kosiarz92
Dołączył/a: marzec 2014
Zelów
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Arkon poBudka.
5
@MESSIah16 To jeszcze ze 4-5 lat pogra na wysokim poziomie.
1
Kiler na stopklatce .
0
@sokot On poprostu kocha Tuska miłością platoniczną.
1
@cules_ oglądaj .to
0
@VenoM Strzelec na tvp2 o 20.
0
@Rokita rodzina Rothschild.
0
@lukaszbarca15 Goni Gerda.
1
@Tales_Omletu Po wygranej flaszkę z gwinta.
0
Raków idzie na mistrza.
0
@4drian0 byle nie familijna.
1
@MesQueUnClub_87 wesele trzeba obejrzeć,może w tym roku ostatnie.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@FC1899Barca Roman to cwany lis ,z nie jednego pieca chleb jadł.
2
Roman G zemdlał.
0
@arsenallondyn0 oglądaj.to,efilmy ,ekino,alltube.
0
@VenoM Na tvn fabuła o 20 człowiek z blizną.
0
@Bartolomeusz Oglądaj.to
0
@Barbarita Doktor Jekyll i mister Hyde .
1
@WisniaKala 1:1,dogrywka,może karne.
1
@kubix05 Andrzej Łapicki po wojnie był głosem propagandy .
0
@bixmix Benzema dumny pewnie.
1
@Kusco15 A reszta jest milczeniem....
0
@rainyy 1;2 Milan.
0
@ArterkHD Oglądaj.to jest tam chyba.
0
@Artur97 Na You Tube.
0
Przydała by się bramka dla Aptekarzy ,mecz by się rozkręcił.
1
@Bernard777 Tu I aspiryna nie pomożę.
0
@Hushovt Na naukę nigdy nie jest za późno.
0
@Hushovt Też nie lubię ProbieRZa.