kulek22
Dołączył/a: maj 2016
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
po co kombinować, ta godzina na cmentarzu szybko zleci ;p
5
technologia co niektórych trochę wyprzedziła
https://www.meczyki.pl/sportbuzz/kiedy_ostatnio_zostali_mistrzem_anglii/103822
2
Chętnie bym zobaczył ta akcje z perspektywy sędziego liniowego
Myślę że ta sytuacja nie była łatwa do oceny
0
takie straszenie też ma na celu spowodowanie abyśmy sie mniej bali bo mieli coś zrobić ale tego nie zrobili a odpalą w najmiej spodziewanym momęcie
0
tego jeszcze nie ma to co mu się dziwić :D
1
the best trener może poczuł się zbyt pewnie
0
fajne meczycho :)
mogliśmy strzelić więcej ale też mogliśmy ten mecz przegrywać w tym momencie
aluminium nam nie sprzyja :D
0
Te gnidy z fify by mogły uprzedzac że wyłączają serwery ehh
0
Brak Kante :o.
1
Na tych wszystkich galach piłkarskich brakuje zawsze jednej osoby, gość się nazywa RONALDINHO
82
Leo i CR z kobietami swojego życia a Ney z ojcem :D
2
mają parcie na władze jak Sylwek B.
5
Były piłkarz Milanu, Kakha Kaladze został prezydentem Tbilisi, stolicy Gruzji.
0
Na węgierskim lowisku Euro-aqua został dziś pobity rekord świata w wadze karpia wynosi on teraz 49kg :o
Mój rekord to 8 kg i było ciężko to wyciągnąć a co dopiero z takim bydlakiem
1
Nie będzie bo dla niego ważne są pieniądze a dla Leo najważniejsze jest to aby ludzie będący z nim na boisku byli szczęśliwi
1
oglądam ostatnie 5 min 1 połowy i jestem w szoku. Quarabag całkiem nieźle sobie radziło w tym czasie co prawda nie stwarzają sytuacji ale utrzymanie przy piłce całkiem całkiem
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
łoooo De Bruyne szkoda że to nie wpadło
0
Jesus na 2:0
może być wysoki wynik jak sie rozkręcą
0
wynajmują studentom może :D
0
Sterling strzela
0
3:06 najszybszy zmierzony w gimnazjum może było coś lepszego ale tego sie juz nie dowiem :)
wolałem 100m 11:06 najlepszy
14
- W samolocie zapytał mnie czy może otworzyć butelkę piwa. Powiedziałem, że nie. Otworzył więc whisky - Trener Chile o Vidalu.
0
Ładnie pachniesz, gdzie biegałaś? Heh :D
0
Robben tez
0
pytanko odnosnie fify 18 na ps3
w edycji legacy sa paczki darmowe do FUT? i czy jest jakis kod do nich czy sa automatycznie dawane co tydzien?
1
Ja to wiem,Ty to wiesz ale trenerem jest Sampaoli...
0
Polsat może nabyć prawa do transmisji MŚ i usłyszymy jeszcze duet Borek Hajto komentujący mecze reprezentacji
0
Było coś ze Dybala nie będzie grał razem z Leo bo grają na tej samej pozycji (Sampaoli chce by Leo grał tak jak w klubie na ŚPO)
0
Można przenieść się do przeszłości i obejrzeć Maradone :D