviego będzie przebiegać w naturalny progresywny proces to Liga Europy powinna być, dla Barcy po prostu i zdecydowanie do zdobycia. Skoro my wcziraj pierwszy raz pełnym składem byliśmy w stanie być lepsi od Realu to należy oczekiwać fajnego progresu względem wiosny.
@Rewolucja123 , @Encore

0

@cules100pro też prawda. Uważam, że powinien przejść szkolenie trenerskie, żeby parę rzeczy oceniać lepiej

1

@Mario96w wiem, przewidziałem to

1

@Zielu2001 to żart przecież. No ale Tolkien ssie wiedzminowi

0

Komentarz usunięty

0

@paweldunajecfcb Karkonosze. Wiedeń był piękny póki nie zobaczyłem Pragi. Zobaczę w tym roku daj Bóg Chorwację

2

@Kgorecki2500 i to jest Uniwersum a nie przereklamowany Tolkien i jakieś trolle

0

@Emhyr dużo, dużo gorsza wersja Bernardo i jeszcze większa Leo

3

@bari_94 absolutnie. Totki czaja się od 2019

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?