2

taki kalisz jak by grał 90 min to chyba by dziecko urodził

0

to ameryki nie odkryłeś wszyscy to wiedzą oprócz Ronaldo hehhe

1

żenujące trochę

0

mi się wydaję że trochę kontuzje zrobiły robotę

0

czyli co rakieta rezerwa a rafa podstawowy?

0

w styczniu dojdzię turan będzie miazga

0

nie jestem za Legią

1

anczelot też jest dobry

0

victor może Ameryka?

0

nikt tak nie pracuje jak rakieta w defensywie

2

to nie sympatia tylko wyniki go bronią ,taki zawodnik to skarb,spytaj Lucho on ci powię ale rafa mógł by dostawać trochę więcej szans

4

legia jeszcze jakoś dziechci ale Lech to już kompromitacja i wstyd

2

1 liga sie nie wymiga

7

sen ci dobrze zrobi hehe,ja bym to porównanie w drugą stronę zrobił

2

mam nadzieje że dożyję

2

a właśnie ,a kiedy są te żniwa na kukurydzę?

0

już to pisałem kiedyś Pelle pewnego pułapu topowych drużyn nie przeskoczy niestety

2

ile on tam już jest 2-3 sezony?fakt ligę tam wygrał ale w Europie to mu się za bardzo nie wiedzie

0

jak grał w Barcy w najlepszym jej okresie ,to chyba jest

3

piłkarzy mają dobrych tylko trenera kijowego

2

nie musimy wygrać wystarczy z remisować ,też dobry winik będzie

0

no co dobry pieniądz

2

ale czemu w piątek a nie w sobotę?

2

-wątroba w częściach,-200 do oddania

0

najważniejsze ? punktować

2

na niektórych czyli?

0

Nedved w naszej drużynie ? Rakitić innej opcji nie ma

0

obroną się wygrywa trofea? podobno?

1

jedno jest pewne Lucho się cieszy...

3

nie ma to jak po 2 meczach gadać , zobaczymy po sezonie wtedy będzie można osądzać

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?