kejdzi
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Wrocław
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
23
@creativeopinion Ja już od dawna się zastanawiam dlaczego nikt nie zrobił analizy tych "wskaźników korekcyjnych", przecież to jest bardzo proste. Bierzemy sędziego który najwięcej zyskał przez ten wskaźnik (w domyśle: najbardziej oszukiwał na rzecz Barcelony), sprawdzamy ile sędziował meczów Barcelony i jak się w nich zachowywał. I z drugiego końca: bierzemy sędziego który najwięcej stracił ( w domyśle: nie chciał sędziować na korzyść Barcelony), sprawdzamy jakie mecze sędziował i jak Mu poszło. Średnio rozgarnięty dziennikarz przy dostępie do archiwów jest w stanie w tydzień przygotować analizę z kilku sezonów. Dziwi mnie bardzo że nikt tego nie zrobił - albo przeciwnie - zrobił i się okazało że nic tam nie ma.
A co do ostatniego akapitu - oczywiście, jakby się okazało że Real płacił po kryjomu za lipne raporty to histeria kibiców Barcelony była by niemniejsza niż histeria kibiców Realu. Tylko że kibice Realu zgrabnie przemilczają to, że Real nie musi płacić po kryjomu za lipne raporty. Real płaci legalnie w światłach reflektorów bo ma po prostu swoich ludzi we władzach sędziowski. Ot taka drobna różnica.
9
Lubię takie artykuły bo za każdym razem udowadniają że to nie jest wszystko takie proste. Pomstowanie naszych użytkowników żeby stawiać na młodych jest często mocno przesadzone, jak widać z tych 40 wielkich talentów w obecnej kadrze pierwszej drużyny złapało by się max 3-4. Dlatego albo trzeba na kogoś mocno postawić, tak jak na Cubarsiego, Gaviego czy Fermina albo sprzedać z opcją odkupienia. Cieszę się że klub wreszcie się tej drugiej opcji nauczył.
2
Nie wiem dlaczego wśród kibiców panuje przekonanie że to wina Laporty że Messi musiał odejść. Bankrutującej Barcelony nie było stać na gigantyczny kontrakt Messiego i jedyną winą Laporty było to że ściemniał że to się uda chociaż wszyscy od początku wiedzieli że to niemożliwe. A Messi nigdy nie odpuścił ani centa.
5
Ależ ich musi strasznie uwierać to że drużyna zbudowana za miliard z wymarzonym trenerem i najlepszym piłkarzem świata nie potrafi pokonać bankruta który musi klecić skład z Gerardów Martinów i kombinować z kontuzjami żeby porejestrować piłkarzy. Mnie by osobiście szlag trafił jakbym był kibicem lub dziennikarzem Realu. Wystarczy sobie przypomnieć jak świętowali zwycięstwo w ostatnim Klasyku. Nie ma się co dziwić że czepiają się wszystkiego, nawet tak absurdalnej rzeczy jak bardzo fajna cieszynka Yamala.
8
Przecież to jest wszystko dokładnie przemyślane. Łżeć przy każdej, nawet najbardziej absurdalnej sytuacji. Kłamstwo powtórzone 1000 razy staje się prawdą. Po każdej kolejce ludzie słyszą że sędziują pod Barcę, 90% ludzi wie ze tak nie jest ale smród pozostaje.
0
Kto wybiera tych piłkarzy? Z meczu na mecz jest coraz gorzej
0
@FCB24 Balde to chyba najczęściej zmieniany zawodnik Barcelony
0
Dani Parejo jak zwykle ujarany, gość ma wygląd jak ujarany zabójca ze Strasznego Filmu
7
Z jednej strony Villareal jest wysoko w lidze, z drugiej odbija się od LM i odpada w pucharze. Aż z ciekawości sprawdziłem ich mecze w tym sezonie: przegrali z Atletico, przegrali z Realem, zremisowali z Celtą i Betisem. Skromna wygrana ze słabym w tym sezonie Bilbao, wygrana z Espanyolem. Zbierają punkty ze słabszymi drużynami a odbili się od praktycznie każdej mocniejszej. To pozwala mieć nadzieję że będzie dobrze, na pewno będzie ciekawy mecz.
1
Całe szczęście teraz przerwa. Trzeba pozbierać wszystkie drobne jakie są i ruszyć po obrońcę albo jakimś cudem wyciągnąć Inigo na pół roku.
1
Oj, Vini nie będzie zadowolony…
2
@kuz A co, nie był?
5
Faul mniej więcej level Araujo. Jeszcze się kretyn kłóci
0
Mecz sezonu Sevilla ma już za sobą bo zagrała go z nami. Na SB raczej idzie im słabo więc na cuda bym nie liczył
0
@Pustelnik Spokojnie, wygrają kilka meczów to przestanie
1
Lincoln płaci rachunek…
4
@bbartekfcb A powinno interesować bo Ter Stegen siedzi na trybunach a pensji blokuje jak podstawowy zawodnik pierwszego składu
13
@BORO_12 Nie spodziewasz się chyba że gość z kontraktem do 2028 powie: tak, chętnie odejdę z Interu nawet jutro, Barcelona to zawsze było moje marzenie.
4
To by był piękny dzień w historii La Ligi, oby się udało.
1
Nie ma VARu i nagle liniowi potrafią spalonego pokazać od razu
9
A co ma przyjść i grać za darmo? Każdy liczący soę obrońca zarobi tyle albo i więcej przez 5 lat.
15
Jakby Barcelona źle skalkulowała i nie kupiła Joana Garcii byłaby w dupie czarniejszej niż najczarniejsza listopadowa noc
1
Jest nadzieja, pod artykułem na stronie Realu sporo głosów że to była symulka.
1
@lukkobe No dobra, ja rozumiem że Real płacze, że hala dzieci krzyczą i to jest zupełnie normalne, tak to działa we wszystkich klubach. Ale byłem zszokowany tym co usłyszałem w studiu po meczu, gdzie gości z Eleven zawsze uważałem za obiektywnych a taki Piotr Urban wręcz raczej sympatyzuje z Barceloną. A oni dostali wylewu gdzie to przecież był nur jak za najlepszych czasów Cristiano.
Podobnie jak ostatnio Orłowski którego zawsze szanowałem podsumował że Celta razem z sędzią pokonali Real Madryt. Kłamstwo powtórzone 1000 razy staje się prawdą i to jest kolejny na to dowód.
1
Ja to chyba jakiś głupi jestem. Dla mnie sytuacja z Viniciusem powinna być pokazywana sędziom na szkoleniach żeby pokazać jak wymuszać karnego i jak się na to nie dać nabrać. Po lekkim kontakcie Vinicius robi jeszcze 2 kroki po czym robi ohydnego nura który z naturalnym upadkiem nie ma nic wspólnego.
A nikt nie mówi o popchnięciu gracza Alaves gdzie chłop miał czysty strzał i został wytrącony z równowagi w ostatniej chwili.
Dobrze że Real to wymęczył bo byłoby gadanie do końca sezonu. Po Xabim widać że gość jest wrakiem, po golu na 1:1 chłop wyglądał strasznie. Teraz mają Sevillę u siebie a Sevilla na SB regularnie się kładzie.
0
@Chudini123 A popchnięcie piłkarza Alaves przed strzałem na 2-1?
2
@A4ron Ponieważ kontakt piłkarza z Alaves z nogą Viniciusa nie spowodował jego upadku
6
Ja nie wiem czy jestem aż tak zaślepiony niechęcią do Realu ale nie wierzę w to co mówią ci goście. Leciutki kontakt, Vinicius robi jeszcze krok po czym przypomina sobie że był kontakt i pada zupełnie nienaturalnie. Jednocześnie w studiu ani słowa o popchnięciu piłkarza Alaves
0
Ciekawe jak skomentujecie sytuacje z dzisiejszego meczu czyli brak karnych za popchnięcie zawodnika Alaves przed strzałem i brak karnego za dotknięcie Viniciusa
5
Wstydu nie mają