0

co tam się wydarzyło w pierwszych 2 setach bo nie oglądałem, aż taką podake nasi grali?

0

Coutinho wyciął dosyć ostro

1

Rakieta no co ty?

6

ależ poszedł Ney :)

0

1 skład 1-3-5-2 czy Rybus w obronie?

0

przyszły tydzień ma być chłodniejszy ale potem znowu ogień :)

0

"Czas wojny" też dobry

0

nie wiem jak tam mu w tych Chinach idzie

0

nie ma kogoś lepszego na miejasce Carrasco?

0

jaki jest najbardziej opłacalny kod na internet w plusie?

1

2,5,(7,9)

cięzko mi wybrać bo NEY jest spektakularny w tym co robi a Cou jest bardziej konkretny w tym co robi n boisku

0

serio?
jak tam stadion w Potulicach?

0

nazwa zespołu?

0

to też mam :D

1

też tak macie że jak ugryzie was komar to drapiecie to miejsce aż zdrapiecie i wtedy boli a w sumie szczypie jeszcze bardziej :D

0

ona zawsze chce być taka jak wy ;p

1

mamy zdolną młodzież :)

0

co Ty gadasz Jorginho ma DNA Barcy :D

0

za 15, 5 po wpółdo

1

i z 80% komentarzy żeby wrócił do Barcy :D

0

Samu chyba częściej strzela w repce niż w Barcelonie :D
edit po 2 braamki ale w repce tylko 16 meczów a w klubie 50

0

kurde u mnie ostatnio koty się ganiały i całą maske porysowały bez polerki się nie obędzie na szczęście kumpel się zajmuję polerowaniem ale i tak 200 za cały samochód trzeba rzucić

0

teraz wszystkie reprezentacje rotują składami (niedawno skończyły się rozgrywki ligowe zawodnicy potrzebują odpoczynku)
jak dla mnie to gramy świetnie, Francja Rosja to nie byle jakie zespoły nawet bez kilku czołowych graczy

0

ale stawiałbym Francję piętro wyżej niż Polske jeśli chodzi i podstawowe składy przynajmiej w tym okresie

1

mimo że nie jest to najlepszy skład Francji to i tak można powiedzieć że nasi grają świetnie
jedyne co niepokoi to przestoje które były widoczne już we wcześniejszych meczach

4

co Bieniek teraz poserwował :D

10

Lampard:



dziennikarz: Był pan widziany na meczach League 2, czy oznacza t,o że zamierza Pan sprowadzić stamtąd zawodników?

Lampard: Zamierzam też jechać na MŚ, nie oznacza to, że kupimy Messiego .

0

Rumunia z Chile grało

0

Senegal :) może nie zajdą do półfinału ale napsują krwi każdemu przeciwnikowi

0

a ja mam odwrotne przeczucie - obym się mylił ale dodatkowej kasy bym nie dałza niego

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?