1

Dobra ja już nie wiem kiedy spalony, kiedy nie mam wrażenie że te przepisy się co tydzień zmieniają

12

Morda winicjusza i casemiro powinna być ocenzurowana, jak ich widzę to się negatywnie uruchamiam

0

Liverpool sobie za tydzień odreaguje

1

Mimo wszystko dobrze zobaczyć różnice między tymi samozwańczymi fighterami a zawodowcem, easy money jak to mówi parke

0

Norman zgwałcił Szeligę

1

Nie no ko spoko ale to jest za duża różnica wzrostu i wagi

1

Nie no znajdzie się w końcu drużyna która tak jak my wyjaśni ten wielki real i wpakuje im kilka bramek nie dostając przy tym wylewu w obronie

7

Za każdym razem gdy grealish jest przy piłce mam nadzieję że coś wykombinuje potem przypominam sobie ze gościa zgasił potężny Glik

5

@chavez najszczęśliwsza raczej

0

I ta mina pepa xdd

0

@Archolos live to obok realu jedyna drużyna z mentalem

0

Ten real to jakiś fenomen

3

Komentarz usunięty

7

Największym błędem było wzięcie Grealisha zamiast Leo

1

To są jakieś jaja

4

Przecież ten Winicjusz gaszony jak pet xd

0

Pies Araujo już znowu nur

1

Przecież ta świnia już powinna wylecieć

8

Bałwan od tyłu w nogi kartki brak czemu mnie to nie dziwi

1

Emery zebrał "odpady" z kilku klubów i za chwile może zagrać w finale lm xd

0

"Najlepszy po w historii" nawet nie kryje się z tym że nie potrafi bronić

1

@Radzio_94 bardziej Robertson

0

Widziałem story Antonelli na ig i Leo ma tam buty nike chyba, on nie ma dealu z adidasem? Xd

0

Guardiola musi wydać kolejne 200 mln na wzmocnienie obrony

1

Zostawić fernandinho samego z krzywą mordą

1

Dobra teraz dobijcie ich błagam

0

Patrząc na Rodriego z 16, styl poruszania się czuć vibe Busiego za Guardioli

0

Ten militao wygląda dobrze przy średnich drużynach la liga, z topowymi ekipami obnażany raz po raz

0

Nie no nie wytrzymie

0

@Rewolucja123 No zgoda, tylko czasami wybicie byle gdzie nie sprawi że stanie się gorszym zawodnikiem

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?