4

Cieszę się szczęściem Leo , futbol był mu winny trofeum dla Reprezentacji.

8

Depay - Fati na lewej to będzie całkiem zdrowa rywalizacja.

3

W czym my gorsi od Duńczyków? Wystarczy trawę gryźć a tego poprostu u nas brakuje :)

0

Za Martina to Laporta jeszcze pare pesos przytuli ;D

0

@Encore no jak to Pickford standardowo:)

0

@Cochise Za głupi naród przepraszam ale według mnie to prawda.

1

Ciężko to będzie żeby Messi został coś czuję :)

0

Tak kochają Barcelonę że nawet kontraktów nikt nie chce obniżyć, dom spokojnej starości dla inwalidów Dembele i Umtiti i co niektórych staruszków.

7

A potem płacz że od Słowacji wpiernicz..

https://zapodaj.net/3eb5466f9b387.jpg.html

1

@Criss18Barca trzeba wiedzieć kiedy ze sceny zejść.. mimo wszystko i tak lubię go słuchać.

2

Wraca Emigrant Tusk , będzie ciekawie.

0

@ściah czasem mnie wkur.. kot jak miauczy a mój synek śpi:)

3

Sposób na komary.
Komar ląduje na soli myśląc, że to cukier. Po degustacji soli jest spragniony, wiec zaczyna pić, ale w kapslu zamiast wody jest rum.
Komar upija się, potyka się o patyk i uderza głową o skałę.
I voilà, easy?

https://zapodaj.net/2a03b2b8fb004.jpg.html

3

@Coutinho007 tylko i jedynie ;)

6

@Janiama A to Szczęsny kiedyś powiedział mądrego w ogóle?;)

1

Z miesiąc jeszcze z Messim przeciągną , parę groszy na jego wypłacie oszczędzą dobre i to w tak ciężkim czasie dla klubu ;)

4

Griezmann to złoty zawodnik tylko nie za 35 baniek pensji , 20 ok ale nie tyle kuzwa.

4

Griezzman robi robotę cichy bohater.

0

@Rewolucja123 ja również jestem za tym żeby Griezzu został. Coś tam strzela , coś asystuje , nie łamie się.

11

Barcelona wysłucha ofert transferowych za Griezmanna w letnim okienku transferowym. [TV3]

0

@-barca4ever- 10 tys :)

0

@Encore griezmann za dwucyfrowe statystyki asyst i goli w tym sezonie i za to ze nie ma kontuzji. Dla mnie zawodnik piękny.

2

Ktoś mi powie jak tam po szczepieniu johnsonem ? Lecę w następnym tyg , nie chce przejść tego dziadostwa drugi raz tak ciężko jak przeszedłem. Jestem świadomy, że mogę złapać to drugi raz nawet po szczepieniu natomiast mam nadzieję że uchroni mnie ta szczepionka przed ciężkim przebiegiem.

1

No żadna to strata Dembele ,niestety chłopak nic nie wnosił do drużyny prócz kilku ciekawych przeblysków, fajny , przebojowy, łamliwy ale to nie na Barcelonę ten nasz kolega.

31

@LeoMessi1994 ter Stegen zdecydowanie.

60

"Żyjemy w czasach, kiedy ku*ewstwo wzbudza zachwyt, a cnota śmieszność."

~ Bogusław Linda

0

@AlexDark00 jakie staty przed transferem ? Co ty pierdzielosz ja mówię o statystykach Griezmanna z tego sezonu w Barcelonie , żadne inne mnie nie interesują.

3

@VenoM dla mnie to i Na stoperze moze grać, jak ma robić dwucyfrowe statystyki w golach i asystach to mi bez różnicy. Sezon miał udany do tego chłop wcale nie łapie urazów, dla mnie złoto.
Dembele w bvb może miał statystyki natomiast u nas jest zwykłym dziadem.

1

@VenoM Griezmann miał bodajże 18 bramek i chyba 12 asyst w tym sezonie to bardzo dobry wynik , spojrz lepiej na Dembele I Coutinho.
300 baniek w piach.

4

Cieszę się z tego Memphisa tak samo jak kilka lat temu cieszyłem się jak przychodził Neymar. Fajnie bo to pokazuje , że z wiekiem i lecącymi latami moja sympatia do klubu mimo wielu porażek jest dalej taka sama jak była kiedyś.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?