7

Co za zagranie z Główki Luuka De Jonga.

0

@AmigoBlancos Tak czy siak będzie żył jak lord grucha.

2

0

@Yoshi94 nie ważne jak zaczynasz ważne jak kończysz;D

0

Widzę że spora większość forumowiczów nie za bardzo jest za trenerem Roberto Martinezem , chciałbym wiedzieć dlaczego ? Obserwowałem większość meczy Evertonu i większość Belgii i uważam że to bardzo dobry trener , również nie zgodzę się z tym że trafił na złote pokolenie Belgii to chyba największy absurd bo zapewne większość nie wie jak wyglądały początki Martineza w Belgii no ale co tam najlepiej wrzucić do wora gościa odrazu. Moja opinia pokrótce jest taka że to trener lepszy od Ernesto Valverde , Marcelino , dlaczego ? Nie pęka w ważnych meczach no a tutaj przypominają się porażki Ernesto w LM.

1

Dani Olmo - Ferran Torres - Luis Enrique , poproszę.

0

Widać że Laporta ostrożnie podchodzi do tematu zmiany trenera, nowy trener będzie już zapisany na jego konto tylko jak będzie tak czekał to w następnym sezonie się w lidze Europy obudzimy. Dawaj Pan tego Garcie Pimiente i będzie gitara.

0

Real Ancelottiego w kilku słowach to świetnie zmotywowana drużyna która wygląda bardzo dobrze fizycznie a zapomniani gracze jak Isco , Asensio potrafią jeszcze coś dac drużynie. Da się Panie trenerze Koeman ?

12

No i kto jeszcze może Jeremy Mathieu na asystenta.


0

Ancelotti top trener Panie Kuman ucz Pan się ucz w jakim czasie można ułożyć sobie drużynę , nauka to potęgi klucz.

5

Walec Koemana wchodzi do gry, Cadiz odda walkowerem strach im nie pozwoli.

1

Lucho by się przydał on z młodymi lubi pracować wtedy to i Dani Olmo ma sens.

1

Moda na sukces się robi:)

1

To już Valverde wolę od tego Martineza , żaden z niego trener.

6

Lucho, Xavi , Garcia Pimienta żadne tam Martinezy.

3

Komentarz usunięty

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

Futbol według Capelasa Na stronie taktycznie.net


0

@chudinhomc nie no znam historię Dembele całą, dieta kebabowa też mu nie pomagała, słabo się rozgrzewał itd także to miało ogromny wpływ.

6

Inaki Williams nie opuścił ani jednego meczu Athletic Bilbao od kwietnia 2016 roku.

Dembele kuźwa żebyś Ty miał takie końskie zdrowie to byśmy mieli gracza na długie lata. Obunożny, szybki , tylko trochę na rozumie nie teges siedzi do wieczora napitala w gierki, nie dba o siebie i cholernie nie przyswaja wiedzy ani me ani be po Hiszpańsku kurde no co za komar z niego to ja nie mam słów. Tak się cieszyłem z jego transferu.

0

W sumie to nie trzeba mieć Top Kadry żeby wygrywać najważniejsze trofea , może poprostu trzeba się nazywać Jurgen Klopp i potrafić z każdego zawodnika wyciągnąć wszystkie atuty , fajnie się ogląda jak rezerwowi gracze oddają za niego wszystko w meczu. Tak jak mówił Jurgen najważniejsze jest stworzenie więzi z graczami rezerowymi żeby Ci czuli się bardzo ważnym ogniwem drużyny, czego zaprzeczeniem jest Koeman którego relacje z Puigiem, Pjaniciem raczej do najlepszych nie należały. Ja dalej uważam że odstawienie Riquiego Puiga który przed przyjściem Koemana miał fantastyczną końcówkę sezonu i był najasniejszym ogniwem w drużynie to wielki błąd Koemana , pomoc kuleje do dziś a Józek Koeman nie ma na to sposobu.

0

@bartekvisca no to nie zobaczysz długo trofeów , żeby coś osiągnac trzeba mieć Top kadrę.

0

@Ratamahatta w przypadku Pedriego i Ansu klub ma klauzulę przedłużenia ich kontraktów o 2 lata , Aruajo zostanie raczej na bank. Martwi mnie jedynie Frenkie De Jong którego aspiracje sięgają bardzo wysoko.

0

@Rastafarnianin pozdrawiam z Biedronki :)

0

Nie jestem zbytnio optymistą i sądzę że żadna Top gwiazda na przestrzeni kilku lat nie trafi do Barcelony. Paul Pogba musi mieć wokoł siebie konkretny team żeby pokazał pełnię swoich umiejętności którą pokazuje właśnie w mocno wzmocnionym Manchesterze , wcześniej nie było tak kolorowo a w Barcelonie w pojedynkę różnicy nie zrobi. Haaland to koszt łącznie pewnie około 500 mln z wszystkimi prowizjami, bonusami więc nie ma sensu nawet sobie dupy zawracać , trzeba myśleć realnie i starać się stworzyć jak najmocniejszy zespół ale o TOP gwiazdach to raczej na bank możemy zapomnieć.

0

4312 gramy gramy !!! ;D

Ter Stegen
Dest , Aruajo, Pique, Alba
F. De Jong
Pedri - Puig
Coutinho
Depay - Ansu Fati


0

Szterling to raczej taki głupi nie jest wie że tonącego statku to się nie wchodzi.

0

Tu żadne źródło narazie nic o Robercie Martinezie nie wspomina , spokojnie :)

2

@MesQueUnClub96 Z tą różnicą że Nagelsmann ich trenuje a Koemanowi i Setienowi trzeba zapłacić odszkodowania :)

3

Odszkodowanie dla setiena 14 baniek zaraz dojdzie Koeman to się okaże , że na samych trenerów wywalimy z 30 mln jak nie więcej.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?