2

@Dankho94isback Dwugłowy, wyglądało poważnie

7

Niezależnie od wyniku cieszy fakt że w grze Realu nie widać absolutnie żadnej poprawy. Albo laga, albo indywidualne przebłyski albo rożne. To niesamowite że przy takich piłkarzach nie potrafią sklecić akcji.

0

Ale spieprzył… ale wyjście spod pressingu Realu 3 podaniami jak profesorowie

1

Mbappe dubluje się z Viniciusem, Guler siedzi na głowie Bellinghamowi a na prawym skrzydle gra Valverde. To się musi udać. Co prawda pewnie jakoś to przepchną ale wygląda dziwnie.

1

Uuuu, Militao dwójka

1

@kanver_ Akurat w przypadku Ferrana przeciwnik nie ma znaczenia. Potrafi zagrać ogromną kupę ze słabym przeciwnikiem jednocześnie grając świetnie w bardzo ciężkim meczu.

1

Ja nie wiem jakim trzeba być kretynem żeby wymyślić przepis że zagranie ręką w polu karnym jest PRAWIDŁOWE jeżeli wcześmiej piłka odbije się od innej części ciała. To jest tak niedorzeczne że po prostu nie wierzę że ktoś o zdrowych zmysłach mógł na to wpaść.

0

@Rekinek1899 Oczywiście że miewa, przecież nigdzie nie napisałem że tak nie jest. Dlatego po sezonie powinniśmy ściągnąć napastnika do pierwszego składu.

0

@Pablozeusz Ale zablokowała piłkę lecącą w kierunku bramki, to chyba ważniejsze?

0

@Pablozeusz A w jaki sposób stwierdzasz że ręka nie blokowała drogi do bramki? Przecież był strzał, piłka leciała w kierunku bramki, wprawdzie odbiła się do góry ale kto jest w stanie stwierdzić w 100% że nie leciała w światło bramki na podstawie jednej powtórki? Może naprała rotacji i wpadłaby bramkarzowi za kołnierz?

0

Jak można napisać że ta ręka nie przeszkodziła w strzale?
Tak jak już pisałem, władze piłkarskie robią sędziom i drużynom ogromną krzywdę. Praktycznie nie ma w tym momencie ręki w polu karnym której nie da się zakwestionować w jedną lub w drugą stronę. Kompletnie debilne i absurdalne przepisy psują grę i tworzą kontrowersje.

2

@Arden Raczej nie grałby tylu minut. Króla strzelców na pewno nie, z asystami by powalczył.

5

Na 100% Lewy wychodzi w pierwszym składzie na Eintracht, On musi śrubować wynik w LM. Ferran pokazuje po raz kolejny że mecze genialne przeplata tragicznymi, warto mieć takiego gościa w składzie. Niemniej na pewno bym na niego nie postawił jako pierwszego napastnika na cały sezon.

23

Dodajmy jeszcze asystę drugiego stopnia, fajny mecz dla niego.

3

Przecież chłop zatrzymał piłkę ręką po strzale, ja jestem jakiś ślepy czy głupi?
Generalnie władze piłkarskie robią ogromną krzywdę sędziom i drużynom. Wymyślają absurdalne przepisy które są bardzo trudne do interpretacji i nie ma z nich dobrego wyjścia.

0

@WiecekFCB Zapewne był do wejścia ale nie było potrzeby. Z Atletico dał maxa po kontuzji.

0

Jak to możliwe że w tym meczu było równe xG?

0

@Ruchks dokładnie, świetnie się wstrzeliłem :)

1

Dobry mecz Kounde, już kolejny. Oby to był znak powrotu do formy.

0

Beznadziejny Betis, teraz jeszcze symulki i pretensje. Oby tu się nic złego nie wydarzyło

4

Ja nie rozumiem jak ktoś może mówić że to nie jest karny. Chłop wybija ręką piłkę z pola karnego

0

Ezz padolino pół metra od nogi

0

Ale szkoda, to by dopiero było

0

Z ławki Frankie, Fermin, Raphinha i Lewy. Nieźle

0

Chyba jednak trochę przesadzili, na wyjazdowy mecz trzeba być w Penyi przez pół roku i można dostać bilet a tu jest trudniej. Chyba nie podejrzewają kibiców Eintrachtu o taki podstęp że pozapisywali się do fanklubów Barcelony tylko po to żeby się dostać na stadion...

0

@Katalończyk 99 Mocne drużyny?

1

To jest jakaś parodia, Mistrzostwa Świata, psia mać…

0

Ten czwarty koszyk wygląda jak najgorsza liga narodów

5

@Chlebek23391 Ja jeździłem już kilka razy z AwayDays, to biuro związane z polską Penyą. Spokojnie mogę polecić

0

@mkord Nie wiem ile, nie mnie to liczyć. Ale fakt jest taki że dla Lewego i Wojtka z Polski przyjeżdżają tysiące ludzi którzy kupują bilety na mecze, chodzą do muzeum itd. Każdy mówi że podczas meczów drugim oficjalnym językiem na stadionie jest język polski.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?