0

Teoretycznie jakiś tam plan wykonali ,nie przegrali meczu na szczycie na bardzo trudnym terenie ,to najważniejsze.

3

Już widzę te pojedynki Lewy z Pique czy z Maszcze ,no nie był bym taki pewny jak trafimy na nich to będzie mecz na styku.

0

apropos tych setek ,to prawda mszczą się z podwójną siłą,to jest naukowo sprawdzone...

0

czuję wygraną .

0

Kup se stoperan to będziesz miał 2 w 1 .

0

Fachowo to się nazywa zonk....

0

dzięki Lewemu w reprze Milik ma tą swobodę .

0

no to ściepka na tackę.

0

ale grają piłka leci od prawej do lewej,ogólnie jest szał...

0

Pep będzię miał w pytę roboty.

0

Kolokwialnie liga będzie ciekawsza...

0

czyli jakoś tam się zapisał..

0

Gary powinien prawą flanką udać się na wyspy.

0

Komunistyczna klika ,ostatnio było jakieś głosowanie to Boniek przerżnął.

1

Myślałem że Piast to chwilowa niedyspozycja ale jak teraz patrzę to coś tam się popsuło ,chyba Legia jednak.

1

W 1 lidze Dolcan też się chyba wycofał z rozgrywek?

0

O Widzewie to możemy trochę podyskutować bo ja nie daleko mieszkam.

0

tak między nami pewnie to zakonspirowany kibic Cracovii to nie dziwię się.

0

Narodziny geniusza...

3

Niekończąca się opowieść...

0

Tego Van Gaala to już powinni dawno pogonić .

0

A czy nie Liverpool-City?

0

O Polonii też kiedyś słyszałem ,stare czasy...

1

Psg i Bayern pewnie .

1

a taki przyszły mistrz Polski ..

0

A Legia nie zapominaj?

0

dobra defensywa szczelna i Realu nie ma ,Romę to raczej łykną ale dalej ciężko będzie ...

0

ale tylko atut własnego boiska czyni ich faworytem ,dokładnie.

3

Juve to wygra spokojnie.

0

Polska liga ostatnio jest nieprzewidywalna.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?