kampe
Dołączył/a: marzec 2013
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
a xavi wpuści torre lub lamine czy jak zwykle da im minuty gdy będzie trzeba w jakimś meczu odrabiać straty?
1
joaquin to chyba mógł spokojnie więcej z kariery wyciągnąć, klasa zawodnik
6
w bayernie to musiał nogę dostawiać a tu każą mu jeszcze przyjmować
0
lewy jakie przyjęcie
0
ale ten raphinia wg denzela serio nietykalny czy sobie jaja robił?
0
@Emhyr być może po części dlatego że większość klubów la ligi ledwo oddycha finansowo i po prostu kleją te kadry z zawodników z niedużymi wymaganiami finansowymi, z motto byle wystarczyło by się utrzymać i elo
4
ale co pedri ma spokój w rozegraniu to jego
0
raphinia to przy tym zwodzie carrasco jak dzieciak dał się zrobić
0
kłoda w akcji, weź chłopie zejdź z boiska bo wstyd
2
garcia za alonso zmiana jeden do jednego xdd
0
dawaj tego yamala
0
igrzyska paraolimpijskie, kto lepszą setke spieprzy
3
jakie to są drewna idź pan w uj xddd
0
ferran następny co morde krzywi bo schodzi
2
tylko przypomnę że hiszpańscy sędziowie zarabiają najwięcej w europie
2
wrócił stary dobry lewy
0
denzel mam nadzieje znalazłeś jaja i wpuścisz yamala chociaż na chwile, gorszy od ferrana i raphini nie będzie
1
brawo może w lato jednak ktoś się skusi na brazola i torresa
2
bez marca bylibyśmi w czarnej dupie a nie na pierwszym miejscu
1
kolejny sędzia który chce być główną postacią spotkania jak lahoz
13
alonso to 3 dni się zbierał do sprintu xddddddddddd
6
jak się gościu na komentatorce spruł że Leo prawdopodobnie do nas przejdzie, że lepiej jakby te pensje dać trzem zawodnikom, jak oni wszyscy się martwią o nasze finanse xddd chyba bardziej niż nie jeden cule
12
https://x.com/zjfcb_/status/1649495001112387585
a tu Messi znowu kopie sobie od niechcenia
10
zagranie Messiego
6
ale podanie leo
1
napoli chyba dopadła zadyszka, dobrze że mają taką przewagę w lidze
0
bernardo kryjący de ligta xdddddd
2
przez 90 minut nie stworzyli realnego zagrożenia, teraz lecą się kłócić że im rożnego zabrał
0
lewy weź zejdź, wstydu oszczędź
0
lewy co tam macha znowu, gdy kessie wychodził ten sobie na spalonym truchtał xdd