kkbarca
Dołączył/a: czerwiec 2014
7 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@ksobi W tych czasach 12 zł to chleb ze smalcem kosztuje:)
14
"Czuję się bardziej Polakiem niż Włochem. Pewnego dnia zdobędę polski paszport"~ Paulo Dybala.
Transfery Piłkarskie- Facebook
11
Kwaśniewski w dalszym ciągu cieszy :)
https://zapodaj.net/2b49d3590e246.jpg.html
30
Szczerość Setiena jest niesamowita.
9
https://footroll.pl/footlol/video/20094,tak-gral-adama-traore-w-meczu-z-liverpoolem-video
Dobry dzik Adama Traore :)
0
Coutinho u Setiena? Jestem na tak tylko pytanie jaka pozycja, zapewne i tak go sprzedadzą.
4
Ten mecz nie jest jeszcze wygrany , bardziej jest przegrany.
3
Zdejmijcie te koszulki bo je szpecicie amatorzy.
1
Szczerze to wstyd mi za ten zespół w tym momencie. Dobic 2.0 i nie zostawić suchej nitki na trenerze i zawodnikach , a tygodniowki zarobione w Barcelonie oddać graczom z Ibizy.
11
Dalej płacić po 80 , po 100 , po 60 za transfery plus gigantyczne pensje A zawodnicy bez strzału z ibizą.. Tak z Ibizą:)
1
Walić taktykę, niech indywidualnosci za grube miliony wezmę sprawy w swoje ryyyynce:)
4
Welcome to ibiza;)
7
Milan Loading?;)
4
Emerson zamiast Semedo.
52
Dziadek ma rację:)
https://zapodaj.net/b4f62d9369827.jpg.html
10
@AmigoBlancos No chłopie 9 lat nie mieliśmy takiego posiadania A ty mówisz że nie widać?
3
@Janiama da radę tak?,D
5
Debiut marzenie przy braku De Jonga i Suareza czyli kluczowych postaci w formacji ofensywnej i środku pola. Brawo Setien !
0
Wyróżnić w tym meczu można tak naprawdę Setiena , tak zdecydowanie za te ,, terminowe "zmiany.
10
Dla mnie mimo wszystko dziś Griezmann TOP
16
Co tu pieprzyć Arthur,De jong, Riqui oni sami siebie dużo nauczą;)
5
Fajnie ta gra teraz wygląda , Riqui daje dużo świeżości.
15
Co z tego z niby Setien w obronie słabo jak ma 80 % posiadania piłki i ta obrona nie musi nic robić prócz zachować świeżą głowę.
0
Dziękuję bardzo;) pozdrawiam
3
Proszę La Ramblo nie puszczajcie farby po pierwszym meczu. Druga sprawa mecz trwa 90 minuy
3
Neymar Santos da Silva kochani :)
4
Panie Rakitic z całym szacunkiem do Pana i tego co Wać Pan dla nas zrobił ale czas i pora do domu ;)
9
Dla mnie Ansu Fati bardzo dobry mecz zasługuje na pochwałę, bardzo dobra dynamika.
0
Ansu na prawej ludziska to coś nowego wiadomo że dużo pracy przed nim ale jest luks;)
0
Bardzo fajnie prezentuje się Griezmann , Busi... Ansu głodny gry , Umtiti fajnie. Podoba mi się ogólnie;)