kamiVeB
Dołączył/a: styczeń 2013
Bydgoszcz
14 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Comentateiro poczekaj bo teraz Vini wyleciał, moze rządowi będą mieli 5 porażek z rzędu
0
@JimMorrisonFCB .
14
@Barceloniarz987 nic z tych rzeczy
88
Szkoda że Torre nie udało się dzisiaj strzelić bramki, bo sytuacja była do tego wyborna, a Bellingham niebezpiecznie się zbliża w bramkach strzelonych w tym sezonie
Torre - 3 bramki, 222 minuty
Bellingham - 2 bramki, 1204 minuty
2
Pan piłkarz - Pedro Gonzalez Lopez
10
Pedri okradziony z nagrody
0
@LeoMessi1994 o to chodzi
2
Dzisiaj świetne zmiany. Nawet De Jong nic nie zepsuł. Oby więcej takich występów Holendra.
1
Pedri musi być dzisiaj MVP
0
Elektryk z asysta
3
Pedri dzisiaj MVP
0
Barca w tabeli live na drugim miejscu. Wyprzedza nas tylko Inter
1
Ale Raphinha nabluzgal na Lewego
2
@PaPo a ja mam nadzieję że dzisiaj odpocznie, on dopiero co wrócił po koszmarnej kontuzji, nie może grać co 3 dni, a sytuacja z Militao jest tego przestroga
8
Śmieszy mnie mówienie że zmagamy się z problemami zdrowotnymi i prędzej czy później Real nas wyprzedzi tak jakby rządowi sami nie mieli problemów z kontuzjami, a ich sytuacja na tą chwilę jest jeszcze gorsza od naszej. Real ma obecnie zdrowych 5 obrońców gdzie tylko Rudigera można klasyfikować do klasowych zawodników. Teraz wyleciał Vinicius, kontuzjowany jest Rodrygo, tam jest taki szpital że zaraz nie będą mieli kim grać
9
Dobre zawody Lewego? Chyba inny mecz oglądaliśmy. Kompletnie niewidoczny a co miał piłkę to same zle decyzję podejmował a ta z pierwszej połowy co mógł wypuścić Raphinhe, ale pilka mu się plątała pod nogami i Flick aż usiadł że złości to piłkarski kryminał.
1
@KamQiX No Aspas był najbliżej gdyby leciała w bramkę byłby gol, Pena by nie zdążył
0
A co się dzieje z Garcia? Miał być na klasyk gotowy, a tu już od klasyku miesiąc minął
1
@Comentateiro Oj nie kłam, dla Ciebie Trzaskowski jest bardzooo dobry przyznaj to
0
Dzisiaj u Żurnalisty dodano rozmowę z Tarczyńskim powiedział w nim między innymi że gdyby miał żonę byłby kandydatem na prezydenta z ramienia Pisu
0
@xvcWinterSoldier ale co z tym zdjęciem?
1
@Hindus bez przesady
0
@Derean kto napisał że Casado jest przereklamowany? Zaraz mu napisze żeby se w łeb pier.....
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Forcik jaki spokoj, Martin by sobie połamał nogi jakby miał coś takiego zrobić
3
Fort w 3 minuty zaliczył więcej udanych zagrań niż Martin w trakcie pierwszej połowy
2
Meliska wzięta widzę u Aspasa
3
Nie rozumiem dlaczego Flick tak się upiera że to Martin jest zmiennikiem Balde. Wiem że naturalną pozycją Forta jest prawa obrona, ale przecież w zeszłym sezonie grywał na lewej obronie i wyglądał fenomenalnie nawet jak został wyjęty z szafy na arcywazny mecz z Atletico w lidze
0
@Wasacz_ a na Rafała to nie będzie marnowanie głosu?
0
Mingueza czy Gerard Martin i dlaczego Mingueza? Mówię o grze w Barcelonie