5

Jak Pedri czegoś nie wymyśli to będzie ciężko

0

Gdyby zamiast Hassana był Mbappe to już Martin zrobiłby karnego

0

A potem się dziwimy że Pedri jest w plebiscycie Złotej Piłki na 11 miejscu jak taki Lechu porównuje po pierwszej połowie fatalnego dzisiaj Casado do Pedriego, który dwoi się i troi

3

Orlowski - "Casado grał dzisiaj bardzo przyzwoity mecz" Czy my oglądamy z Panem Leszkiem to samo spotkanie? Czekam aż powie że Olmo gra dzisiaj dobre zawody

1

@esem91 no za Olmo a za kogo

6

Frenkie za Casado, Lewy za Olmo, Raphe przesunać na 10 i ten mecz spokojnie jest do wygrania. Tylko nie czekać, zmiany potrzebne na już

0

@ShawnC Najgorsze jest właśnie to że są jeszcze gorsi dzisiaj od Ferrana, Olmo i Casado to jest dzisiaj kryminał

0

Ja się do Olmo chyba już nigdy nie przekonam.. Jeden mecz dobry na 10 to jest zdecydowanie za mało jak na gracza za którego zapłaciliśmy 60 milionów Euro.. Fermin jest od niego dużo lepszym piłkarzem.

1

Olmo klasycznie jeden dobry mecz i dzisiaj totalne dno

0

@malypuzon oglądasz 1 mecz Barcelony w tym sezonie?

0

Casado jest do zmiany. Frenkie od razu po przerwie to mus

0

@malypuzon coooooo????
Chevaliera? Widziałeś go w barwach PSG a widziałeś jakim Garcia jest kotem w tym sezonie?

1

Garcia się skończył

0

Rashford wygląda kapitalnie od drugiej połowy meczu z Newcastle

1

@Objectivo no Fełmin Lopez to dzisiaj na pewno nie będzie

0

To jak kupujemy już Alvareza czy jeszcze nie?

2

Te stroje w meczu Rayo z Atleti niezbyt trafione

0

Ta sama akcja co ostatnio i karny.. Można iść spać

1

@Kessie Maja TOP

1

5 miesięcy przerwy...
To jest hit.. Dobrze że my tego Fermina nie sprzedaliśmy

1

@kamiVeB wykrakałem

1

Obstawiam że w tej rundzie już nie zagra

0

@4drian0 Rapha mial okazję grać z Bombelkiem? Czy przyszedł jak on odszedł?

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

7

Nie chcę mi się wierzyć jak patrzę na tego Dembele ze Złotą Piłką.. Gdyby ktoś powiedział mi 3 lata temu że Dembele wygra Złotą Piłkę to pomyślałbym, że upadł na głowę

0

Oo La Ramba wróciła

0


Dobra czyli Dzbanuszek będzie na gali

0

@adamek20151 no to jak go nie ma to ktoś z piłkarzy Barcelony ze Złotą Piłką

0

Dembele jest na gali?

1

Dobra szefie, wszyscy wiemy co miałeś na myśli

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?