1

Schetyna się nie nadaję na lidera opozycji .

0

Teraz to już tylko polsat boxing night.

0

Pujol już mącił.

3

Jordana to można porównywać do np.Ronaldinho a nie Paulinho.

0

Ile to lat temu? Bodzio Wyparło grał jeszcze, Tomek Kłos hehe.

4

Vadis odszedł z Legii ,prawda to?

0

No to nasz trener powinien się ubezpieczyć i na tę ewentualność.

4

No jak to kto Michniewicz.

0

Lepiej niech w politykę idzie.

1

Podobno Borek dobrze organizuję.

0

ale dobre.

1

Jak piwko nie pomaga to jest problem,może seta.

0

3 Argentyńczyków.

1

Wszyscy grają a i tak wygrywają Niemcy.

0

No i chyba trochę więcej w defensywie się udzielać.

9

A kto jest najbardziej grillowany na La ramblii?

0

Lewy do Realu a Cr do Bayernu taka zamianka.

1

W hokeju lubią się ponapierdzielać też by można wprowadzić.

0

Mnie to ciekawi czy po takim dołku zdoła się podnieść ,nie jest łatwo ....

0

Wrócił na szczyt bardzo ciężką pracą.

0

Poprostu 1 zawodnik siedzi mu na rakiecie a 2 nie.

0

Mecz meczowi nie równy.

4

Kończ waść...

3

Gomorra bardzo dobry.

0

No się porobiło Władek pierdzi.

0

Zielu narazie pracuję na swoje ,ale nie można pisać że jest najlepszy w historii naszej...

9

Jaki najlepszy środkowy ,a kaziu Deyna?

9

Taka wygrana to jakąś flaszkę powinien postawić.

0

Widzę że jeszcze nie doszedłeś po wczorajszym meczu

0

Dojdzie Chelsea ,Manu parę dobrych firm ze sprawdzonymi trenerami.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?