0

@Chakalaka tylko i wyłącznie Chio Taccos bekon kozak chipsy:)

8

@Sawik_10 co tu dyskutować na temat Umtitiego który ma 12 milinow pensji, szybkie out z gościem.

3

@KrystianR hehehe ale spostrzegawczy jesteś , ja tam mu w talerz od razu zaglądałem;D

12

Kurde dej no trochę przyjacielu tego zerła kurła;)

https://mobile.twitter.com/10Ronaldinho/status/1400087024636473353

0

@Ghotti nasza podstawowa 11 Może wyglądać w dalszym ciągu tak jak tegoroczna i ta z przed dwóch lat z małymi wyjatkami. Czyli w dalszym ciągu siedzimy w głównie po uszy

0

Dobra mina do złej gry ? Każdy wie że jesteśmy finansowo w czarnej dupie tylko zastanawiam się co zrobiłby Laporta mając 250 baniek na transfery , ciekawe czy Aguero by tu trafił mimo tego ze transfer wyniosl okragle 0 , czy poszedłby z grubej rury po Kane , Haalanda czy Lukaku.

0

"Jest obecnie jeden piłkarz, będący ponad wszystkimi innymi. To N'Golo Kante"~ Arsene Wenger.

0

@SinMistico no zobaczymy jak to wyjdzie ;D

0

Aguero : Teraz czuję się bardzo dobrze, a kolano jest w perfekcyjnym stanie. Zostaje mi pokazanie tu tego, co robiłem w City.

Pocieszające słowa odnośnie kolana.
Vamos Kun!

0

@Darkfin bo nie mamy kasy kolego chyba że kogoś sprzedamy.

0

@Encore marzenia nie bolą ale nie przy prawie miliardowym długu , świetny ruch mam nadzieję.

0

Nie cieszyć się z Kuna to nie być kibicem Barcy ?

0

@BarcaInfo napastnik na poziomie Luisa Suareza , rok młodszy na 2 sezony jak ta lala o ile kontuzję dadzą mu spokój , chociaż wątpię bo lata spędzone na boiskach PL swoje robią.

0

Dobry deal Realu z tym Alabą, chłop może zagrać na trzech pozycjach. Ciekawe czy uda im się z Mbappe , bardzo mocne wzmocnienia o ile Kylian przyjdzie.

0

@busquets5 Nie no nie napisałem że nie wierzę tylko że się pomylił:)

0

No i Pan Romano się pomylił Aguero nie przyleciał na testy medyczne i podpisać kontrakt tylko na badania kolana , czyli zonk.

1

@AmigoBlancos Perez chce rewolucji, Zidane przywiązany do obecnej kadry ;)

4

Panie Romano podpadłeś.. Aguero miał być za kilka godzin a tu nie ma śladu po Kunie:)

https://mobile.twitter.com/FabrizioRomano/status/1398906603164819458

0

Aguero już przyleciał?;)

7

Thiago Silva 36 lat a prawdziwy szef obrony w tej edycji LM . Gerard Pique czasem odnoszę wrażenie ,że chłop układa linię obrony ale w swoim klubie FC Andorra. Niestety biznesmenenka Pikeja to też dobrze nie wpływa na jego dyspozycję w ważnych meczach.

8

Praca i zapierdzielanie całej drużyny na maxa to aktualnie klucz do sukcesu , głupie klepanie i szukanie Messiego nic nie da.

1

@Bykunn dokładnie głowa, mental poziom zerowy.

0

@Lisek obrona Chelsea Thiago Silva 36 lat , Azpilicueta 32 , Rudiger 28 , młodzi nie są a dają radę. To chyba kwestia układania drużyny.

0

Jak ktoś siedzi na trybunach z La Rambli to uważać na strzały Wernera bo można w łeb dostać.

0

Dawaj Pep zmieć typów z planszy.

0

@amanter ciężko pracuje ale piwko pije;D

1

Tylko Kun Aguero ma szansę wystąpić jeszcze w dzisiejszym meczu ze starego składu który zadebiutowal w LM :)

https://zapodaj.net/496c8ad9c5809.jpg.html

1

Phil Foden chłopak 21 lat gra sobie w finale Ligi Mistrzów ciężka praca i marzenia jednak sie spełniają przyznam , że ja w tym wieku to czekałem do piątku aby sobie z kolegami kapslować browara.

0

@BarcaInfo miał swój słabszy moment , kolano też miało w tym swój udział natomiast bardziej skupilbym się na obronie.

23

" w klubie uważają że Ter Stegen potrzebuje konkurencji " ja bym powiedział że potrzebuje ale konkretnej linii obrony przed sobą.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?