0

pewnie jedzenie

0

dla mnie Sergio Ramos

0

"Przedstawione poniżej drużyny ułożone są według współczynników UEFA uwzględniających pięć ostatnich sezonów. Na pierwszym miejscu znajduje się w tym zestawieniu madrycki Real (161 542 punkty), tuż za nim jest FC Barcelona (157 542), a podium zamyka Bayern Monachium (154 328)."
o ile się nie myle real do sezonu 10/11 nie mógł przejść przez kilka lat 1/8 ciekawi mnie jak są liczone punkty

1

tak w ogóle Bayern ośmieszył Ramos nie Ronaldo to on załatwił bayern i dał im bramke na remis z Atletico

0

lepiej sporting zamiast olympiakosu oni są nieobliczalni

0

lepiej basel zamiast szachtara ,nie chce by jechali na ukraine lub do rosji

4

Ja bym dał go na wypożyczenie bo nie wiadomo co będzie za rok a barca ma zakaz transferowy lepiej mieć jego niż nic

4

Gdyby kibice wiedzieli o tym podczas ogłoszenia transferu pewnie spadło by na niego mniej hejtu

0

Chcieli spełnić swoje marzenia o zagraniu w barwach Barcy a w ogóle kto bogatemu zabroni ja bym dał nawet więcej od nich by zagrać chociarz minute na camp nou w takim Gran Derbi

0

Bardziej jak Michał Piróg

0

Jego rodzice są chyba z Maroko on urodził się w Madrycie

1

Byle nie skończył jak Bojan ,Cuenca czy Tello

1

urodził się w Madrycie ,grał troche w Atletico i tam go wypatrzył skaut Barcy czy coś
wczoraj komentatorzy coś o tym gadali

0

3-0 lub 4-0 dla bayernu
wystarczy popatrzeć na gre bayernu a barcy

0

valdes
alves-busquets-pique-alba
song-xavi-iniesta
fabregas
villa-alexis

0

taa nie interesują go plotkii

0

byle na 0 z tyłu

0

widzieliście alvesa
pomalował sobie włosy na biało

0

mi jest szkoda valencii

0

a wszyscy mówią że angielska liga najlepsza
żal :(

0

neymar jest niepotrzebny, może i dobrze gra w lidze brazylijskiej ale to nie ten sam poziom .pamiętam jak barca rozwaliła santos 4-0 neymar nie istniał

0

gdy niang wyszedł sam na sam myślałęm że dostane zawału

0

gdyby barca porwadziła z milanem 2-0 i w 90 minucie alexis strzeliłby na 3-0
to bym wybaczył mu wszystkie słabe mecze

0

moim zdaniem messi powinien grać na skrzydle jak za dawnych lat.
nie rozumiem po co on się cofa i próbuje rozgrywać od tego jest xavi,iniesta

0

valdes
alves-pique-adriano
tello-busquets-xavi-iniesta
messi-villa-pedro

0

meczem z Rayo Vallecano się nie boje

0

Villa
Alexis lub Fabregas
Tello Iniesta Messi
Busquets Mascherano lub Xavi
Alba Puyol lub Pique Alves
Valdes

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?