jeyx77x
Dołączył/a: grudzień 2017
8 obserwujących
7 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Medrzakoo01 ktoś to podważał?
0
@Janas11224 Pjanic 8
0
@Rewolucja123 myślę,że każdy by się obsrał przed Zlatanem
1
@BarcaInfo dużo w tym racji, każdy trener Ci to powie, rywalizacja tworzy piłkarzy i zwycięzców
0
@Nano22 a pierwszy mecz, znaczy czy widziałeś pierwszy mecz?
0
@Bartek22 sędzia po meczu Realu wychodzi z reklamówka z logo Realu xD
0
@Vebrol nic specjalnego obecnie
0
@Mathew86 Koeman mimo braku trenerskich trofeum to ma kawał doświadczenia w sobię i można tyłko żałować że tak późno przyszedł do Barcy. Niektórych miejsce jest tylko w domu i z perspektywy czasu dziwi brak jego zatrudnienia po Enrique który przyszedł z Romy która była 6 w lidze, argument braku prowadzenia najlepszych odpadł
0
@gumaz mhm już widzę wylew po tym co napisałeś
0
@Xxxbarca4ever Dembele to ogólnie strzela albo tylko ważne bramki albo wcale.
Atletico, Sevilla, Chelsea a żadna z nich nie jest z tego sezonu to sporo patrząc na to ile grał
0
@Bykunn salah co ?
1
@norbi77 moje ulubione " nie patrzmy na sędziów sami musimy to wygrać"
" Nie ważne czy karny czy nie my i tak powinniśmy wygrać"
1
@ArterkHD a to fryzjerzy są zamknięci?
1
@LUPR Carvajal to grał w ogóle w tym sezonie?
0
@busquets5 i żeby tak pomógł sobie ręką, sędzia to sprawdził i w momencie powrotu na boisko dał czerwoną Casemiro za machanie rękami do sędziego i oczywiście uznał bramkę
1
@axegrinder jak to była żółta to inne żółte z tego meczu nmto nawet nie były przewinienia
1
@Kondziubarca a dostanie i przepadnie
1
@chavez kdb też ma tak duże szanse jak Tomi Werner xD
Kdb będzie wysoko się jest o nim za cicho. Mbappe odpadnie z ligi mistrzów zaraz, na euro Antuan będzie pierwszo planową postacią a na końcu wygra Leo z Copa Amarica i dubletem w lidze. Tak będzie
0
@Rust_Cohle mało, bogaci to oni nie są
0
@tomcias10 13 i było 13 w pewnym momencie xD Atletico przegrało mistrza po rozstawieniu największej przewagi w historii. Nikt tego nigdy nie odrobił i zdobył mistrza
0
@Wossi61FCB zgadzam się ze wszystkim poza karnym alby to słusznie,że go nie było
0
@FCB24 jak nie będziemy czegoś takiego karać czerwoną kartką to piłkarze zaczną sobie na więcej pozwalać. W tym faulu był atak korkaki od tyłu, to miało sens
0
@norbi77 dał nam radość i tyle, nikt o zdrowych zmysłach teraz nie myśli o Puigu w kontekście pierwszego składu, oby na wypożyczenie poszedł
0
No dobra jakie kontrowersję były wczoraj bo żadnego nie pamiętam?
9
@Encore ogólnie ludzie nie lubią Barcy a lubią Real, nigdy tego nie zrozumiem bo Real nigdy nie przyciągał kibica niczym poza nazwiskami za ogronby hajs a i tak mimo wszystko ludzie jakoś lezą do tego Realu i czepiają się i czepiają się wszystkiego co dobre z Barca.
0
@norbi77 za to jaką radość nam dał rok temu nigdy go nie zapomnę i apeluje o większy szacunek do Puiga, swój chłop, może brakuje umiejętności ale Barca w sercu jest!
0
@BarcaInfo jeszcze parę asyst i będzie 10/10 tak wyśmiewane w sierpniu jak o tym pisałem
0
@arasz1819 już parę razy mieliśmy mecze gdzie wygraliśmy ligę, Benito Villiamarin np;)
0
@Valdes1231 na pewno nie Masip
0
@GeneralXavi może po tym,że zawsze jest miejsce w takich meczach