kosiarz92
Dołączył/a: marzec 2014
Zelów
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
taki kalisz jak by grał 90 min to chyba by dziecko urodził
0
to ameryki nie odkryłeś wszyscy to wiedzą oprócz Ronaldo hehhe
1
żenujące trochę
0
mi się wydaję że trochę kontuzje zrobiły robotę
0
czyli co rakieta rezerwa a rafa podstawowy?
0
w styczniu dojdzię turan będzie miazga
0
nie jestem za Legią
1
anczelot też jest dobry
0
victor może Ameryka?
0
nikt tak nie pracuje jak rakieta w defensywie
2
to nie sympatia tylko wyniki go bronią ,taki zawodnik to skarb,spytaj Lucho on ci powię ale rafa mógł by dostawać trochę więcej szans
4
legia jeszcze jakoś dziechci ale Lech to już kompromitacja i wstyd
2
1 liga sie nie wymiga
7
sen ci dobrze zrobi hehe,ja bym to porównanie w drugą stronę zrobił
2
mam nadzieje że dożyję
2
a właśnie ,a kiedy są te żniwa na kukurydzę?
0
już to pisałem kiedyś Pelle pewnego pułapu topowych drużyn nie przeskoczy niestety
2
ile on tam już jest 2-3 sezony?fakt ligę tam wygrał ale w Europie to mu się za bardzo nie wiedzie
0
jak grał w Barcy w najlepszym jej okresie ,to chyba jest
3
piłkarzy mają dobrych tylko trenera kijowego
2
nie musimy wygrać wystarczy z remisować ,też dobry winik będzie
0
no co dobry pieniądz
2
ale czemu w piątek a nie w sobotę?
2
-wątroba w częściach,-200 do oddania
0
najważniejsze ? punktować
2
na niektórych czyli?
0
Nedved w naszej drużynie ? Rakitić innej opcji nie ma
0
obroną się wygrywa trofea? podobno?
1
jedno jest pewne Lucho się cieszy...
3
nie ma to jak po 2 meczach gadać , zobaczymy po sezonie wtedy będzie można osądzać