2

Trochę tam się pośmiałem..

2

Pewnie to cię nie obchodzi ale o tobie też piszą na białej.

0

Scenariusz jest znany bo Pep inaczej grać nie potrafi,nie lubię Bayernu za bardzo ale chciałbym żeby Polak zdobył Lm.

0

1;1 lub 2;1 Bayern coś wciśnie .

0

Bramkowy?jak Bayern nie strzeli bramki na wyjezdzie to ciężko będą mieli.

0

Atletico - Bayern jak stawiacie ?

0

Jeszcze okular i trochę taka Anna Grodzka .

0

Jak by tak wchodziło na kuponach,to bym ci tą żółtą grzywkę już dawno przefarbował...,na mój koszt że by nie było...

0

No właśnie ,no i jak to odkręcić.?

0

A kto by przypuszczał że Cholo kupuję pampersy w Realu?

0

Kto trenuję Valencję?teraz?

0

Ciekawe czy kisiel przetrwał nawałnicę?

0

Pewnie dobry kurs?

0

Obejrzałem sobie przed chwilą stary film Gry uliczne ,polecam naprawdę ,a Nosowska wymiata ..

0

heehh luz gratulacje ,żebyś to dobrze wykorzystał

0

Lukłem ale pewnie już nie aktywny...

0

w którym pubie się będziemy zapijać?a tak na poważnie ile weszło/?

0

Po prostu patriota ,no z Legią to trochę go poniosło ,choć w dwu meczu różnie mogło by być...

0

Się czasy porobiły Live średniak ,Manu średniak masakra ,w europie to zostaje Chelsea no i zawsze 4..

0

Jako klub tak ,tylko czy piłkarze będą się godzić być rezerwowymi?

0

Jak zrobimy jakiś super transfer w pomocy czyli pogba lub Cou to chyba raczej nie na ławkę?czyli co Iniesta gra a Rakieta rezerwa?

0

Jak Pep odejdzie do City a Anczelot nie będzie miał do niego zaufania , to można by go wyjąć? Przynajmniej spróbować?

0

Raczej Atleti,Real jakiś taki ..

0

Derby zagłębia rury 1;1

0

Paryżnie spuścili trochę z formy z jesieni tak mi się wydaję ,w sumie my też ,Bayern jak Boa wróci to może...,chciałbym meczyk Barca -Bayern w finale.

1

Klasyfikacja fair play ...

0

teoretycznie opcja mecz się rozpoczyna Barca gra swoje czyli wiadome ...,Atletico kontruje i coś wleci i co pózniej, cała drużyna Atletico na 16 i murarka ...

0

No ja wybieram bramkę nr 1..

0

Dobrze prawisz, ja tak sobie myślę jak by tak Lucho trochę bardziej defensywnie zagrał przynajmniej w 1 połowie ,dać im piłkę ...

1

Każdy wtopi w jakimś meczu to bankowo,Barca ma przynajmniej jakiś margines.

Media

Sonda

Czy zamierzasz śledzić dokładnie występy Lewandowskiego w Chicago Fire?