jeyx77x
Dołączył/a: grudzień 2017
8 obserwujących
7 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Jak zaktualizować tego PESa
2
Pamiętajcie głos na Trzaskowskiego to okazanie szacunku swojej partii z pierwszej tury, wszyscy jednogłośnie są zgodni że trzeba pogonić PiS bo zginiemy!
0
@Explode to pokazuję,że połowa kraju nie głosuje co jest niedorzeczne
0
@Encore szczęście nowicjusza. Skończy się jak Cou po pierwszym pół roku
2
@MesQueUnClub_87 Perlmana, East wooda czy Nickolsona będzie mi bardzo brakować.
Clint Eastwood jest w tak zaawansowanym wieku, że z dnia na dzień możemy usłyszeć przykra informacje
0
@barcelonistka1899 mogli by to zorganizować tak,żeby wszystkie mecze obejrzeć w tV
0
@bleble123 w ogóle mam wrażenie, że poziom motywacji Leo czy Griezmana wyniesie zenit i to może być to!
1
@sebasek99 jestem wręcz pewien że to będzie jeden z tych meczy gdzie oni będą chcieli pokazać siłę i się otworzą i na złość kibica piłki światowej bramki zdobedzie Suarez xD
2
@michaleu bez Ramosa na Etihad z City Guardioli, rozpędzonym City Guardioli. Wierzysz w to? Real nie jest mocny w tym sezonie, to Barca jest słaba
0
@Cvzx Semedo sobie z nim poradzi!
0
@dzagos jak można nie pamiętać martino
0
@Bykunn Real za tydzień kończy ligę a Anglia jeszcze trochę pokopie, idealnie zaczeli re rozgrywki
0
Zobaczymy ile wart jest Robercik i Bayern:D
0
@AV0CAD0 na bym tak zrobił jeżeli tylko wiedziałbym,że ktoś chce się w ten sposób zachować.
1
@betonito w zasadzie tak. Świetna akcja
0
@Danny Gaucho cesar w trzy sezony strzelił 190 goli? Co to za kot
0
Nie dałbym czerwonej. Chłopak ledwo wszedł, przeprosił, pierwszy faul. Młody chłopak wie ostra reprymenda i pomarańcz wręcz i tyle
0
@FcBforever221 Napoli to musi się otworzyć bo oni muszą wygrać
5
W historii futbolu z autobusem poradził sobie tylko Enrique. Czego wy oczekujecie?
0
@SinMistico getafe jeżeli dobrze pamiętam raz spadło i chyba Real wygrał mistrza w tedy :D
0
Mimo wszystko żałuję, że są spadki w tym sezonie. Wolałbym awans drużyn z drugich lig i w następnym sezonie spadek 5 drużyn. Oczywiście bez pucharów krajowych które i tak średnio kogo obchodzą, jest to ok nie ma to też wielkiego płaczu nie ma.
0
@Chwytliwy Masherano obalił ten mit. Błędu popełniał, ale w formie i tak nikt mu nie podskoczył
2
@KamilZ Griezman z tego grona jest zdecydowanie najlepszy
0
@MesQueUnClub_87 nosz kur.
Już wrócily na sklep to myślałem,że uda się w nich zagrać dziś
0
@BarcaInfo tam jest 1966 czy 1986?
Fajnie jakby się kiedyś na Fejsie ujawnił;)
2
@NGTRX uczciwie to chyba Stasiu Żółtek
0
Czy dziś debiut nowych koszulek?
0
@Destuuur tak, bo państwa gdyby się tak nie zachowały to były by wystawione na lincz,że nie martwią się o swoich. Białoruś żuje i ma się dobrze:D
2
@macio_944 Quebo jak i większość jak nie wszyscy z trendu rapowego są przeciw PiSowi i ograniczającej władzy
0
@Fabik87 przypomnę,że w niższych ligach jest 7 zmian i nikt nie narzeka