kosiarz92
Dołączył/a: marzec 2014
Zelów
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Teoretycznie jakiś tam plan wykonali ,nie przegrali meczu na szczycie na bardzo trudnym terenie ,to najważniejsze.
3
Już widzę te pojedynki Lewy z Pique czy z Maszcze ,no nie był bym taki pewny jak trafimy na nich to będzie mecz na styku.
0
apropos tych setek ,to prawda mszczą się z podwójną siłą,to jest naukowo sprawdzone...
0
czuję wygraną .
0
Kup se stoperan to będziesz miał 2 w 1 .
0
Fachowo to się nazywa zonk....
0
dzięki Lewemu w reprze Milik ma tą swobodę .
0
no to ściepka na tackę.
0
ale grają piłka leci od prawej do lewej,ogólnie jest szał...
0
Pep będzię miał w pytę roboty.
0
Kolokwialnie liga będzie ciekawsza...
0
czyli jakoś tam się zapisał..
0
Gary powinien prawą flanką udać się na wyspy.
0
Komunistyczna klika ,ostatnio było jakieś głosowanie to Boniek przerżnął.
1
Myślałem że Piast to chwilowa niedyspozycja ale jak teraz patrzę to coś tam się popsuło ,chyba Legia jednak.
1
W 1 lidze Dolcan też się chyba wycofał z rozgrywek?
0
O Widzewie to możemy trochę podyskutować bo ja nie daleko mieszkam.
0
tak między nami pewnie to zakonspirowany kibic Cracovii to nie dziwię się.
0
Narodziny geniusza...
3
Niekończąca się opowieść...
0
Tego Van Gaala to już powinni dawno pogonić .
0
A czy nie Liverpool-City?
0
O Polonii też kiedyś słyszałem ,stare czasy...
1
Psg i Bayern pewnie .
1
a taki przyszły mistrz Polski ..
0
A Legia nie zapominaj?
0
dobra defensywa szczelna i Realu nie ma ,Romę to raczej łykną ale dalej ciężko będzie ...
0
ale tylko atut własnego boiska czyni ich faworytem ,dokładnie.
3
Juve to wygra spokojnie.
0
Polska liga ostatnio jest nieprzewidywalna.