kosiarz92
Dołączył/a: marzec 2014
Zelów
4 obserwujących
0 obserwowanych
Czy zamierzasz śledzić dokładnie występy Lewandowskiego w Chicago Fire?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Trochę tam się pośmiałem..
2
Pewnie to cię nie obchodzi ale o tobie też piszą na białej.
0
Scenariusz jest znany bo Pep inaczej grać nie potrafi,nie lubię Bayernu za bardzo ale chciałbym żeby Polak zdobył Lm.
0
1;1 lub 2;1 Bayern coś wciśnie .
0
Bramkowy?jak Bayern nie strzeli bramki na wyjezdzie to ciężko będą mieli.
0
Atletico - Bayern jak stawiacie ?
0
Jeszcze okular i trochę taka Anna Grodzka .
0
Jak by tak wchodziło na kuponach,to bym ci tą żółtą grzywkę już dawno przefarbował...,na mój koszt że by nie było...
0
No właśnie ,no i jak to odkręcić.?
0
A kto by przypuszczał że Cholo kupuję pampersy w Realu?
0
Kto trenuję Valencję?teraz?
0
Ciekawe czy kisiel przetrwał nawałnicę?
0
Pewnie dobry kurs?
0
Obejrzałem sobie przed chwilą stary film Gry uliczne ,polecam naprawdę ,a Nosowska wymiata ..
0
heehh luz gratulacje ,żebyś to dobrze wykorzystał
0
Lukłem ale pewnie już nie aktywny...
0
w którym pubie się będziemy zapijać?a tak na poważnie ile weszło/?
0
Po prostu patriota ,no z Legią to trochę go poniosło ,choć w dwu meczu różnie mogło by być...
0
Się czasy porobiły Live średniak ,Manu średniak masakra ,w europie to zostaje Chelsea no i zawsze 4..
0
Jako klub tak ,tylko czy piłkarze będą się godzić być rezerwowymi?
0
Jak zrobimy jakiś super transfer w pomocy czyli pogba lub Cou to chyba raczej nie na ławkę?czyli co Iniesta gra a Rakieta rezerwa?
0
Jak Pep odejdzie do City a Anczelot nie będzie miał do niego zaufania , to można by go wyjąć? Przynajmniej spróbować?
0
Raczej Atleti,Real jakiś taki ..
0
Derby zagłębia rury 1;1
0
Paryżnie spuścili trochę z formy z jesieni tak mi się wydaję ,w sumie my też ,Bayern jak Boa wróci to może...,chciałbym meczyk Barca -Bayern w finale.
1
Klasyfikacja fair play ...
0
teoretycznie opcja mecz się rozpoczyna Barca gra swoje czyli wiadome ...,Atletico kontruje i coś wleci i co pózniej, cała drużyna Atletico na 16 i murarka ...
0
No ja wybieram bramkę nr 1..
0
Dobrze prawisz, ja tak sobie myślę jak by tak Lucho trochę bardziej defensywnie zagrał przynajmniej w 1 połowie ,dać im piłkę ...
1
Każdy wtopi w jakimś meczu to bankowo,Barca ma przynajmniej jakiś margines.