3

"Magazyn France Football, który jest odpowiedzialny za przyznawanie Złotej Piłki"...ja myślełem że od jakiegoś czasu "odpowiedzialny" jest ten pan --> Nasser bin Ghanim Al-Khelaifi.

0

@gaucho104 fakt :P

0

@wroner Podobno Lapcio powiedział, że jak Araujo chce dostać lepszy kontrakt to ma się stawić w jego biurze przed 22gą...

0

Nie wiedziałem, że Franki też gra w żeńskiej drużynie...obrotny skubaniec! (może dlatego czasem wyglada na wyczerpanego?)

0

W sumie czemu nie, przecież szukamy młodego, perspektywicznego napadziora na lata!
Pewnie by przyszedł grać za przysłowiowe ojro, jak Dani, to dać mu kontrakt na 5 lat.
Jak szaleć, to szaleć.
Okej, następny artukuł.
PS:
90mln ojro za Isaaka...to za Pucia możemy przytulic ze 40 !

4

Rotuje składem - źle. Nie rotuje składem - źle. Busi od pierwszej minuty - źle. Busi na ławce - źle. Dać Depaja od początku...Depaj w pierwszej 11ce - źle. Dembele to jest gość - musi zostać. Dembele nic nie wnosi, te jego wrzutki - niech nawet nie myśli o podpisywaniu kontraktu.
Normalnie nie dogodzisz zanffcom!
Tak, też jestem rozczarowany po wczorajszym.
Tak, też uważam że bylimomentami irytujący.
Tak, też uważam, że nie mieli pomyśłu na grę.
Tka, tęz uważam, że powinniśmy (z takim przeciwnikiem) wygrać u siebie...
...dobrze, że nie straciliśmy bramki.
Trzeba spiąc tyłki w Stambule, a nie będzie lekko.
Kto to tam już się zastanawiał z kim będziemy w finale?
Trochę pokory.
Pozdro,
K.

0

@Vulpin nie, nie mylisz się.

0

@krystus48 a gdzie powiedziałem, że powinni strzelić 5 bramek?
Czytaj ze zrozumieniem.
Czyli wg Ciebie, to jest ten mecz gdzie nie trzeba biegać na najwyższych obrotach?

0

@tervas Gavi już się grzeje, na za tydzień będzie gotowy ;)

0

Z taką grą, to byśmy temu wczorajszemu PSG z piątkę wrzucili :p
Z kim to tam w finale mamy grać...?
A tak na poważnie to bez pomysłu zupełnie.
Więcej grają do tyłu i zwalniają akcje.
Zero kontroli środka pola.
Oj cos Szawi musi z*ebać chłopaków w szatni.
Busi to mus do wprowadzenia kontroli w środku.

0

Tylko wygrana.
Nie będę pisał 4, 5, 6 : 0, ale chcę widzieć, pressing, walkę i dominację.
Vamos!
Pozdro
K.

0

@karol97 no, tych rugby też ;)

0

Gdzie podpisać?

6

Kopnij się w głowę panie Laporta. Jak trąbisz na prawo i lewo ile jesteś w stanie "dać" innym, w tym Twojej obsesji jaką jest Haaland, to co się dziwisz!!
I co, posadzisz go na trybunach, bo nie chce podpisać.
Kpina.
Pozdro
K.

0

Może ciągle buta szuka....

3

@JarekS jak mawiają górale: "Same shit, different gravy".
Nie uczymy się na błędach, smutne.
pozdro,
K.

7



Oj, cudze chwlicie, swego nie znacie...

"ale Barça obawia się zwłaszcza o Urugwajczyka. Stoper ma bardzo dużo ofert z różnych klubów, więc negocjacje nie będą łatwe i klub nie wyklucza, że może dojść do przykrej niespodzianki"....Live i ManU podobno oferują mu 10M ojro/sezon...

Pierdylion milionów na innych jest, a swoim plujecie w twarz.
Jestem zwolenikiem zakontraktowania Duńczyka, bo uważam, że to jest okazja rynkowa, ale Gavi + Araujo - to powinno już dawno być rozwiązane / podpisane / załatwione.

JAk to spier*olą to będzie kompromitacja na całej linii.

Pozdro,
K.

0

Wiadomo czemu Lapcio pogonił Revertera...

0

@JaroCoach wiem, wiem, to ironia była ;P

3

się obudził z ręką w nocniku.
To tak jak starej kupić pierścionek zaręczynowy 10lat po ślubie i zapytać czy jej się podoba...

17

Lepiej trąbić na prawo i lewo ile to milionów chcą/mogą zaproponować potencjalnym wzmocnieniom, niż podpisać nowe kontrakty z Araujo i Gavim.
Jak spierd*lą sprawę z Arajuo to będzie kompromitacja na całej linii.

3

@JaroCoach myslisz ze Wilki dopłacą 5-10, sam Puć jest wart ze 40 baniek ;P

0

@Pustelnik ...poczekaj, on "za chwilę" może wrócić ;)
A tak na poważnie, to też uważam, że powinno wyjść nam to na dobre*.
Szkoda tylko, że to "rozstanie" wyszło, jak wyszło, bo moża było to rozegrać inaczej.
Nie ma co płakać nad rolanym mlekiem, patrzmy co jest tu i teraz, a zaczyna to jakoś wyglądać.
*oby historia się nie powtórzyła --> patrz Haaland

1

@jedrek7000 albo Peszko/Hajto, oni "szczelą" każdą setke ;P
...a nawet i "karniaczka" nie odmówią.

0

@KrychaFCB ...Perez by go komuś wcisnął za 30-40 baniek.

2

He would fit like a glove...
Nietuzinkowy, finezyjny zawodnik z kapitalnym przeglądem pola, do tego, jak nikt kumajacy riki-tiki-takę z DNA Barcy we krwi, na pewno by wniósł sporo magii do PL...do tego niesamowicie silny fizycznie. To może wypalić.
A tak na poważnie. Powinien odejść. Ja go widzę (niestety) w jakimś średniaku LL, ale jak go chcą w PL, to czemu nie?
Pozdro,
K.

1

Gueye...Perez posmarował?

0

Adamy zdjęcie można przekleić do artykułu o rugby jak coś ;)
...oskarżam Cie o, la-la-la, jak to tam Kajah śpiewała.
Pozdro,
K.

0

@liberoFCB Owszem może, pytanie tylko czy pasuje do koncepcji Szawiego.
Jak Mister mówił, że nektórzy nie rozumieją gry Barcelony to chyba miał m.in. na myśli Depaya (średnio pasuje do gry kombinacyjnej).
Jeżeli sie dostosuje to czemu ma u nas nie grać? Nie zarabia kroci, przyszedł za "czapkę gruszek".
Plusem dla niego jest jeszcze fakt, że obecnie sam Szawi nie ma swojej "once de gala", "wczoraj" Memphis zaczynał na ławce, "jutro" może wyjśc w pierwszej 11ce...
Widać, jakby wrócił mocniejszy/pewniejszy i głodny po tej kontuzji. Miejmy nadzieję, że to nie tylko chwilowe "odrodzenie" (poza tym, jest jakaś konkurencja teraz, u "rudego" był naszą pierwszą i jedyną 9ką).
Pozdro,
K.

0

@KrystianR nie wiem, tło trochę rozmazane, ale czy mówisz o tym w czerwonej kurtce?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?