2

rozjedzie ich real.

7

zadna rewolucja my poprostu zamienilismy pilkarzy czy na lepszych to sie okaze wedlug mnie wyglada to conajmniej przecietnie a zeby porownac nas z naszym najwiekszym rywalem czyli Real Madryt to wedlug mnie oni wygladaja lepiej ... takie moje zdanie. Mowie tak bo jestem zly ze zamiast Cuadrado jakis Douglas paranoja no.

0

niech Zubi razem z nim po porostu wypierd... nie chcemy tego ogórka z ogórkowej ligi tutaj.

0

douglas = rewolucja do dupy.

0

nie no szokk Douglas ogorek z ogorkowej ligi tragedia... gdzie jest Cuadrado ? ja pier..

1

moze zostac ale ja tam chyba nie przezyje jak nie przyjdzie Cuadrado cale wakacje czekam ;)

0

no mala gapa w kazdym badz razie zostaje ehehhe ;p

0

to wcale nie znaczy ze zle ;) nie oszukujmy sie real ma silniejsza pakę i to jest pewne.. Mathieu Veramaelen oni mnie nie przekonuja , Suarez nie moze grac jedynie rakitic to gosc. Na domiar zlego nie kupimy Cuadrado tylko jakis szrot Douglas

0

Real ma poteżną pake nam jeszcze troche brakuje ....

0

Sport potwierdza informacje Gianluci Di Marzio i na swojej okładce informuje, że Douglas Pereira zostanie nowym nabytkiem Dumy Katalonii. Transfer 24-letniego prawego obrońcy Sao Paulo kosztowałby około 6-7 milionów euro, a sam zawodnik podpisać ma kontrakt na 5 lat. Niedługo planowane są testy medyczne.



Carlos Aidar, prezydent brazylijskiego zespołu, jak i jego trener, Muricy Ramalho, potwierdzili informacje, iż toczone są negocjacje. 40% karty zawodniczej Douglasa należy do grupy Traffic, która miała swoje udziału m.in. w wizerunku Henrique i Keirrisona.



Brazylijskie Superesportes potwierdza wszystkie informacje i dodaje, że negocjacje ze strony Sao Paulo prowadzi Urugwajczyk Juan Figer odpowiedzialny w klubie za finalizowanie transferów. W czwartek wrócił on z Barcelony, jednak bez całkowitego porozumienia ze względu na trudności związane z płatnościami i rozłożeniem ich dla udziałowców karty zawodniczej Douglasa. Pereira był obserwowany przez scoutów Blaugrany w meczu z Bahią (17 lipca br - przyp. red.), do czego odniósł się Aidar: "To niekomfortowa sytuacja dla zawodnika. Ani ja, ani nikt z zarządu nie mieliśmy okazji z nim porozmawiać. Ale trudno, to operacja, którą musimy przeprowadzić do 31 sierpnia".

2

jak zamiast tego Cuadrado ten Douglas przyjdzie co juz jest bardzo blisko to tragedia ..

0

czy ja wiem wolnosc slowa co mnie bawi to pisze ;)

0

nieee tam gosciu jaja sobie robie nie mam co robic ;)

0

obrone mamy laleee nie ma co sie martwic Mathieu jak zapali papierosa a pozniej komus dmuchnie to sie beda przewalac nawet nie trzeba bedzie ich dotykac

0

nie pusci go Enrique moze na pare minut

0

Ciekawe jak psychicznie Suarez wytrzymuje ... forma mu spadnie na bank

0

i tylko dzien mi zjeeba.. wkurzylem sie jak cholera co mam z tym zrobic ;D

0

pytanie tylko czy na mecz z Realem Enrique wpusci Suareza w co bardzo watpie no ale jest jak jest trudno sie mowi szkoda ze ta kara taka okropna ale moze rekompensata bedzie Juan Cuadrado

1

powiem tak jakiegos pecha mamy i to ostrego Cuadrado ratuj !!

1

do niego nic nie mam ;D

3

nie cieszy mnie tu niicc , jedyne co mnie teraz moze pocieszyc to transfer Cuadrado .... gdzie do chollery , Suarez nie moze grac , Veramelen kontuzja , ter stegen kontuzja , 31 letni papierosiarz Mathieu .... ale mi tu rewolucja.

0

lepszy rydz niz nic.

0

,, upadlem nikt nie podal mi reki , wstalem sam silniejszy " ---- Luis Suarez,

0

wierze ze bedzie dobrze jutro wspaniala decyzja w sprawie suareza i mooze wisienka na torcie Cuadrado jakies wspaniale wiadomosci ;p

2

opusc grzecznie te salony baaaaaauwanie :)

0

Dobrze ze wroci do nas ale swoja droga z tymi zębami niech troche uwaza mam szlifierke w razie czego mozna spolerowac ;p

0

gruuuuboo !!!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?