kamiVeB
Dołączył/a: styczeń 2013
Bydgoszcz
14 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
10
Wyobraźcie sobie, że kończy ten mecz w takiej sytuacji przy wyniku 1-1
0
Miało być pięknie łatwo i przyjemnie a tu kończymy 3 urazami
1
Zapomniał kartek akurat jak mam na kuponie
3
Wszystko źle zrobił w tej akcji Yamal
0
Luźne 4,22 xG do przerwy. Wie ktoś jaki jest rekord?
1
Idziemy na rekord xG
2
Ale my tu wykręcimy chore XG
0
Fermin przebił Ferrana, a trzeba przyznać że poprzeczka była ultra wysoko postawiona.
2
Gdyby rekin tego nie strzelił mógłby już zejść
2
Nie no ona leciała w bramkę, Ferran ją wybił, hit
0
Czemu oni tak szybko to puścili. Tam były milimetry
0
Fermin budzimy się
1
O Łany Leszek komentujee
1
Dzieje się w derbach Londynu. W rolach głównych między innymi Adama Traore. Ostra szarpanina
2
Fajny dzisiaj konkurs w Willingen
0
@tomek8756 Koalicja doszła do władzy i spada
4
@Aragorn33 Wszyscy śledzili tabelę LM tylko nie sztab Benfici. Na szczęście obudzili się w ostatniej chwili
2
@ACMaldini3 a było blisko 6 gdyby Newcastle strzeliło PSG, a Bibao utrzymało remis ze Sportingiem
0
PSG lub Newcastle w 1/8. Będzie ciężkoo
6
Bodo po 6 kolejce miało tylko 3 punkty i mecze z City i Atletico do zagrania. Teraz mają 9 punktów i świętują awans do 1/16 LM. Piękna historia
0
Smiejecie się z Realu, a oni pewnie to specjalnie zrobili dla Mbappe żeby miał większą szansę pobić rekord.
2
Benfica cały czas doliczony grała na czas, po czym zorientowali się w ostatniej akcji meczu, że brakuje im jednej bramki do baraży. I w tej ostatniej akcji bramkarz strzela bramkę. Absolute Cinema
0
Czyli Benfica z Realem?
0
Ale to jestt cudownyy formatt. Najlepsza zmiana w piłkarskiej Lidze Mistrzów
1
Ale jaja. Benficaa strzela i awansuje do top 24
0
Wszystkie wyniki pod Atlante się układają a oni postanowili wyjść rezerwowymi zawodnikami i tylko remisują
0
Najważniejsze że sąsiad też przegrywa
3
Minutę doliczył jak chłop półtorej minuty wykonywał wolnego
0
Olmo weź zejdź wstydu oszczędź
1
Atlanta ma szansę na bezpośredni awans, a wychodzą w wiekszości rezerwowym składem? Ciekawee