1

Oj Pedri, ja mam odwrotnie, zapomniałem o meczu już (bo był do zapomnienia), ale o Twojej brameczce nie ;)
Pozdro,
K.

1

@baarcelona ...grunt, że my walczymy o mistrza u nas!
Ja bym zalecał trochę pokory jednak (Galatę też mieliśmy wziąć na miekko), takie klubu jak West Ham / Rangers, to są bardzo (dla nas) niewygodne kluby. Lipsk, również potrafi zgrać fajną piłkę, więc...ja bym tam jeszcze nie dzielił skóry na niedzwiedziu.
Pozdro,
K.

0

Z jednej strony chciałbym West Ham, bo mógłbym "wyskoczyć" na mecz w Londku, z drugiej strony to chyba najtrudniejszy rywal (b. niewygodny).

0

@cyron1 boli co? My też swoje za uszami mamy.

0

@Antimadridista_WR ...mogło być gorzej --> rozdziabiona gęba winicjusz juniora (obyśmy nie musieli jej oglądać w poniedziałek)
Pozdro,
K.

0

@sylweste.r wiesz co, ja ogolnie uważam, że cała ta "zasciankowa" LE jest świetnym przetarciem dla naszych młodziaków, tak czy siak.
Pozdro,
K.

1

Mingueza vinicjusza juniora zniszczy;p
A tak na poważnie, i tak pewnie Dani by wyszedł w podstawie; mimo, że Dest bardziej wybiegany, to jednak doświadczenie/ cwaniactwo Daniego moze tutaj być kluczowe.
Jeżeli Pikej miałby nie zagrać z RM, to ja mimo wszystko zagrałbym Lengletem, a nie Garcią...
Zaufajmy Szawiemu.
Do niedzieli
Pozdro
K.

18

Awansujemy.
Zapominamy.
Dobranoc.
K.

2

@george321213 Auba tez nie grzeszy dzisiaj...póki co

0

No to murujemy.
Torres, najpierw nie pomógł Albie, z czego byl kornel, a potem nie pokrył zawodnika.
Słabiutko, bardzo slabiutko to wygląda.

0

Na stojąco..........

0

@okomistrza bedzie wymówka...o trawie.

0

@JarekS dokładnie; podobnie napisałem ponizej. Do tego siła, przebojowość i bezpardonowść Araujo w mecze z RM moze być dużo bardziej uzyteczna.
Czas pokaże.
Lecimy.
Pozdro,
K.

17

A coś mi tak chodziło po głowie, czy czasem Szawi nie da Erica od pierwszej minuty, żeby lepiej wyprowadzać piłkę/konstruować akcje od tyłu.
Po drugie, Araujo na taki zespół jak RM może okazać się bardziej "odpowiedni" niż Eric.
Zobaczymy już niebawem.
Vamos,
K.

1

@macio_944 mhm...z Adamą jest tak, że jest przewidywalny - wie co chce zrobić, ale...obrańca (często) też wie co zrobi Adama; z Dembele jest taka różnica, że nawet on (często) nie wie co chce zrobić...stąd ta nieprzewidywalność ;P
A tak na poważnie, to fakt Dembuś gra w kratkę, ale szczerze, to nie wiem sam kogo bym wystawił od 1szej minuty.
Zaufam Szawiemu.
Pozdro,
K.

0

@PauloPaz Ok, a myślisz, że Szawi wie jaki to ma być skład ten, który (wg Ciebie) rozstrzygnie mecz po 45 minutach. Nie, nie musisz mi nic uruchamiać, tylko np. powiedzieć, że z np. z Dembele po prawej stronie rozstrzygniemy mecz w 53min, ale już gdy zagra na lewym skrzydle to dopiero w 68min...a do tego jak wyjdzie FdJ to możliwe, że nawet w 76min, bo gdyby wystawił Gaviego od początku, no to tak do 37min byłoby po meczu!
Reasumując i idąc za tym, co napisałeś - gdyby Szawi tylko znał jasną odpowiedź, to myślę, że mółby się posilić o to, żeby wystawić taki skład, żeby zamknął mecz do 20min, albo i szybciej...po co się męczyć?

0

@PauloPaz a jaki to skład, podowiedz?
Dla porówniania, możesz też podać skład który by rozstrzygnął mecz po 20min, jak i po 60min i 75ciu...tak dla ciekawości.

0

Knajpa, szkoła, a na stadion i tak ich nie wpuszczą;P

2

A to jakiś wiścig o Desta się zaczął? Widocznie przegapiłem start.

0

@JarekS szczególnie, że "klepnięci" są Kessie i Christensen (których wysokości kontraktów gdzieś tam sie pojawiły/wyciekły), więc klub będzie wiedział na czym stoi.
Wierzę, że obaj zostaną, bo inaczej to będzie strzał w kolano (osobiście dla mnie Gavi to jest absolutna przyszłość i motor napędowy tego klubu...oj jakby zmienić tylko pierwszą literę w nazwisku).
Pozdro,
K.

0

@Mroziu ...to nie nasza repra ;)

1

W klubie panuje optymizm.

0

w kolorach blaugrana????

3

Dawaj Szawi Pucia do pierwszego skladu i jedziemy z tematem ;)
Na poważnie, to nie wiem co myśleć...
Kurcze, u siebie się męczyliśmy, na wyjeździe mo,e być 2-3razy trudniej, lub...możemy ich lekko rozjechać strzelając 3-4 bramki.
Ostatnio tak troche sinusoidalnie gramy, wiec może być różnie. Myślę, ze tak jak mówi, jutro weryfikacja gdzie ta druzyna mentalnie i sportowo jest, a tym bardziej niektórzy zawodnicy (Dembele, Ferran, Auba, Frankie).
Vamos,
Do jutra,
Pozdro,
K.

1

@Bisz znaczy, że gdzie do pomocy, za mało tam mamy?
Jeżeli Dembele odejdzie (a na 90% odejdzie), to ten przód taki obsadzony do końca nie jest...co do obrony się zgdzę, ale tam już pewne konkretne ruchy zostały poczynione.

0

Toż to nawet na "śniadanie" z Raiolą nie starczy...nie mówiąc o lanczu.

0

Dzięki Carlo za potwierdzenie!

8

Grajek ok, niech tylko się nie wygłupią i nie wymenią go (broń Boże) na Gaviego/Araujo !!! (bo tam Live coś węszy dookoła obu panów).

0

@franegpro no proszę.

0

@4Fabregas4 o to, to. Może to przez to, że gra mniej, ale fakt, ostatnimi czasy troszkę obniżył loty (nie poszeł do przodu). Czas pokaże jaki plan ma na niego Szawi.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?