0

ja jestem tego zdania że jak coś działa perfekt to nie ma co wybrzydzać ,mącić itd jak cały sezon zagra kupę ,to wtedy można się zastanawiać ,ale na pewno po sezonie

0

taki myk ,czy sądzicie że bez Suareza była by LM?Mi się wydaję że nie?

0

Na pewno straciliśmy kontrolę w środku pola,np z Realem?

0

nie spokojnie nic takiego ,lepiej zasięgnąć kilku wniosków,tak zwane rozeznanie

0

Sorry że tak się ciebie zapytam a czego oczekiwałeś od nie go że będzie kreował grę tak?

1

rakieta odpala kiedy Fabregas gaśnie czyli na wiosnę ,mam nadzieję

1

Luzik może nie doczytałem ,kiedyś mieliśmy 2 geniuszy w środku ,Lucho trochę pozmieniał kreację zamienił siłę w środku pola i wyszło chyba dobrze ,żeby nie było to tylko moje zdanie

2

A nie pomyslałeś że w Barcy ma po prostu inne zadania ,Lucho mu daje wytyczne on się ze swoich zadań wywiązuje i wszystko

0

Dosłownie bo może być różnie z tymi rotacjami ,może być szybka brama i pózniej tak zwany worek się ...,a może być 0;0 do przerwy i trzepanka żeby choć wcisnąć bramkę

2

Ja bym zagrał na początku najsilniejszym składem, ewentualnie przy dobrym wyniku jakieś zmiany zrobił

0

Nie umiejszając Cr to się taki dobijacz z niego zrobił ,ale nie jedna drużyna chciała by mieć takiego dobijacza ,Messi trochę inną rolę przyjął ,pomoc już nie tak kreatywna jak kiedyś ,musi schodzić głębiej i rozgrywać

0

bramek oczywiście

0

Jedno trzeba przyznać chłopaki robią robotę 40-50 norma hehe wzajemnie się napędzają ,inne ligii 20-30 to już maks

0

A ja bym chciał żeby chłopaki sobie trochę postrzelali ,może by co nieco ruszyło ,głównie chodzi o naszego najlepszego gracza tak na przełamanie

0

Chociaż dobrze że Atleti łoi ostatnio dupsko Realowi, a kiedyś dostarczyciel punktów,za Simeone się trochę pozmieniało

0

No ,tylko żebyśmy odpukać do stycznia za dużo punktów nie stracili

0

U siebie to chyba damy radę ,nawiasem mówiąc ta nasza 2 linia mało kreatywna

0

Ale chyba grał na dobrym poziomie, mistrzostwo świata zdobył w 2002 roku ,król strzelców mało?

3

Ronaldo z Brazylii

0

Do wygrania LM na pewno nie raczej ,ale do wygrania z Psv to tak 50;50

0

Drugi Manchester też wtopił

1

Święta prawda

1

City niby w gazie a tu pech przegrana,ciekawe ilu osobom ten wynik popsuł kupon.

0

Tevez to jest kocur ?

0

no fakt zapomnialem o vidalu

0

apropos Juve ,Pirlo odszedł do Ameryki i dziwnym trafem Juve padł może mi się wydaję?

1

Bekham go lubi hehe

0

Taki gość za tyle hajsu ,ława?wątpię ,na ten moment jak by pomyśleć to chyba rakieta tylko ?

6

Ostatni obrońca który zdobył złotą piłkę

1

Kup piłkarza choć w połowie takiego jak sprzedałeś poprzedniego i wkomponuj go w skład ?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?