3

@A_Gomesinho_21 w Barcelonie musisz zrobić coś więcej w tedy jesteś Ok.
Jak grasz poprawnie to do zmiany

4

@Triv44 tam nie było żadnej rywalizacji, BBC stworzyło się rok wcześniej a dosyć szybko zostało zostawione w tyle. Liczby końcowe to jakaś przepaść

0

@neymarjr_143 strasznie się tam marnuje, oby poszedł do Anglii po kontrakcie z PSG

0

@paweldunajecfcb iść do roboty i się uczyć w międzyczasie.
Polecam zrobić sobie zawód na wszelki wypadek. Koleżanka zrobiła opiekuna medycznego i można sobie do Niemiec wyjechać i żyć jak pan za darmo w większości przypadków

0

@mr_robot Ansu to za parę lat z twarzy będzie przystojniacha. Jakiegoś aktora mi przypomina, jeszcze nie wiem kogo

1

@Mathew86 i że wszystkim co można kupić na czarno

1

@culesjasiules jeżeli skończy sezon z 5 bramkami i 5 asystami a wykona robotę jak Firminho to ja nie mam nic przeciwko

5

Rewolucja miała miejsce, dużo nowych oraz staro - nowych twarzy.
Odeszli:
Arthur, Rakitic, Vidal, Suarez, Semedo.
Przyszli:
Trincao, Pedri, Pjanic oraz Dembele Coutinho.
W rezultacie zamieniliśmy pomocników, trochę żałuję bo właśnie w tej roli Arthur mógł tu grać najlepiej
W tamtym sezonie o sile naszych skrzydeł decydował 16/17 latek, dziś mamy czterech skrzydłowych, i chyba spokojnie możemy ustawić się w topie jeżeli chodzi o skrzydła.
Cholera mógłby przyjść ten Depay i zabrać minuty Leo, Griezmanowi itp.
Póki jest 5 zmian to możemy się bawić w tej ofensywie i obyśmy to wykorzystali

0

@bartekvisca i sprzedaży Braitwhita

0

@NeroTFP ja generalnie uważam,że Umtitiego to my traktujemy jak ostatnia szmate. Od roku wypychany przez kibiców to mało powiedziane. Rocznik 93' najlepszy wiek dla piłkarza zbliża się wielkimi krokami. Boryka się z jedną straszną kontuzja już dwa lata, ale ja dałbym mu szansę. Wiadomo Kontrakt, Langlet i rozwój drużyny, ale w formie to Lsmgleta chowa do kieszeni. Wiele osób zapomniało jaki to był skalny blok, umowę dostał jaka dostał, bo był nie do przejścia, teraz jest nieco inaczej.

1

@Rust_Cohle myślę,że zakręci się koło 20 we wszystkich rozgrywkach. Szybko nam Neymara z głowy wybił

0

@barcelonaLM pisałem dwa dni temu że będzie 3/4-0

0

@ObiektywnyKibic121 chciałbym spadku Brighton, Butnley i to WBA też może spaść

3

@Hawajczyk sam Guardiola mówił,że to Busquets jest mózgiem całej drużyny, że ważniejszy niż Leo. Gra Barcy zaczęła się upadlac w chwili gdy Busquets zgubił forne

3

Wczorajszy mecz Betisu i Realu był widowiskiem, ale widowiskiem technicznym. Oglądając mecz dokładnie można wyłapać momenty kiedy podczas dużej presji obrońcy obu drużyn zagrywają sobie dokładnie na 2-5 czy 20 metrów i to pasa który wędruje często na dominującą nogę. Szczególnie podobał się Fekir w którego wielokrotnie strzelano właściwie a on z Krossem czy Modriciem na plecach odgrywał w tempo, do przodu i bez żadnych odskoczen piłki, Canales też świetnie to robił. Valverde zdążyło się cięte piłki w biegu przyjmować do nóżki a Carvalho często przyjęciem i osłonienieciem piłki robił dużo przewagi. Dla mnie piłkarsko piękny mecz, w Anglii częściej zdarzają się niedokładne przyjęcia, kiksy czy gorsza gra w tłoku.
Jak pomyślę sobie o czwórce wirtuozów Kroos, Xavi, Modric i Iniesta to nie mogę sobie przypomnieć słabego przyjęcia, jakiegoś łapania nogi czy kopnięcia sobie w kostkę, a dzisiejsza generacja piłkarzy jak Kevin, Bruno, Cou, Muller i wielu wielu dobrych techników często albo i wiele częściej zalicza dziwne zagrania i proste błędy

1

@MesQueUnClub96 niestety to będzie się tylko częściej zdążać, ma już 32 lata i będzie musiał częściej odpoczywać

0

@Pilka_jest_okragla Pedri 5 lat młodszy

0

@Pressinho sytuacja stykowa, Bartra nie miał władzy nad ciałem bo leciał na piłkę, no proszę was

1

@Coutinho007 nogą, udem rzucił go na piłkę i Bartra rękę zabierał, kino

5

@pt9 tobie też by się przydało przypomnieć sobie przepisy

0

Jak to jest karny to mi się odechciewa piłki oglądać xD

0

@Barca1992 to nie był słabszy mecz Emersona,dużo pecha

1

Genialny mecz Carvalho

0

Czerwona Emerson, niestety

0

@barteq no że to brzmi komicznie, mógł powiedzieć,że dwójka ciągnie, ale nie błyszczeć ciężka anatomią. Bo jest to zbyteczne i śmieszne jak ktoś się zna.
Masz tam kilkanaście mięśni z tyłu i akurat o przyczep chodzi.
To tak jakbyś jechał autem i po stukaniu stwierdził, że " uu uszczelka pod głowicą" no trochę to komiczne

0

Czekaj czekaj, komentator powiedział o przyczepie mięśnia dwugłowego uda. No kurw lekarz się znalazł, bo przyczepow jest ponad 250 i nawet doktorzy ich nie pamiętają xD

0

Możemy mówić co chcemy, ale Real jest tak cholernie intensywny gdy przychodzi do gry przed 16 rywala,że wiesz,że zaraz wpadnie bramka, ogromną energia całego zespołu i kończy się to zawsze bardzo groźnie

1

@katalonia15 a my się zastanawiamy

1

@xBoMBoWiECx no to obejrzę sobie jak Real traci punkty;)

0

Madryt- Betis na eleven leci?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?