kcule14
Dołączył/a: grudzień 2020
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Dymyyyy!!!!!!!!!
1
@Vempers Ze 40-50
4
Jest OKAZJA była okazja
3
@maniak33333 I w większości przypadków nie był nawet przy piłce
4
Verma to jeszcze mógłby u nas w obronie być pewniejszym punktem niż Lenglet ;)
2
Uwaga będzie bombka
2
Lukaku na kapitanie oraz Meunier w składzie w Fantasy :D
1
@ZelekBARCA Blue Denim Tgn
5
@Emhyr Fati to nie powinien narazie być zbytnio brany pod uwagę przy budowaniu kadry. Trzeba dać mu czas na wyleczenie i dojście do formy
1
Ale zwierzęta...
1
Piękny Ramos :D
5
Zaczyna sie gwizdanie z dupy
3
@parpe Bez przesady.
0
Będzie ciężko Chelsea, Real wyjdzie niesamowicie nakręcony
0
No gdyby tego nie trafił to już bym zwątpił w gościa hahah
3
Tylko mnie tak irytuje wyraz twarzy Viniciusa? :D
3
@FCBesia Dembuś jak złapie flow potrafi zrobić różnicę na boisku, Ansu Fati tak samo. No, ale wiadomo jak z nimi jest
3
@Tarins Od dłuższego czasu tak to wygląda, co mnie dziwi bo pokazywał nie raz, że potrafi to robić
8
Juan Joya Borja „El Risitas” nie żyje.
https://i.pinimg.com/originals/e9/c8/49/e9c84944fe2b21af6e5421ac265b8f54.jpg
0
@FCB_dimiC Adrenalina
0
Ale piłeczka luxus
5
"Gej"
0
Gdzie można znaleźć statystyki z meczów zawierające ilość przebiegniętych kilometrów każdego piłkarza?
8
Swoją drogą Sevilla wygrywając z Granadą może zbliżyć się do Realu na zaledwie 1 punkt. Zaskakujące biorąc pod uwagę na jakim etapie rozgrywek jesteśmy.
1
@saczers438 Miałem dokładnie tak samo, za czasów Liverpoolu oraz pierwszego pół roku w Barcelonie zdecydowanie mój ulubiony zawodnik. I te jego rogale ehh...
0
@saczers438 Patrząc z perspektywy czasu to duża strata, jednak biorąc pod uwagę jego kontuzje oraz znikomy wpływ na grę 40 baniek to niezła cena
4
Pedri i Sergi do zmiany
0
@SinMistico Bo jesteśmy w fazie ataku a wtedy ważna jest wymienność pozycji
2
@Wiktoria13 Taka krata, że od stycznia nie przegrali meczu
0
Boze.....