jeyx77x
Dołączył/a: grudzień 2017
8 obserwujących
7 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@Deviler nie rozumiem jak ktoś taki może być przeceniony, wtopy mniejsze i większe były, ale w tym okienku ani razu się chyba nie pomylił
0
Oczekiwania i szybko nas rzeczywistość sprowadziła na ziemię
0
@against_modern_football Messi chcę ligę mistrzów a nie ligowego triumfu. Póki Mbappe w PSG to są numer 1 jeżeli chodzi o faworytów za nimi jest odrazu Chelsea, United, Bayern Cityi to chyba w takiej kolejności w tej chwili...
1
@tbas Cou ma zielone światło po prostu nie był gotowy fizycznie na dwie pierwsze kolejki, podejrzewam że teraz już będzie dostępny
1
Ronaldo oficjalnie wraca do United! No i takie piękne rzeczy to ja lubie;)
0
@Ratamahatta przepraszam bardzo, Dybała wszedł na najwyższy poziom w sezonie 16/17 kręcił kim chciał. To był moment na transfer do topu,ale niestety, zasiedział się
0
Szkoda, że nie pomyślimy o wypożyczeniu jakiegoś piłkarza na pozycję środkowego pomocnikami. poza Ndombele jest na rynku Bakayoko, Sissoko, Nzonzi. To tylko jedne z wielu opcji, wypożyczenie to mały koszt i niezobowiązująca umowa, mimo że dla niektórych piłkarze typu Bakayoko są XD to nie znaczy że akurat na pracy w destrukcji się nie znają, moim zdaniem Nzonzi byłby świetnym partnerem De Jonga
2
Jeżeli Legia zajmie 3 miejsce w grupie to na wiosnę Conference League?
0
@Przemas8411 ojej, kompletnie się na piłce nie znasz.
0
@BarcaInfo przecież to nie jest tak,że nikogo nie stać na Gremiezmsna, Cou czy Pjanicia. Po prostu każdy wie,że pas trzeba zaciskać w Barcelonie i z każdym dniem oferte Barcelonie można mniejszą przedstawić
0
@Encore dość tych lewonoxnyvh skrzydłowych
1
@MesQueUnClub96 a Wisła pokonała nas 10 lat temu w eliminacjach 10-0 po co wracasz do czegoś co już nie jest aktualne?
1
@Comentateiro niech Barca, Real, Atletico i PSG z Bayernem i Juve dołącza do premier League i wszystko będzie super
0
@cat_r37 dałeś tu Kimicha a nie wspomniałeś o Nouerze, Robbenie, Riberim, Xabim Alonso, Etoo, Ibrze;D
0
@mekston przecież Cristiano nie idzie do Chelsea
0
@Przemek2323 niech se kradną to i tak kropla w oceanie problemów państwa. Niech tylko robią wszystko żeby Polaka było lepiej a państwo szło do przodu
1
Bardzo ważne, żeby z pierwszego koszyka trafić na City albo Chelsea, czyli obecnie top 3,4 zespołów na świecie. Szybko nadejdzie szansa, żeby zmierzyć się z absolutnym topem i móc wiedzieć w jakim miejscu jesteśmy. Real czy Atletico to nie to samo i nie ten poziom i uważam, że po ew zwycięstwie nad któraś z w/w drużyn możemy się świetnie napędzić na dalszą część kampanii;)
4
@amanter nie wiem czemu umieszcza się cały czas City na pierwszym miejscu. To Chelsea wygląda idealnie wręcz. Mają wszystko czego trzeba
2
@Szreko kadrowo. Bayern nie ma ławki
0
@MrShakira mam nadzieję
14
@Cariones po co?
0
Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.3.
0
@Bobo25 napisane jest wyraźnie,że Koeman miał się mu przyjrzeć, tak jak Gaviemu czy Nico chociażby. Nikt nie pisze o nim jak o Pedrim
0
@tbas ale pijesz do czego bo?
0
W ogóle to Kays Ruiz miał być rozpatrywany przez Koemana do pierwszej drużyny a wygląda na to że od dnia ogłoszenia przez klub że ma corone to przepadł jak kamień w wodę:D
0
@19cukier48 dokładnie, mimo kryzysu, rozmowy należało zacząć od 5,6 mln
0
@puyol_presidend5 Raków po prostu ma prawdziwy projekt i zarządzanie, tak mało a tak wiele robi.
Gdyby tacy ludzie byli w Śląsku, Lechi, Legi, Wiśle to Polskie kluby były by co rok w lidze mistrzów
0
@BartqRKO niech czas cofnie się do listopadowego meczu z Betiem i niech Mendi nie robi wślizgu i będzie wszystko git
0
@19cukier48 odchodząc od tematu szczepień. Probierz miał to coś w pewnym momencie, ale zasiedział się w Cracovii. Z resztą jak to brzmi, zasiedział się w Krakowie a powinien w o wiele lepszym klubie. Teraz czas na przerwę i wyrwanie się od Profesora Filipiaka
0
@Joshi Monaco, Ajax, City i byłbym spełniony