1

a xavi wpuści torre lub lamine czy jak zwykle da im minuty gdy będzie trzeba w jakimś meczu odrabiać straty?

1

joaquin to chyba mógł spokojnie więcej z kariery wyciągnąć, klasa zawodnik

6

w bayernie to musiał nogę dostawiać a tu każą mu jeszcze przyjmować

0

lewy jakie przyjęcie

0

ale ten raphinia wg denzela serio nietykalny czy sobie jaja robił?

0

@Emhyr być może po części dlatego że większość klubów la ligi ledwo oddycha finansowo i po prostu kleją te kadry z zawodników z niedużymi wymaganiami finansowymi, z motto byle wystarczyło by się utrzymać i elo

4

ale co pedri ma spokój w rozegraniu to jego

0

raphinia to przy tym zwodzie carrasco jak dzieciak dał się zrobić

0

kłoda w akcji, weź chłopie zejdź z boiska bo wstyd

2

garcia za alonso zmiana jeden do jednego xdd

0

dawaj tego yamala

0

igrzyska paraolimpijskie, kto lepszą setke spieprzy

3

jakie to są drewna idź pan w uj xddd

0

ferran następny co morde krzywi bo schodzi

2

tylko przypomnę że hiszpańscy sędziowie zarabiają najwięcej w europie

2

wrócił stary dobry lewy

0

denzel mam nadzieje znalazłeś jaja i wpuścisz yamala chociaż na chwile, gorszy od ferrana i raphini nie będzie

1

brawo może w lato jednak ktoś się skusi na brazola i torresa

2

bez marca bylibyśmi w czarnej dupie a nie na pierwszym miejscu

1

kolejny sędzia który chce być główną postacią spotkania jak lahoz

13

alonso to 3 dni się zbierał do sprintu xddddddddddd

6

jak się gościu na komentatorce spruł że Leo prawdopodobnie do nas przejdzie, że lepiej jakby te pensje dać trzem zawodnikom, jak oni wszyscy się martwią o nasze finanse xddd chyba bardziej niż nie jeden cule

12

https://x.com/zjfcb_/status/1649495001112387585
a tu Messi znowu kopie sobie od niechcenia

10


zagranie Messiego

6

ale podanie leo

1

napoli chyba dopadła zadyszka, dobrze że mają taką przewagę w lidze

0

bernardo kryjący de ligta xdddddd

2

przez 90 minut nie stworzyli realnego zagrożenia, teraz lecą się kłócić że im rożnego zabrał

0

lewy weź zejdź, wstydu oszczędź

0

lewy co tam macha znowu, gdy kessie wychodził ten sobie na spalonym truchtał xdd

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?