kampe
Dołączył/a: marzec 2013
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
ten co sobie przypomniał jak się broni
0
14/15 dobre wspomnienia, bez zbędnych dodatków po prostu świetne
0
@DonCarletto tam problemem nie była ta trójka, tylko słabi zmiennicy, dziurawa obrona i bramkarz który bawił się w kariusa
4
@Medium i w finale mś
9
https://x.com/messismolarek_/status/1667953502503485440
0
@Firestone on już ma 25 lat? xddd
0
ja bym chciał mocną grupę, byle było co oglądać
2
arabusy górą niestety
0
i najlepsze zagranie haalanda w tym meczu
1
zrzygam się za chwile
0
moto moto bawi się w fatiego
0
pep z haalandem jak xavi z robertem, bez zmian
0
coś pięknego jak haaland jest gaszony raz za razem przez acerbiego i bastoniego,
0
tyle wylewówn a przecież nie gra real
0
brozović stał przed polem karnym sam
1
co on chciał zrobić boże
0
ale byczek jezu
4
we włoszech to i messiego nauczyliby nurkować
0
faul na lautaro łysy
0
dawaj lakaka za dzeko i jedziemy
4
haaland póki co
2
wszyscy narzekali że inter będzie autobus, a city na razie to dupy nie urywa
1
@Chaoss póki co 1 do 1
0
@TheNekro94 ale bramek ma wincyj niż Messi
1
dumfris obsrał zbroję
0
haaland bez piłek od rudego będzie do zmiany
1
@thorin on jej nie przyjmie
1
onana jak neuer
0
czemu skriniar grzeje od dłuższego czasu ławę?
0
alesso chociaż kojarzę