0

a co ma wspólnego kompromitacja z nimi w składzie albo bez nich do ZP Ronaldo?

0

mi do Pepa bardziej Inter pasuje
nie jestem ich kibicem ale tak jakoś mi on tam pasuję :D

0

wydaje mi się że max 2 sezony tam zostanie potem obejmie jakąś reprezentację i przygotuję ją na mundial

0

powinno to wyglądać tak że Griezman bije się o skład z Suarezem (Suarez w tym momencie przegrywa tą walkę) Dembele spokojnie może grać u nas w 1 składzie w przyszłym sezonie

0

nie to żebym się czepaił stary ale aż mi się przypomniało jak mi odpisywałeś na jego temat :)
nie moge tego odnaleźć ale wydaje mi się że prawie indetyko tekst :D

0

uuuuuu kopiuj wklej ;p
mi tak samo kiedyś tak odpowiedziałeś jak zapytałem Cię o Simonsa ;p

0

no gra coś w tym Katarze ;p

0

pytanie jest jedno: czy będą chcieli czekać aż ktoś da im szanse?

0

za Koke Coutinho może a za Oxa Kante

1

52 dębiec :D
czesto wracam do tych klimatów muzucznych

0

300 za brak kategorii :)

0

Świerczewski? były piłkarz Marsylii? chyba nie wiele z piłką ma wspólnego ale ma parcie na szkło to go wzieli

1

masz prawo mieć swoje zdanie jak tak samo
w takiej LM czy LE mają znaczenie też takie aspekty jak dyspozycja dnia, podejście do meczu itp patrz Barca

bramki na wyjeździe co dla mnie jest bez sensu(gdyby nie ta zasada zupełnie inne zespoły mogły grać dziś czy w LM)

0

wraca
dobrych rezerwowych nigdy za wiele :D

0

jest najlepsza, może nie wygrywają LM I LE ale tam jest największa konkurencja i najwięcej zespołów walczących o majstra
nie oszukujmy się też że pieniądze nie mają wpływu bo mają
dla Angielskich drużyn wygranie LM LE nie jest tak atrakcyjne finansowo jak liga bo tam są kolosalne pieniądze

0

w obu czyli jakich?

0

a kto z Włoch z wyjątkiem Juve liczy się na arenie międzynarodowej?

0

ilość zespołów klasy światowej

1

ma najlepsze zespoły ale jako liga nie jest najlepsza

0

jeszcze nie dojechali a już wysiedli :D

0

ależ kocioł na trybunach, pięknie :)

1

nasz człowiek :d

0

Grosik zaczął w reklamach grać żeby Adamek o nim nie zapomniał?

0

wiem dlatego nawet próbuję nie mrugać hah

4

czekam na studio w tvp1, nie mogę tego przegapić :D

0

Marsylia

5

Mina będzie drugim Douglasem coś mi się wydaje ;/

9

nas nie dogoniat będzie hymnem :D

0

oo nawet nie wiedziałem że tyle czekały, dla mnie przegrana Brazylijek była dużą niespodzianką

0

szeroka ta "LaRambla" :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?