kulek22
Dołączył/a: maj 2016
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Stinger_ w 2028 Mistrzostwa Europy mają być po igrzyskach
0
Czech miał Fuksa
0
@MesQueUnClub96 marne szansę
0
@Kondziubarca no tak weekend jest bardzo ważnym okresem w tygodniu
0
@FcPortoFan1999 co 2 lata
1
@mrboom wyznacznikiem że da się wyciągnąć z bagna powinny być nasze siatkarki, zostali zatrudnieni odpowiedni ludzi i efekty widzieliśmy natychmiastowo
0
@Aragorn33 obawiam się że będzie jeszcze gorzej
0
@zadafcb do tego o 16 mecz o brąz siatkarzy
Może być dobre meczycho
2
@Katalończyk 99 to może trzeba mówić
Mieszkanka wybrzeża Kości Słoniowej
0
@Zoker a to o jakiś wywiad chodziło, spoko
Wybrzeżo koscianko slonianka
By trzeba profesora Miodka zapytać
11
@Zoker iworyjka?
0
@Stinger_ Sydney vs rekord świata
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Dobrze że TVP w trakcie biegu nie przerwało transmisji
1
Weź mu ktoś powiedz że wygrał, bo smutny jakiś
0
Tebogooooooooooo
0
@beter2 jest bardziej na uj wie niż na tak
0
@PIWOSZ89 dieta hamburgerowa
3
Nie wiem co Ania Krystyna robi jeszcze na boisku
Już w 4 secie powinna być zmieniona
0
@Pnog37 no racja
Shoji też w sumie może w USA skończyć
0
Leal, Bruno Rezende i Lucas kończą granie w reprezentacji
U nas pewnie Kurek i Łomacz skończą
W USA pewnie Anderson i Holt ponownie
Ciekawe kto najlepiej załata dziury
Wydaje się że u nas będzie to najłatwiej zrobić
0
@DLFCB Szpaku zakodował sobie że nasze na 2 torze od dołu
A tam Australijki się pojawily na samym dole dopiero jak nasze były prawie na mecie
5
@Comentateiro a Ty zamiast w Paryżu to na labambie siedzisz
1
Ajajaj 4 atomówki
Szpakowskiemu jeden tor uciekł bo tam Australijki słabo płynęły na 8 torze
0
@Pnog37 olej sędziego, patrz na wynik
0
Jamajczycy w sztafecie na 100m poza finałem
Chyba że kogoś zdyskfalifikuja
2
@tbas wygrał .
0
Będzie walka o brąz
1
@barcelonaLM tak jak piszesz, np Lavilenie próbował się zakwalifikować ale mu się nie udało
1
@fart Deco nie ma jachtu szampana i panienek xD