43

Świetny zawodnik, ale czy potrzebny? Ma kto grać w pomocy. Niech oni się pozbędą zawodników którzy szans na grę nie mają. To okienko już jest i tak najlepsze od kilkunastu lat :)

8

Jak on chce wyrażać swoją opinię to okey. Nikt mu tego nie zabroni, ale niech się najpierw rozezna w sytuacji w jakiej Barcelona jest a nie wygaduje głupoty. U mnie logika działa tak że jak nie jestem zorientowany w danej sytuacji to najpierw to robię potem sobie wyrabiam zdanie. Jego wypowiedzi świadczą że ma ból tyłka i tyle. Niech się zajmą swoimi sprawami i tyle.

18

Cudownie : ) Teraz tylko jeszcze César Azpilicueta i koniec kupowania. Alonso nie jest potrzebny w mojej opinii. Kolejnymi krokami powinna być sprzedaż piłkarzy którzy nie są w planach Xaviego. Martin, Umtiti, Neto, Puiq, Minqueza, Pjanić i Depay. Tym piłkarzom dziękujemy i życzymy sukcesów w nowych klubach. Barcelona powinna rozważyć rozwiązanie kontraktu z niektórymi z nich nawet kosztem tego że im odszkodowanie będzie musiała zapłacić. Na koniec zarejestrować nowych piłkarzy i jazda.

24

Do twarzy mu z nowym herbem :D

2

To się dzieje !! :D Supreaśnie.

3

@Tobix Nie wszystkich niestety cieszy. Taka mentalność u niektórych. Ja się cieszę najprawdopodobniej będziemy mieli polaka w Barcelonie. Już się doczekać nie mogę.

4

Zarząd wobec De Jonga nie zachowuje się okey. Kupują Raphinhe, zaraz Lewego. Będą zarabiać sporo a De Jong co? Wypad? Bo problemy finansowe? Powinni się pozbyć tych piłkarzy co nie grają w cale w pierwszej kolejności. Prawda taka że gdyby nie problemy finansowe to nikt by nie pomyślał o jego sprzedaży.

1

@Fetta Tylko co De Jong takiego robi złego? Gdyby nie potrzeba obniżenia pensji to nikt by nie pomyślał w klubie żeby go sprzedać. On chce zostać i spoko. Jest trochę taką ofiarą.

4

Wiem że łatwo się mówi. Kasy ma jak lodu to co szkodzi mu obniżyć zarobki jak chce tu zostać. Z drugiej strony nieładnie go traktują.

7

Po co ta cała prezentacja xD Ja się bardzo cieszę że zostanie. Niech utrzyma formę zdrowotną i piłkarską z mniej więcej połowy poprzedniego sezonu. Gość się ustabilizował zdrowotnie i przełożyło się to piłkarsko. Ładował asysty jedna za drugą. Bramek niech trochę dorzuci i gites. Niektórzy tutaj głupoty piszą że czekają aż oficjalnie wypadnie z gry przez kontuzję zamiast się cieszyć że się ustabilizował zdrowotnie. Dawno urazu nie miał. Ludzie rozsądku trochę.

0

Ofiara systemu. Nie gra rewelacyjnie to fakt, ale powinno się pozbyć takiego szrotu jak Martin, Umtiti, Lenglet, Puiq, Pijanić z całym szacunkiem dla nich oczywiście. Oni to dopiero nic nie dają. Uczepili się De Jonga bo limit płac i szukają kozła ofiarnego. On sam dawał mimo wahań formy więcej niż wymieniona wyżej czwórka razem.

0

Zapomniałem o Pjaniciu czy Trincao xD Sprzedać. To samo Umtiti, Lenglet, Puig czy Martin.

0

Ile by się uwolniło kasy jeśli chodzi o limit gdyby odszedł Umtiti, Martin czy Lenglet. A jak się nie da rozwiązać z nimi kontraktów to chociaż niech kluby do których idą na wypożyczenie przejmują ich wypłaty w całości.

1

Szkoda że mowa tylko o wypożyczeniu. Jest jednym z tych którzy bezpowrotnie powinni opuścić klub.

0

@Pelart2 Może i tak ale daje coś tej drużynie mimo że nie gra na 100% Czyli ma być po prostu ofiarą...

0

Fajna, ciekawa opcja tylko niech najpierw Barcelona będzie w stanie przeprowadzać transfery. Plany spore, ale póki co brak możliwości. Najpierw niech się pozbędą darmozjadów z klubu i tych co szans nie mają na grę. Łatwo nie będzie podziękować Martinowi, Lengletowi, Umtitiemu czy Ryśkowi. De Jonga bym zostawił. Taka moja opinia.

0

Nico czy Gavi muszą zostać. To są jedni z tych którzy będą stanowić w niedalekiej przyszłości o sile Barcelony. Oczywiście kontrakty adekwatne do wieku. Nie jakieś z tyłka wzięte kwoty. Mamy Fatiego, Pedriego, Araujo. O nich też trzeba zadbać.

1

Tak to jest jak się seryjnie marnuje kilka bardzo dobrych sytuacji. No i ten Thibaut Courtois. Szacun. Real grał brzydko, ale to nie styl wygrywa tylko ilość bramek.

0

Ale komplikacje. Mamy Obamajajkę na szpicę. Asnu i Dembuś to skrzydłowi i tam jest ich miejsce. Potem płacz będzie że się nie sprawdza na nie swojej pozycji.

0

Podeśle ktoś linka? Dzięki.

3

Genialny napastnik ale nie jest nam potrzebny. Ma ponad 30 lat a mamy kim grać. Jest 30 letni Obamajajka XD który wykańcza akcję. Jest Franek Torres. Mamy bogato w ataku. Ansu wróci także ja dziękuję.

12

@PatrychoO Tak bo Lewy dostawia tylko nogę. Głupot nie pisz. Wiele pięknych bramek strzelił a dostawić nogę też trzeba umieć. Wiedzieć gdzie się ustawić. Taka rola typowej dziewiątki jest. Ja bym go nie chciał bo ma 34 lata już.

0

Zabójczo skuteczny, ale za stary dla Barcelony.

5

Praktycznie każdy z pomocników który wchodzi do pierwszej drużyny jest wyżej od niego. On stoi w miejscu od kilku sezonów. Jest Pedri, Gavi, Nico, Frankie. Będzie fajnie pod kątem rozwoju dla niego samego jak pójdzie i będzie miał szanse na grę. Bo jak tu zostanie to do końca kariery na ławce.

36

Patrzcie go jaki skromny :D Genialne zawody. Bajeczna technika.

2

Całkowicie ich zdominowali. Szkoda lekkiego rozluźnienia przy tych dwóch straconych bramkach. Nie powinno ich być. Na zero z tyłu. Napoili nie zasłużyło na żadną z tych dwóch bramek. Oby dwie to błędy indywidualne zawodników Barcelony.

1

Gramy świetnie. Dominujemy. Niepotrzebny ten karny, ale jakoś nie zmienił obrazu gry. Wchodzimy w nich jak w masło.

0

Dobrze bardzo. Jeszcze Araujo i Nico. Mamy zajefajnie zapowiadających się piłkarzy. Mają się też przy kim rozwijać. Super.

0

@Marcinss10 No też masz racji. Brak konsekwencji trochę jest. Przyznaję :)

0

@Marcinss10 Zarząd też nie bez winy poprzedni że taki transfer zrobili. Od piłkarza jakiegoś profesjonalizmu też trzeba wymagać zwłaszcza że mnóstwo w niego kasy zainwestowali.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?