0

@Medrzakoo01 ktoś to podważał?

0

@Janas11224 Pjanic 8

0

@Rewolucja123 myślę,że każdy by się obsrał przed Zlatanem

1

@BarcaInfo dużo w tym racji, każdy trener Ci to powie, rywalizacja tworzy piłkarzy i zwycięzców

0

@Nano22 a pierwszy mecz, znaczy czy widziałeś pierwszy mecz?

0

@Bartek22 sędzia po meczu Realu wychodzi z reklamówka z logo Realu xD

0

@Vebrol nic specjalnego obecnie

0

@Mathew86 Koeman mimo braku trenerskich trofeum to ma kawał doświadczenia w sobię i można tyłko żałować że tak późno przyszedł do Barcy. Niektórych miejsce jest tylko w domu i z perspektywy czasu dziwi brak jego zatrudnienia po Enrique który przyszedł z Romy która była 6 w lidze, argument braku prowadzenia najlepszych odpadł

0

@gumaz mhm już widzę wylew po tym co napisałeś

0

@Xxxbarca4ever Dembele to ogólnie strzela albo tylko ważne bramki albo wcale.
Atletico, Sevilla, Chelsea a żadna z nich nie jest z tego sezonu to sporo patrząc na to ile grał

0

@Bykunn salah co ?

1

@norbi77 moje ulubione " nie patrzmy na sędziów sami musimy to wygrać"
" Nie ważne czy karny czy nie my i tak powinniśmy wygrać"

1

@ArterkHD a to fryzjerzy są zamknięci?

1

@LUPR Carvajal to grał w ogóle w tym sezonie?

0

@busquets5 i żeby tak pomógł sobie ręką, sędzia to sprawdził i w momencie powrotu na boisko dał czerwoną Casemiro za machanie rękami do sędziego i oczywiście uznał bramkę

1

@axegrinder jak to była żółta to inne żółte z tego meczu nmto nawet nie były przewinienia

1

@Kondziubarca a dostanie i przepadnie

1

@chavez kdb też ma tak duże szanse jak Tomi Werner xD
Kdb będzie wysoko się jest o nim za cicho. Mbappe odpadnie z ligi mistrzów zaraz, na euro Antuan będzie pierwszo planową postacią a na końcu wygra Leo z Copa Amarica i dubletem w lidze. Tak będzie

0

@Rust_Cohle mało, bogaci to oni nie są

0

@tomcias10 13 i było 13 w pewnym momencie xD Atletico przegrało mistrza po rozstawieniu największej przewagi w historii. Nikt tego nigdy nie odrobił i zdobył mistrza

0

@Wossi61FCB zgadzam się ze wszystkim poza karnym alby to słusznie,że go nie było

0

@FCB24 jak nie będziemy czegoś takiego karać czerwoną kartką to piłkarze zaczną sobie na więcej pozwalać. W tym faulu był atak korkaki od tyłu, to miało sens

0

@norbi77 dał nam radość i tyle, nikt o zdrowych zmysłach teraz nie myśli o Puigu w kontekście pierwszego składu, oby na wypożyczenie poszedł

0

No dobra jakie kontrowersję były wczoraj bo żadnego nie pamiętam?

9

@Encore ogólnie ludzie nie lubią Barcy a lubią Real, nigdy tego nie zrozumiem bo Real nigdy nie przyciągał kibica niczym poza nazwiskami za ogronby hajs a i tak mimo wszystko ludzie jakoś lezą do tego Realu i czepiają się i czepiają się wszystkiego co dobre z Barca.

0

@norbi77 za to jaką radość nam dał rok temu nigdy go nie zapomnę i apeluje o większy szacunek do Puiga, swój chłop, może brakuje umiejętności ale Barca w sercu jest!

0

@BarcaInfo jeszcze parę asyst i będzie 10/10 tak wyśmiewane w sierpniu jak o tym pisałem

0

@arasz1819 już parę razy mieliśmy mecze gdzie wygraliśmy ligę, Benito Villiamarin np;)

0

@Valdes1231 na pewno nie Masip

0

@GeneralXavi może po tym,że zawsze jest miejsce w takich meczach

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?