0

Jak zaktualizować tego PESa

2

Pamiętajcie głos na Trzaskowskiego to okazanie szacunku swojej partii z pierwszej tury, wszyscy jednogłośnie są zgodni że trzeba pogonić PiS bo zginiemy!

0

@Explode to pokazuję,że połowa kraju nie głosuje co jest niedorzeczne

0

@Encore szczęście nowicjusza. Skończy się jak Cou po pierwszym pół roku

2

@MesQueUnClub_87 Perlmana, East wooda czy Nickolsona będzie mi bardzo brakować.
Clint Eastwood jest w tak zaawansowanym wieku, że z dnia na dzień możemy usłyszeć przykra informacje

0

@barcelonistka1899 mogli by to zorganizować tak,żeby wszystkie mecze obejrzeć w tV

0

@bleble123 w ogóle mam wrażenie, że poziom motywacji Leo czy Griezmana wyniesie zenit i to może być to!

1

@sebasek99 jestem wręcz pewien że to będzie jeden z tych meczy gdzie oni będą chcieli pokazać siłę i się otworzą i na złość kibica piłki światowej bramki zdobedzie Suarez xD

2

@michaleu bez Ramosa na Etihad z City Guardioli, rozpędzonym City Guardioli. Wierzysz w to? Real nie jest mocny w tym sezonie, to Barca jest słaba

0

@Cvzx Semedo sobie z nim poradzi!

0

@dzagos jak można nie pamiętać martino

0

@Bykunn Real za tydzień kończy ligę a Anglia jeszcze trochę pokopie, idealnie zaczeli re rozgrywki

0

Zobaczymy ile wart jest Robercik i Bayern:D

0

@AV0CAD0 na bym tak zrobił jeżeli tylko wiedziałbym,że ktoś chce się w ten sposób zachować.

1

@betonito w zasadzie tak. Świetna akcja

0

@Danny Gaucho cesar w trzy sezony strzelił 190 goli? Co to za kot

0

Nie dałbym czerwonej. Chłopak ledwo wszedł, przeprosił, pierwszy faul. Młody chłopak wie ostra reprymenda i pomarańcz wręcz i tyle

0

@FcBforever221 Napoli to musi się otworzyć bo oni muszą wygrać

5

W historii futbolu z autobusem poradził sobie tylko Enrique. Czego wy oczekujecie?

0

@SinMistico getafe jeżeli dobrze pamiętam raz spadło i chyba Real wygrał mistrza w tedy :D

0

Mimo wszystko żałuję, że są spadki w tym sezonie. Wolałbym awans drużyn z drugich lig i w następnym sezonie spadek 5 drużyn. Oczywiście bez pucharów krajowych które i tak średnio kogo obchodzą, jest to ok nie ma to też wielkiego płaczu nie ma.

0

@Chwytliwy Masherano obalił ten mit. Błędu popełniał, ale w formie i tak nikt mu nie podskoczył

2

@KamilZ Griezman z tego grona jest zdecydowanie najlepszy

0

@MesQueUnClub_87 nosz kur.
Już wrócily na sklep to myślałem,że uda się w nich zagrać dziś

0

@BarcaInfo tam jest 1966 czy 1986?
Fajnie jakby się kiedyś na Fejsie ujawnił;)

2

@NGTRX uczciwie to chyba Stasiu Żółtek

0

Czy dziś debiut nowych koszulek?

0

@Destuuur tak, bo państwa gdyby się tak nie zachowały to były by wystawione na lincz,że nie martwią się o swoich. Białoruś żuje i ma się dobrze:D

2

@macio_944 Quebo jak i większość jak nie wszyscy z trendu rapowego są przeciw PiSowi i ograniczającej władzy

0

@Fabik87 przypomnę,że w niższych ligach jest 7 zmian i nikt nie narzeka

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?