0

Dokładnie wywalić Albe , Busquetsa, Roberto i sie chociaż człowiek będzie cieszył że młodzi grają. Gavi i Balde są świetni.

4

Puyol mordę nadstawiał a Eric Garcia dupe wypina, dawać Mingueze on serce odda.

1

Coutinho , Demir , Nico na boisko.

0

Dobrze że nie ma Griezmanna i tak by nic nie dał.

0

Do ósemki daleko;)

0

Kimmisch, Goretzka czapką przykrywaja Pedriego i De jonga.

0

Nie ma środka nie ma ataku, obrona jako tako.

0

Nie no stracimy bramkę na bank gramy lipe.

2

Robertoooo kurr...

0

Busquets , Luuk De Jong Alert.

0

Roberto prawe skrzydło no ludzie.

1

Gramy jednego mniej Luuk De Jong jest bardzo wolny chłop jak cofniety w czasie.

0

Koeman reaguj już w tej chwili ;D

0

Już się robi bieda

0

Ależ wolny ten Luuk De Jong.

3

Najważniejsze motto na dziś!
Tanio skóry nie sprzedać!

0

Liczy się tylko zwycięstwo.

0

@zorf jary mina A kto to ?;)

1

@Krzysztof1987 być może:)

3

@Bykunn Nie oszukując idąc do sklepu nie zapominam o moim piesku, teraz Lecha pije ale najbardziej to mu podchodzi Łomża mała mocna ( tzw Granat ).

1

@Encore dla dziadka to aby mloda;D

1

@NaFazieHitman zwyrolek stary patrzy na dupe;D

20

@NaFazieHitman tutaj aktualne zdjęcie mojego kota , podejrzenia rosną z dnia na dzień.

https://zapodaj.net/c04f0facf60cd.jpg.html

25

Nie to że się znęcam nad zwierzakiem żeby nie odezwali się przedstawiciele praw zwierząt , natomiast mój pies całkiem przypadkiem stał się alkoholikiem. Mój ojciec pewnego dnia kilka lat temu na grillu wylał na tarasie całego browara po czym Bandzior mój kochany jamnik wysączył jęzorem wszystko co się rozlało. Do dnia dzisiejszego kiedy słyszy te magiczne pssssst z puszeczki ewentualnie kapslowanie buteleczki to nie opuści Cię nawet na chwilę no poprostu trzeba mu polać trochę do miseczki. Bandzior ma już 13 lat piwo pije już od 5 lat , kto wie czy ten magiczny napój nie sprawia że mój Jamnik żyje już trochę więcej niż przeciętny piesek tej rasy ( A propos mam też kota zauważyłem , że od pewnego czasu kręci się koło miseczki Bandziora )
Miłego wieczoru !

3

Patrząc już trochę głębiej w skład Bayernu to szału nie ma. Podstawa jest mocna :)

0

I na wuj te wojenki Laporty z Koemanem ? Na bank pomagają klubowi szczególnie przed meczem z Bayernem.

1

Idźcie do baru pogadajcie jak chłopy z Laportą a tutaj wszystko do mediów spływa.

0

@LS przyjdzie jeszcze czas na Zenka Martyniuka z Akcentu i Marcina Millera z Boysow.

1

Pieniądze są doskonałym przykładem tego jak ze światowej kariery można zrobić z siebie pajaca, którego albo zapamiętają z tej pierwszej kariery albo z tej drugiej memicznej jak pokazał Evander Holyfield czy w kolejności dalej już Borys Mańkowski który będzie się bił w Fame MMA typowo dla kasy ( fajnie że tego nie ukrywa ), dużo się mówi o problemach finansowych Tomasza Adamka , podobno też ma w planach stoczenie jakiegos freakfightu. Nawet sam Floyd Mayweather już tłukł się z Youtuberem wiadomo że dla kasy bo to poszły grube miliardy mimo tego, że może sobie nimi dupe podcierać. Nie wiem dokąd zmierza ten świat robi się ogólny cyrk. Kto wie czy za kilkanascie lat kiedy Adamowi Malyszowi i Krzyskowi Ibiszowi bieda zajrzy do garnka to nie zobaczymy ich na jakiejs gali. W jakim kierunku idzie ten świat?

1

@AllBundy oby tylko chłopak to udźwignął a nie popuscil w galoty:)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?