0

@kanver_ w jakim sensie, rozwiń proszę?
PS.
Nie ujmuję Olmo piłkarskich umiejętności...jak jest zdrowy i w formie.

0

@Soetie ok zatem
a) Roque - flop jak nic / pranie pieniędzy czy co tam jeszcze.
b) Olmo - absolutnie, jak jest w formie, a przedwszystkim jak jest zdrowy, to jest mega grajkiem, jednak mając na uwadze kwotę, oraz przelicznik tej kwoty na to, co do tej pory pokazał to (póki co) teżjest flop (nie mówiąc o tym, że w tamtym momencie nie była to pozycja która wymagała atencji)
c) Garcia - nie zaponiałem o nim - transfer, któr by przeprowadził każdy z nas - kwestia wpłacenia klauzuli, do tego Garcia chciał tu przyjść - sprawa prosta; poza tym 24bańki za takiego grajka, na takąpozycję to by był grzech nie kupując go.

0

Kiedyś (jeszcze przed przejsicem 'hujsena' do białych) pisałem, że taki duet na ŚO jak Cubarsi-Huijsen to by było coś w Barcy...
W tedy jeszcze mieliśmy duet Inigo-Cubarsi i śmigało, więc tragedii nie było, ale to, co zafundowali nam i flickowi Deco-Lapcio obecnie to jest padaka.

0

' Deco sięgnął po Polaka odpoczywającego w Marbelli... ' absolutny majstersztyk i pokaz negacjatorskiego kunsztu oraz wprawnego oka do wyłapywania talentów/okazji rynkowych naszego pseudo-dyrektora! Miszcz. (wtedy, w naszej sytuacji to zatrudnienie Szczęsnego to był 'no-brainer' poza tym, jak jest napisane, to Lewy miał większy wkład w przyjście Wojtka)...
...jednak...
...Deco sięgnął również m.in po:...Tygrysa z Brazylii oraz Olmo...tutaj akurat średnio mu wyszło, a i koszty były znacznie większe.

Wracając do tematu - Wojtek w szatni to wartość dodana.

0

Śmiechłem........

13

- Deco!
- Co?
- Grimaldo!

18

Joanowi Garcii, do oceny '10' brakowało tylko strzelenia bramki...ale dajmy mu czas.

0

'Athletic ma problem z rejestracją...' - wzór ujowo zarządzanago klubu z nieudacznikami na czele;
Uffff, dobrze, że my nie mamy takich problemów.

0

@miladi gdy jest taka okazja na rynku, to Lapcio winien zastawiwłasną nerkę, żeby wyjąć takiego bramkarza. Sęk w tym, że tu, poza przelaniem kwoty klauzuli, nie trzeba było robić nic (za co normalnie odpowiedzialny jest dyrektor sportowy). Oddanie Inigo i nie załatanie tej dziury to dla mnie jest kryminał; do tego przeprowadzenie tej 'operacji' praktycznie na sam koniec, nie pozostawiając sobie, a przede wszystkim renerowi, praktycznie żadnego pola manewru, stąteraz mamy ekpserymenty i łatanie obrony.

'A tu takiego kocura, jego transfer moze byc decydujący w walce o trofea w tym sezonie.' - porpawiliśmy jedno, osłabiliśmy drugie....teraz ten 'kocur' (bo nim jest) będzie maił/ma dużo więcej roboty i obawiam się, że jednak te dziury w obronie mogą się okazać decydujące w walce o trofea.
NIck, współczyję Flickowi, bo z czegośco śmigało wyśmienicie, wyjęli mu decydujące ogniwo...jak dla mnie sabotaż!

0

Joan Garcia to był transfer nie do przeoczenia/odpuszczenia (cena do jakości oraz pozycja), ale...ten 'transfer' przeprowadziłby każdy z nas: klauzula, chęci samego piłkarza, tylko wpłacic pieniądze!
Resztę okienka i 'kwiatków', które nam zapewnił duet lapcio-deco pozostawię bez komentarza; my jak my, przeżyjemy, ale żeby podkopywać dołki pod własnym trenerem!

0

@kejdzi wraz z Deco wzięli to na 'mientko"...nie ma rzeczy, zeby nie 'ogarnęli'...zazwyczaj to kwestia czasu...

0

"Oto transfer" - Militão odzyskuje swoją najlepszą formę po kontuzjach"....jak u nas, z Puyolem kiedyś....

3

Mówiłem, że szwagry szykują 'bombazo' na końcówkę okienka!!!

0

@Carlosss mecze wygrywa się obroną, a tą, to my mamy najlepszą....a nie, czekaj.

0

Widać na zdjęciu, że super-duet Lapcio-Deco szykują jakieś 'bombazo' na ostatnie minuty...może zarejestrują 'runeja' wreszcie!
Tak poza tym, kadra kompletna, wszystko śmiga jak ta lala...co było widoczne wczoraj (w sumie we wszystkich trzech meczach).

3

Dobry mecz.
Dobranoc.

4

Zasłużenie....
Gramy taki paździerz, ze głowa mała.

4

Przecieram oczy...kopanina masakryczna z naszej strony.

0

No, te 40baniek to już prędzej, jeszcze kunszt negocjatorski Deco i pojdzie za 15cie.

2

S. Roberto 2.0.

6

"mogą pojawić się inne nazwiska"....może Olmo?
60mln i wilk syty i owca cała.

4

Ile byśmy zaoszczędzili w budżecie wypierda*ając Deco?
Tak pytam, bo nie wiem, a może to by rozwiązało problem?

1

100mln? O nie, Deco nie da się wydy*ać.

11

Gdyby tak przekazać szwagrom choćby 5% z relkam wyskakujących na tej stronie, już dawno byśmy byli w 1:1, a i może na 'chalanta' by się szarpnęli.

1

@LinekMichal tylko, kto by chciał?

1

70mln i dorzucamy Deco w pakiecie.

0

@Dzieniu Prawda? Do tego pracuje jak mróweczka!

2

Wierzę w Deco, ze zbije tę kwotę do 12-15mln, nie jest głupi.

0

Oby tylko nie dostał rozstroju żołądka na takie info....

5

Tydzień? Szwagry biorą to na 'mientko'

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?