0

Myślę że i tak by go nie puścił.

0

Wolnego na rynku nie ma.

2

"PSG wysłało ofertę w wysokości €270m do jednego z agentów Coutinho za transfer z Barcelony, bez bezpośredniego kontaktu z biurami Barçy. PSG jest przekonane, że klub odesłałby ich do klauzuli Brazylijczyka (€400m). Zastosowali podobną strategię jak w przypadku Neymara. MD."

"Dla Barcelony Coutinho jest piłkarzem nie na sprzedaż. Jedyną możliwością kupna byłaby wpłata klauzuli. MD."

Neurophate

0

Tak napisał.

3

"Chyba 23 lub 24 lipca odbędzie sie prezentacja i pierwsza konferencja nowego Selekcjonera."



Zbigniew Boniek.

0

Pieniądze kolego, pieniadze.

6

Muszą go kupić

0

Ok nie doczytałem. :)

0

Barça dzisiaj nie potwierdzi transferu Paulinho, bo u nas jest jeszcze ósmy lipca (w komunikacie jest 9.07)

Neurophate

0

No to trzeba czekać na oficjalne ze strony Barcelony.

0

Mam nadzieję że to prawda co piszesz.

0

Guangzhou w swoim oficjalnym komunikacie napisało o rocznym wypożyczeniu Paulinho. Nic więcej. Poczekajmy spokojnie na komunikat Barcelony.

Neurophate

0

Dobra sorry myślałem, że oficjalnie

0

Oficjalnie.

0

Ja już nie wytrzymuje. Ile się można jeszcze kompromitować.

0

A mówili że 50 mln. I człowiek się cieszył, że Barca w końcu zarobi na transfefze.

0

Gdzie jest napisane że wypożyczony?

0

Gdzie to wyczytałeś?

0

Wspaniały wyścig. Jeden z lepszych w tym sezonie.

1

Ten kto wygra MŚ.

0

Może Modric?

2

Po raz pierwszy jestem zły, że na boisku nie ma Casemiro.

1

Ale i tak wg mnie jest lepszy niż Trapp czy Areola.

0

Nareszcie PSG ma dobrego bramkarza.

0

Jak dobrze na szybko policzyłem to 9:9

3

Dopóki nie ma oficjalnie to wg. Mnie jest szansa.

3

Już zaczynają się opóźnienia. :)

0

Po ćwierćfinałach kartki się kasują.

1

10.30.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?