kacperowski20
Dołączył/a: listopad 2011
Okolice Częstochowy
10 obserwujących
6 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
Facet poziomem nie nadawał się nawet do Barcy B co nie zmienia faktu że mogliby się z nim rozstać w należyty sposób.
0
Dla mnie to wygląda tak że Barcelona stała twardo przy swojej ofercie. Przyszło PSG z większą i papa Barcelona. Niech mi tu kitu nie pociska bo poleciał na kasę jak ja na promocję lodów w Biedronce XD
3
Według mnie faworyt do złotej piłki. No bo kto inny zasłużył? Nikt się nie wyróżniał na Copa czy na Euro i nie miał takiego wpływu na grę jak Leo. Najlepszy strzelec La liga, najlepszy strzelec Copa, asystent i najlepszy gracz całego turnieju. Doprowadził Argentynę do finału no i Puchar Króla z Barceloną. Co więcej jeszcze?
22
Wreszcie się doczekałem płaczącego Messiego ze szczęścia. Solidna Argentyna. Genialny Messi. Najlepszy strzelec, asystent i zawodnik turnieju.
1
Najlepszy strzelec, zawodnik mistrzostw no i asystent. Nikt nie dzielił się piłką jak on.
1
Dzięki za wszystko. Nigdy go nie zapomnę.
26
Genialne dwa mecze dzisiaj. Mbappe podsumował swój kiepski występ na Euro.
13
Graliśmy wolno i nieskutecznie w pierwszej połowie ale ogólnie dało się mecz wygrać. Punktem zwrotnym było jak dla mnie czerwo Krychowiaka.
12
Głupoty. Jego przyjście powinno Desta zmobilizować do lepszej gry. Będzie rywalizacja. Ma zmiennika.
0
Transfery z głową. Przemyślane. Podoba mi się to. Teraz pozbyć się kilku piłkarzy którzy nie grają i blokują młodzież i gitara.
1
Powinni obaj zostać i mieć konkurencję na swojej pozycji. Sprzedać to się powinno, Braithwaite, Lengleta, Umtitiego, Fernandesa, Pjanicia i Cou. Przyjdzie Depay może, Aguero i Garcia pewniaki. Wróci Fati.
0
@Lukjav Oczywiście ale jakby nie patrzeć wystarczyło nie gubić tylu punktów z słabszymi rywalami i bylibyśmy mistrzami xD
2
Niech obejrzą mecze Z Cadizem szczególnie u siebie, z Levante, Eibarem, Granadą i z Celtą a nie zdziwieni. Brakowało koncentracji w meczach ze słabszymi teoretycznie rywalami. To są mecze u siebie w których frajersko stracili punkty i koniec końców mistrzostwo.
0
Jaja jakieś. Stracili wiarę przed bezpośrednim starciem z Atletico? xD Po porażce z Granadą dalej wszystko było w ich nogach a oni co?
0
Rozluźnienie i brak skupienia. Ileż można? Takimi meczami jak ten, jak dwumecz z Cadizem czy z Granadą przegrywamy prawdopodobnie mistrzostwo. Nie przystoi Barcelonie tracić punków z takimi rywalami. Patrząc realnie potrzeba cudu byśmy wygrali ligę.
0
Bez komentarza. Czy oni się nauczą kiedyś grać do końca i iść za ciosem. Znowu rozluźnienie...
0
@zibi A skąd wiesz że Real czy Atletico nie pogubią punktów jeszcze?
1
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
Mają Var i z niego nie korzystają. Kolejny raz. Ręka zostawiona nie przy ciele. A nie jest tak że bramkarz jest nietykalny w piątce?
1
Pokazał mu gdzie raki zimują :D
0
Za Umtitiego i kasę jak najbardziej :)
0
Byłoby fajnie. Dembele w pakiecie i kasa za Neymara. To zawsze większa jakość. Ale to pewnie plota :)
0
W jaki sposób stawili czoła? Ten Pan chyba pomylił połowy.
3
Fakt gra mocno średnio i ma pecha jak nikt. Ta kartka wczorajsza to kpina jakaś. Ma facet też pecha :D
1
@Herbert Jasne. Analiza spoko. Komentarz mój miał się bardziej do komentarzy odnosić w których narzekania są :)
3
Gdyby Barca zagrała na max możliwości to nie byłoby gadania o karnych. O sędziach. Tłumaczenie porażki że sędzia karnego nie dał. Może był, może nie. Grać i starać się wykorzystać to co się ma.
50
Powiem to jeszcze raz. Puig daje więcej wchodząc na ostanie 10 min niż on. Widać to gołym okiem. Moriba wchodzi powoli do pierwszej drużyny i to samo. O Pedrim nie wspomnę. Tu jest przyszłość Barcelony w pomocy.
1
Też uważam że fajnie by było jakby został. Byłoby to nie w porządku jakby mu podziękowali po sezonie tak po prostu. Xavi mógłby być np jego asystentem przez jakiś czas a potem przejąć pałeczkę xD
0
@Barca1992 Nie ale być ostrożnym i odpowiedzialnym nie zaszkodzi chyba prawda? Choć dla nie którym to ponad ich siły. Nie kosztuje to wiele przecież :)