1

Znowu największe emocje dopiero na hejt parku po meczu.

7

Santos najgorsza kadencja trenerska w polskiej piłce od dekad. Być może najgorsza w historii. Kompromitacja z Czechami, słaby mecz z Albanią, trzy kompromitacje - z Mołdawią, Wyspami Owczymi i Albanią. Pożegnać, jeśli ma trochę honoru to ustąpi jak Boniek.

2

Sam Santos nie wystarczy, Kulesza też musi wylecieć, bo jeszcze znowu wybierze trenera który gra padakę.

0

@Rust_Cohle Bierzemy Papszuna i w 2 lata mamy nową, jurną i mocną reprezentację w okolicach TOP 20.

0

@MesQueUnClub96 Bo Milik zagrałby lepiej.

0

to jest nasz pomysł na tę grę? Dalekie wrzuty z autu? Nie mamy nic innego?

0

Dobra, pora przełączyć się na komentarz Kowala. Zaczyna się kabaret.

0

@Kamiloza91 Aaah, w takim wypadku zgoda. Ja bym jeszcze ewentualnie wstawił Kamyka na skrzydło, no ale teraz to możemy sobie gdybać. Oby młodzi odpalili, gdy Lewy zacznie się pakować.

0

Dobra. To już oficjalnie koniec Santosa. Błagam, zabierzcie tego dziada.

0

@MateuszGotowka99 On ma charakter, chyba najbardziej z młodych w kadrze się wyróżnia. Jeśli dadzą mu grać znowu więcej w Wolfsburgu, to jest przyszłość naszej reprezentacji.

0

Krychowiak. He he

0

@Kamiloza91 Włodarczyk to raczej typowa 9, zupełnie jak Lewandowski. Przynajmniej z wycinków, co tam mi się kiedyś pokazały.

0

Sami sobie kradniemy czas...

3

@antymadrista1 Tym patałachom trzeba przemówić do głowy, ale Santos nie ma za grosz charyzmy i gówno zrobi w reprezentacji, póki kadra sama nie rozwiąże problemów mentalnych. Papszun nada się w sam raz. Albo ktoś taki jak Herve Renard.

0

@pioz123 Wydaje mi się, że to Świder jest tym mobilnym napastnikiem, którego chciałbyś. Zapomniałeś już jak biegał w poprzednim meczu z Albanią? Był wszędzie. Zresztą ma doświadczenie w waleniu bramek Albańczykom.

0

Słuchaj pan Papszuna panie Santos.

0

@pioz123 Przecież Milik nawet w Juventusie nie gra 10 minut na mecz. Jak już to Świderski, chociaż to też głupi pomysł

1

@Marcelinho99 Może styl i tylko to. Michniewicz wygrywał mecze, które musiał wygrać, ze znacznie lepszymi rywalami niż Mołdawia, czy Wyspy Owcze i Albania.

1

@bartas97 Czemu nie? Twierdzisz, że nie podołałby presji? Nikt nie będzie go przecież rozliczać za tą grupę, jesteśmy na dobrej drodze by przegrać ją w tym meczu już z portugalskim trenerem za 3 mln euro rocznie.

0

Weźmy przykład z Niemców. Bo to naprawdę, naprawdę nie ma już sensu. Piłkarzy nie zmienimy, trenera możemy.

1

@Deviler Jeden, Zieliński strzelał zdaje się

0

@Sapos93 Przecież on nie miał żadnych pojedynków fizycznych w tej grze XD Jedyne co, to dostaje lagi i dobrze sobie z nimi radzi, zważywszy że zawsze trzech go ubezpiecza.

0

A jakaś powtórka będzie? Co to ma znaczyć?

0

Soto Grado... No nie, tylko nie to

0

wygląda na to, że znów trzeba będzie próbować "przemycić" bramkę, jak ostatnio zrobił to Świderski

0

Lewy do pola karnego, po co on znowuż schodzi?

1

I Slisz niby zagrałby gorzej od Krychy?

0

Ale bydło. Oby nie walkover, czekamy na weryfikację

1

Zmiany na plus. Wciąż nie jest to optymalny skład imo

2

@FutbolFan 1-5 Polska

Media

Sonda

Czy zamierzasz śledzić dokładnie występy Lewandowskiego w Chicago Fire?