3

ten co sobie przypomniał jak się broni

0

14/15 dobre wspomnienia, bez zbędnych dodatków po prostu świetne

0

@DonCarletto tam problemem nie była ta trójka, tylko słabi zmiennicy, dziurawa obrona i bramkarz który bawił się w kariusa

4

@Medium i w finale mś

0

@Firestone on już ma 25 lat? xddd

0

ja bym chciał mocną grupę, byle było co oglądać

2

arabusy górą niestety

0

i najlepsze zagranie haalanda w tym meczu

1

zrzygam się za chwile

0

moto moto bawi się w fatiego

0

pep z haalandem jak xavi z robertem, bez zmian

0

coś pięknego jak haaland jest gaszony raz za razem przez acerbiego i bastoniego,

0

tyle wylewówn a przecież nie gra real

0

brozović stał przed polem karnym sam

1

co on chciał zrobić boże

0

ale byczek jezu

4

we włoszech to i messiego nauczyliby nurkować

0

faul na lautaro łysy

0

dawaj lakaka za dzeko i jedziemy

4



haaland póki co

2

wszyscy narzekali że inter będzie autobus, a city na razie to dupy nie urywa

1

@Chaoss póki co 1 do 1

0

@TheNekro94 ale bramek ma wincyj niż Messi

1

dumfris obsrał zbroję

0

haaland bez piłek od rudego będzie do zmiany

1

@thorin on jej nie przyjmie

1

onana jak neuer

0

czemu skriniar grzeje od dłuższego czasu ławę?

0

alesso chociaż kojarzę

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?