kkbarca
Dołączył/a: czerwiec 2014
7 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
No smutne te okienko dla nas fanów Blaugrany patrząc na inne kluby :)
3
To będzie United
0
Jeszcze pójdzie do United zobaczycie ;)
1
Florek to jest kozak Laporta wszedł z nim w plan Superligi to musieliśmy sprzedać Messiego , Andrea Agnelli wszedł w ten sam układ i teraz Cristiano spiernicza z Juve :)
8
Dokładnie Florek się wycofa i Laporta przerobiony niesamowicie.
0
Jaki podstawowy skład oraz ustawienie zespołu preferujecie na ten sezon pod warunkiem ze każdy będzie zdrowy , Once de gala Barcelona 2021/22 ?
0
" Cristiano powiedział mi wczoraj że chce odejść "
0
@masq Pogba to tylko do Realu albo Psg nie będzie innego kierunku uwierz , pomysł świetny ogólnie.
1
3-5-2 Panie Koeman ja tu widzę na ten sezon ;)
5
Cała nadzieja w La Masii :)
4
Aha dobra wolą młodszego;D
https://x.com/ReshadRahman_/status/1431003653263937538
0
Di Marzio prawi że Juve pójdzie po Griezmanna;)
1
Komentarz usunięty przez użytkownika
4
Depay go wciągnie nosem;)
1
Lenglet go swoim usmieszkiem zabije ;)
0
@BARCA1899Messi trzeba było nie obiecywać Leo.
2
Z tego okienka Laporta na bank będzie zapamiętany, nie koniecznie w dobry sposób.
1
Też mieliśmy kasę tylko wiecie , Dembele , Coutinho , Griezmann..
Na Mbappe i Haalanda by starczyło:)
0
@PatrychoO tu nie ma czym odpowiadać bo my nie smierdzimy groszem, chyba że przekształcimy się w spółkę m.
0
Tak się prowadzi interesy klubu szapo ba Perez ;)
3
Marca mocne źródło najpierw potwierdziła pierwsza że Messi nie może przedłużyć kontraktu z Barceloną , teraz potwierdza Kyliana.
3
Laporta ojcem chrzestnym transferu Mbappe do Realu , wszystko się zgadza:)
3
Dobra ta torebka ;D
https://zapodaj.net/099e444b40e8b.jpg.html
2
Koledzy i koleżanki z fc Barca.com pamiętajcie MILIONEREM jest ten kto ma zdrowie ! Swoją drogą mega obrazek ;)
https://zapodaj.net/b82b8c6c1035b.jpg.html
0
@barcowy1899 Chyba mimo wszystko bralbym mondziaka, najlepsze zawieszenie i układ kierowniczy na Polskie drogi.
0
Wiem że nawet szejk nie pogardzi 170 milionami , bo wiadomo za rok dostaną okrągłe 0 , natomiast myślę że i tak się nie ugnie bo wierzy że w ciągu następnego roku gry z Leo Messim i Neymarem wszystko może się zmienić. Wiara czyni cuda nawet u szeeeja
7
CR7 : Gdyby zależało mi na pieniądzach poszedł bym do Man City.
No i jesteś mordo :) ( na 99% hehehe )
3
2
@JimMorrisonFCB mnie narazie nie powala ale znając życie jak dopadne Joya to nie będę mógł odejść.
6
Dla fanów PES , oficjalny trailer nowego efootball :)