kinioo
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
wroclaw
3 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Meskalina Deco nie pozwoli zbudować lepszej ekipy. Sabotazysta.
1
Fajne te zmiany. Srodek pola siadł na maksa jak zszedł Pedri (z drugiej strony dobrze, ze nie został zajechany).
Czy pan Robert choc raz dotknął piłkę.
Na obecna chwilę, na tyle nas stać z lepszymi zespołami.
Szczena, tez jakos specjalnie dupy nie urwał.
Plaskacz na ryj I tyle.
Dobranoc
0
@Krystiansigma2734 rzucił sie jak przy karnym.
0
@danijacek ale w pressingu biega za 3ech.
4
Spokojnie, wejdzie Inigo I ogarnie obronę...a nie, czekaj...tam poteżny urus czeka, o mamo.
2
Tradycyjnie - dobry mecz gramy i....babolek w obronie.
PS.
Kounde, powinien zatrzymac Mendesa tak jak FdJ wczesniej...kosztem żółtej.
0
Figo? Nie kojarzę.
0
Na okładce ASa nawet bramkarz pokazuje ile wpuscił.
Ale ten RM ma mental, po plaskaczu od AM w weekend tak zybko się podnieść, tyle nastrzelać, z takim przeciwnikiem....znów wszystko chodzi jak w maszynie I jest 'chemia'...
Nie ogladałem meczu, ale czy było 'wapno' na rozluźnienie atmosfery?
0
"Sytuacja Roberta Lewandowskiego może być potem jedną z najciekawszych do komentowania"....'potem' czy 'latem'?
Bo nie wiem, czy potem to po obiedzie, jak wroce z pracy...jak stara zaśnie??!!!
1
Marquez 'uratował' madryckoe szmatławce...jest co dac na pierwsze strony...a tak, to znowu hokej na rolkach by trzeba było wcisnąć.
0
@xavi890 przepchną...wapno będzie na bank i jakieś czerwo (z jednej albo drugiej strony).
0
Chwilkę mnie tu nie było...a tu takie kuźwa zajedwabiste wieści, przeujnie.
2
NO i gitara, na czwartek będzie gotowy.
0
Wie ktoś czy zdobywca 'złotego balona' ze swoją świtą jedzie w tym roku? Tak pytam, bo nie wiem.
7
@Rupert_Haubica cos tam Rashford ukłuł ostatnio....
1
Winisjusz junior...nie odchodź, narób tam smrodu, tak jak potrafisz...poza tym jeszcze złoty balon masz do odebrania.
2
Ty już lepiej do niczego nie 'dochodz' tylko raczej odejdź.
0
'Mądrego' dobrze posłuchać.
Widać, ze od A do Z miał/ma wszystko pod kontrolą, monitorował rynek, obserwował pół piłkarskiego świata, absolutnu TOP wśród dyrektorów sporotwych, a z tych pseaudo-dyrektorów to już na pewno jest najlepsieszy.
3
Spoko, za chwilę wróci Inigo, młody będzie mógł....a nie, czekaj.
3
"Irytujący? Egoistyczny? A może jednak zjawiskowy? Albo fenomenalny." Tak samo mozna napisać (czesto) o Yamalu, ale....tacy zawodnicy jedną akcją/przebłyskiem geniuszu wygrywają* mecze
*lub dobry bramkarz ;)
0
Asprilla...się kupowało w FMie (czy co to tam wtedy było)
1
Oby to nie był tylko 'mokey sen'...z poteżnym urusem* na czele
(*choć nie zdziwię sie, jak na tych drągali z Newcastle wyjdzie w podstawie)
0
Miazga, co grają w Madrycie, a
Mba(P)(P)e trafia niemal z każdej pozycji...
"Ronald Araújo jest typowany do gry od pierwszej minuty"...też macie obawy ?(moze na drwali z PL chocaż się sprawdzi).
6
Wraca, stary, poczciwy real z LM....
13
Mba(P)(P)e....jest na dobrej drodze przebić samego 'penaldo'.
1
W przpadku poteznego urusa, to 80 to jego boiskowe IQ podali, co?
0
Prze-kocur......
3
Przy wsparciu ponad 90k gardeł na trybunach powinno pójść lekko.....a nie, czekaj.
1
Jeżeli ziomek jest wypatrzony przez wprawne oko naszego pseudo-dyrektora sportowego, Deco, to jestem spokojny o powodzenie tego transferu.
3
Lodem, lodem go.