2

@Deviler nie rozumiem jak ktoś taki może być przeceniony, wtopy mniejsze i większe były, ale w tym okienku ani razu się chyba nie pomylił

0

Oczekiwania i szybko nas rzeczywistość sprowadziła na ziemię

0

@against_modern_football Messi chcę ligę mistrzów a nie ligowego triumfu. Póki Mbappe w PSG to są numer 1 jeżeli chodzi o faworytów za nimi jest odrazu Chelsea, United, Bayern Cityi to chyba w takiej kolejności w tej chwili...

1

@tbas Cou ma zielone światło po prostu nie był gotowy fizycznie na dwie pierwsze kolejki, podejrzewam że teraz już będzie dostępny

1

Ronaldo oficjalnie wraca do United! No i takie piękne rzeczy to ja lubie;)

0

@Ratamahatta przepraszam bardzo, Dybała wszedł na najwyższy poziom w sezonie 16/17 kręcił kim chciał. To był moment na transfer do topu,ale niestety, zasiedział się

0

Szkoda, że nie pomyślimy o wypożyczeniu jakiegoś piłkarza na pozycję środkowego pomocnikami. poza Ndombele jest na rynku Bakayoko, Sissoko, Nzonzi. To tylko jedne z wielu opcji, wypożyczenie to mały koszt i niezobowiązująca umowa, mimo że dla niektórych piłkarze typu Bakayoko są XD to nie znaczy że akurat na pracy w destrukcji się nie znają, moim zdaniem Nzonzi byłby świetnym partnerem De Jonga

2

Jeżeli Legia zajmie 3 miejsce w grupie to na wiosnę Conference League?

0

@Przemas8411 ojej, kompletnie się na piłce nie znasz.

0

@BarcaInfo przecież to nie jest tak,że nikogo nie stać na Gremiezmsna, Cou czy Pjanicia. Po prostu każdy wie,że pas trzeba zaciskać w Barcelonie i z każdym dniem oferte Barcelonie można mniejszą przedstawić

0

@Encore dość tych lewonoxnyvh skrzydłowych

1

@MesQueUnClub96 a Wisła pokonała nas 10 lat temu w eliminacjach 10-0 po co wracasz do czegoś co już nie jest aktualne?

1

@Comentateiro niech Barca, Real, Atletico i PSG z Bayernem i Juve dołącza do premier League i wszystko będzie super

0

@cat_r37 dałeś tu Kimicha a nie wspomniałeś o Nouerze, Robbenie, Riberim, Xabim Alonso, Etoo, Ibrze;D

0

@mekston przecież Cristiano nie idzie do Chelsea

0

@Przemek2323 niech se kradną to i tak kropla w oceanie problemów państwa. Niech tylko robią wszystko żeby Polaka było lepiej a państwo szło do przodu

1

Bardzo ważne, żeby z pierwszego koszyka trafić na City albo Chelsea, czyli obecnie top 3,4 zespołów na świecie. Szybko nadejdzie szansa, żeby zmierzyć się z absolutnym topem i móc wiedzieć w jakim miejscu jesteśmy. Real czy Atletico to nie to samo i nie ten poziom i uważam, że po ew zwycięstwie nad któraś z w/w drużyn możemy się świetnie napędzić na dalszą część kampanii;)

4

@amanter nie wiem czemu umieszcza się cały czas City na pierwszym miejscu. To Chelsea wygląda idealnie wręcz. Mają wszystko czego trzeba

2

@Szreko kadrowo. Bayern nie ma ławki

0

@MrShakira mam nadzieję

14

@Cariones po co?

0

Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.3.

0

@Bobo25 napisane jest wyraźnie,że Koeman miał się mu przyjrzeć, tak jak Gaviemu czy Nico chociażby. Nikt nie pisze o nim jak o Pedrim

0

@tbas ale pijesz do czego bo?

0

W ogóle to Kays Ruiz miał być rozpatrywany przez Koemana do pierwszej drużyny a wygląda na to że od dnia ogłoszenia przez klub że ma corone to przepadł jak kamień w wodę:D

0

@19cukier48 dokładnie, mimo kryzysu, rozmowy należało zacząć od 5,6 mln

0

@puyol_presidend5 Raków po prostu ma prawdziwy projekt i zarządzanie, tak mało a tak wiele robi.
Gdyby tacy ludzie byli w Śląsku, Lechi, Legi, Wiśle to Polskie kluby były by co rok w lidze mistrzów

0

@BartqRKO niech czas cofnie się do listopadowego meczu z Betiem i niech Mendi nie robi wślizgu i będzie wszystko git

0

@19cukier48 odchodząc od tematu szczepień. Probierz miał to coś w pewnym momencie, ale zasiedział się w Cracovii. Z resztą jak to brzmi, zasiedział się w Krakowie a powinien w o wiele lepszym klubie. Teraz czas na przerwę i wyrwanie się od Profesora Filipiaka

0

@Joshi Monaco, Ajax, City i byłbym spełniony

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?