0

a na jakim to masz kanale i w jakim pakiecie?

2

a co to ten cały weekend jest?

5

ten hymn Juve to Golec uOrkiestra śpiewa? :D

4

TER STEGEN
cały mecz mało robotu ale koncentracja jest

1

przestraszył sie Gigiego ;/

0

Suarez też ma te wolne całkiem całkiem

1

na początku meczu Deulofeu mu nie wychodziło

0

prędzej Xavi wróci niż Verati do nas przejdzie

0

Deulo troche nie rozumie się z Semedo

0

Szkoda ze ostatni mecz nie jest Juve-Sporting bo by było ciekawie jakby skonczyło sie taj jak teraz albo jakbysmy wygrali

4

Semedo też fajnie gra

4

City to aktualnie chyba ze wszyskimi by sobie poradziło

0

co ten Busi

0

też mi sie tak wydaje

2

Paulinho-magnes na piłki :D

1

Delłofeu, Deulofeu, Delłufelu, Kłardado Semedo brazylylijczyk
to dopiero 17 minuta strach pomyśleć co jeszcze stworzy

0

Szpaku z Juskowiakeim

7

Szpaku w formie :D

0

JUVE kończyło mecz w 9 i może nie wyjść z grupy

0

nasza młodzież gra w młodej LM z Juve mecz na nSport+

3

Semedo

0

OPONEO
warto zamawiać opony? macie jakieś doświadczenia?

0

Oumar Niasse to pierwszy zawodnik w Premier League, który został zawieszony za symulowanie faulu (2 spotkania). Napastnik Evertonu oszukał sędziego w meczu z Crystal Palace

0

Lipsk 3:0

0

to mam złą wiadomośc 2:0

0

Monaco też tzn Lipsk :D

0

nie marwt się jutro też jest dobry dzień na obstawianie :D

0

W obecnym sezonie ligowym tylko Iemello i Coda z Benevento są statystycznie gorszym duetem napastników od Ronaldo i Benzemy.

0

ja bym tam sprawdził Roberto tak na przyszłość w razie 'w' :D

15

PO to by lepszego znalazł
chyba ze chodzi ogólnie o obrońce a nie konkretną pozycje

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?